I. Išleistuvių šventinė programa – „Mažieji laukinukai sugrįžta“

       Šventės svečiams, tėveliams ir mokytojams siūlome apsistoti didelėje, jaukioje medinėje pavėsinėje, su stalais ir suolais (apsaugota nuo lietaus ir vėjo). Čia galėsite naudotis kepsnine ir laužaviete, bei teritorijoje įrengtomis sporto ir vaikų žaidimo aikštelėmis.
Įsikūrus, vaikus ir tėvelius kartu su auklėtoja pakviesime į šventinę programą, kurios metu vaikai bus  priimti į indėnų gentį, bus suteiktas indėniškas vardas ir indėnų raštais išpuošiami veidai.
Pasipuošę, mažieji indėniukai kartu su indėnų vadu žais, šoks indėnų šokius, dalyvaus estafetėse, apsilankys indėnų ritualinėje palapinėje Aušrinė, kur susipažins su indėnų apranga, ginklais, trofėjais, čia išgirs indėniškų legendų ir istorijų.
Drąsiausius pakviesime dalyvauti šaudymo iš lanko ir indėniškos spjaudyklės turnyruose. Mėtydami ietį ir laso kilpas vaikai patikrins savo medžioklės instinktus.
Įrodę savo indėnišką drąsą, mažieji indėnai, įsiamžins bendroje foto nuotraukoje su indėnų vadu. Pailsėję, galėsite aktyviai leisti laiką sporto aikštelėje žaidžiant krepšinį, tinklinį, futbolą, išbandyti supynes ir laipynes. Taip pat susipažinti su čia gyvenančiais gyvūnais ir paukščiais.
Suvenyrų krautuvėlėje, prisiminimui galėsite įsigyti įvairių indėniškų suvenyrų bei rankdarbių.

Šventės kaina sutartinė.  Šventės laikas, iki vėlyvo vakaro, kol saulelė nusileis.
Programos trukmė 3 val. ( 30 min. pertrauka).
Šventiniam stalui paįvairinti, siūlome indėniško maisto meniu, kurį reikia susiderinti atskirai.

Tvirtos rankos, žvitrios akies, HAU !
vadas Vinetu,

Indėnų išmintis:
Vaikai yra mūsų ateities sėklos. Skiepyk meilę jų širdyse ir maitink išmintimi bei vertingomis gyvenimo pamokomis. Kai jie paauga, suteik jiems erdvės stiebtis dar aukščiau.

Comments are closed.

  • Facebook