Unikali muzikos garsų kelionė „Pažinimo ratas“ kartu su mūsų „Vinetu“ genties broliu Gorand iš Ispanijos. Tai puiki proga išgirsti ir pajusti gilesni ryšį su savimi, bei supančia aplinka. Taip pat, svečias Gorand pasidalins savo žiniomis, praktikomis apie savo vidinį išlaisvinimą ir buvimą savimi. (Bus galimybė pasikonsultuoti asmeniškai į jums rūpimus klausimus)

Senovės žmonės jautė, kad garsai ir muzika magiškai sujungia aukštybių ir požemių galias, suvienija protą ir kūną bei sutelkia dėmesį į esamos būklės priežastį. Garso banga padėdavo sukaupti valią ir greičiau susigrąžinti fizines jėgas , nuraminti protą ir atgauti dvasinę pusiausvyrą. „Vinetu kaime“ organizuojamas muzikos garsų ritualas ir meditacija „Pažinimo ratas“ atkuria unikalią archajišką muzikos terapijos praktiką.

Ritualo metu veikia keturi gamtos elementai: oras, vanduo, ugnis ir žemė. Muzikos garsų laukas kuriamas, naudojant senovinius muzikos instrumentus, surinktus iš keturių žemynų: Amerikos indėnų šamanišką būgną, indėnų fleitą, švilpynę, barškučius, Tibeto dainuojančius dubenis, australišką didžeridu, Rytų šalių varpus bei kitus muzikos instrumentus, kurie turi unikalias vibracijas. Muzikos instrumentus papildo gerklinis, dar vadinamas obertoniniu arba sielos, dainavimas.

Sutelkiančioji ir gydančioji muzikos galia – pati svarbiausia. Tai iš pagrindų veikiantis necheminis vaistas, darantis stebuklus ir įkvepiantis veikti. Po terapinio muzikos garsų seanso akivaizdžiai juntamas teigiamas poveikis fiziniam kūnui ir psichikai: išnyksta arba sumažėja skausmas, klausos ir kalbos sutrikimai, protinis ir emocinis stresas, jaučiamas palengvėjimas, energijos antplūdis, pagerėja miego kokybė, geriau sutelkiamas dėmesys, išlaisvinamos kūrybinės galios.

Renginio vieta: Vinetu kaimas, Klaipėdos raj. Kretingalės sen. Šlikių km. Nr. 63.
Renginys vyks: Šiltame Salūne.
Renginio laikas: 2018 11 17 dieną 18 val.
Renginio kaina: 15eur suaugusiems / 7eur vaikui. Savo dalyvavimu Jūs remiate indėnų kaimo Vinetu veiklą.
Ką turėti? Galima turėti savo pledą ar užklotą.
Kam skirtas? Rituale gali dalyvauti visi nuo jauno iki seno. Pagrindinė sąlyga – būti sąmoningiems ir netrukdyti vienas kitam.
Ar bus vietos?
BŪTINA Išankstinė registracija, kad galėtume paruošti vieta tau 🙂

Ahoo, Jūsų brolis Mindaugas ir sesė Jurgita.
Daugiau informacijos tel.: +370 602 50008 (Jurgita) ; +370 602 04009 (Mindaugas).
El. paštas: info@vinetukaimas.lt
Svetainė: www.vinetukaimas.lt

Muzikos garsų terapiją ir meditaciją „Pažinimo ratas“ veda Vinetu genties dvasiniai vedliai – Jurgita (Mėlynoji Gyvatė), Mindaugas (Vinetu), Deividas (Bėgantis Jautis) ir svečias Gorand (Bizonas). Nuo 2006 metų „Vinetu kaime“ puoselėjamos Šiaurės Amerikos indėnų tradicijos, įkurtas gyvosios indėnų istorijos muziejus po atviru dangumi. Rengiami ritualai, į kuriuos atvyksta svečių iš įvairių pasaulio šalių: Amerikos indėnų čiabuviai, Sibiro tautų žiniuoniai ir kt. „Vinetu kaime“ vedamos edukacinės ekskursijos, organizuojamos aktyvaus ir harmoningo laisvalaikio pramogos vaikams, suaugusiems, šeimoms bei kolektyvams, vyksta tradicinės Gamtos šventės bei renginiai, skatinantys stabtelėti ir atsigręžti save, į savo šeimos bei tautos gerovę.

„Visi mes esame susiję, esame giminės, Didžiosios Dvasios sukurti, gyventi darnoje ir meilėje, su viskuo kas mus supa.”
(Indėnų lakotų genties išmintis)