Gyvybinės energijos tėkmė

APIE ŠAMANUS:

AMIR OORZHAK iš Tuvos (Sibiro) yra garsaus šamano Nikolaj Ooržak sūnus. Pasitelkdamas savo šamaniškas šaknis, sportinę patirtį ir gyvenimiškus potyrius, jis koncertuoja, masažuoja, konsultuoja judesio bei sveikatinimosi klausimais. Savo praktikose ir kūno pažinime Amir tyrinėja subtilias kūno energijas: kaip jos vaikšto, kaip išnyksta, kaip mobilizuojasi. Jausdamas jas, Amir atranda kūne įtampas ir tuštumą, jas atpalaiduoja arba mobilizuoja ir tokiu būdu sukuria harmoningą energijos tekėjimą kūne, taip pašalindamas įtampą ne tik iš fizinio, bet ir energetinio kūno.
Prieš 8 metus Amir patyrė avariją ir buvo pilnai paralyžiuotas. Šis įvykis padarė didelę transformaciją jo gyvenime ir veikloje. Per metus jis sugebėjo sugrąžinti sau galimybę judėti bei suvokė gyvybinės energijos reikšmę platesniam kontekste. Suprato ir išmoko, kaip energiją panaudoti ne gynybai ir puolimui, o harmonijai ir sveikatai kurti.

SANDY KUEHN – balso šamanė iš Vokietijos, kurios šaknys siekia nuo Bulgarijos iki Indijos. Gimusios 12 mėnesį 12 dieną 12:12 val. Sandy šamaniškas vardas yra Papajeahja, kuris neturi jokios simbolinės reikšmės, tačiau slepia savyje jėgą ir energiją. Tariant pa-pa pasisemiama šių jėgų, tariant jeah-ja tos jėgos ir energijos užtvirtinimos.
 Sandy praktikuoja savo pačios šamanizmą, kuris neturi griežtų tradicijų ir yra artimas tengrizmui. Tengrizme gyvenimo prasmė įvardijama kaip gyvenimas harmonijoje su aplinkiniu pasauliu ir koncentruojamasi į sudievintą dangų (tikslas – atrasti gyvenimo prasmę su „viskuo, kas yra po dangumi“).
Sandy daug keliauja, veda seminarus, atlieka šamaniškus ritualus, priima individualioms sesijoms. Ji pastebi, kad kiekviena neigiama patirtis užsilaiko žmogaus kūne, todėl labai svarbu ją išlaisvinti, kad nebūtų blokuojama gyvybinės energijos tėkmė. Savo veiklose pagrindinį dėmesį ji skiria šių blokų nuėmimui.
Daugiau apie Sandy:
http://www.stimm-schamanin.de/

Šamaniškas koncertas/Ceremonija vyks visą naktį Vinetu kaime indėnų tipyje, liepsnojant šventąjai ugniai.

Koncerto PRADŽIA – spalio 29 d. (šeštadienį), 21:00 val.
Koncerto PABAIGA – spalio 30 d. (sekmadienį), 07:00 val.
Kaina – 80 Eur.

Su savimi turėti šiltus drabužius, kilimėlį, miegmaišį/antklodę, pagalvę.
Dėl riboto vietų skaičiaus tipyje galima priimti iki 15 žmonių, todėl IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA BŪTINA.
Kas neturite kaip nuvykti į koncerto vietą, informuokite, prijungsime prie kitų važiuojančių.
Telefonas pasiteiravimui +37060250008; +37060204009.

Comments are closed.

  • Facebook