Ahoy broliai ir sesės!

Norime jus pakviesti ir suteikti galimybę pajusti ypatingą ryšį su mus supančia gamta, bei pasigaminti savo paties ritualinį „Medicinos būgną“, kuris taps jūsų puikiu pagalbininku siekiant asmeninio dvasinio augimo.

Mums būgno garsai reiškia žemės širdies plakimą, tai pirmasis žmogaus sukurtas garsas, padėsiantis ir jums tvirtai žengti gydančiojo žmogaus ‚”Hombre Medicina“ keliu.

Suteiksime žinių apie šį instrumentą, išmokysime jį pasigaminti ir prižiūrėti, taip pat paaiškinsime, kaip naudoti būgną ritualinių dainų metu ir sanacijai.

Gaminsime įspūdingus būgnus iš aukščiausios kokybės medžiagų pagal Lakota (Sioux) indėnų tradicijas.

Ritualinio būgno gamybos kaina: 250eur

Į kainą įskaičiuota:

*Būgno rėmas (37cm.,)
*Pasirinkta būgno oda (Jaučio, veršio, karvės)
*Būgno gamybos pamokos
*Įvairios indėniškos Praktikos
*Tradicinės Lakotų genties dainų pamokos
*Nakvynė
*Vegetarinis maitinimas

Data: Balandžio 12 – 14 dienomis

Plačiau apie mokytojus:

Micky „Medicinos Lokys“. Dvasinio augimo keliu pradėjo eiti nuo 1990 metų, o 1992 metais pasuko Šiaurės Amerikos indėnų tradicijų ir kultūros pažinimo keliu.

Pirmaisiais dvasinių paieškų metais studijavo natūropatiją, fitoterapiją, chiromasažą, reiki ir tūkstančius kitų terapijų, įvairiausiuose kursuose ir praktiniuose užsiėmimuose. Laikui bėgant tai tapo puikiomis papildomomis žiniomis, tačiau jau greitai jis suprato, kad jo kelias yra indėnų dvasinis pasaulis.

Kurį laiką mokėsi ir tuo pat metu vykdė Archie Fire Lame Deer (Lakota Oglala indėnų dvasinio vadovo) užduotį. Ši užduotis buvo jo tautos kultūros, tradicijų ir dvasingumo perdavimas atliekant Iniunkayaktelo (Inipi) ceremonijas.

Micky ėjimą šiuo keliu rėmė apačų, hopi, varnų, lakota, navahų ir q‘ero indėnų dvasiniai vadovai. Visų šių ir kitų kultūrų mokytojų pagalba tapo taip vadinamu Hombre Medicina – gydančiuoju žmogumi, arba Ikche Wishasa – Žemės Žmogumi.

Jis taip pat dirbo indėnų kultūros ekspertu dviejuose indėnų kultūros muziejuose: „American Indian Movement Museum” ir „Un a li’yi”.

Šiuo metu vadovauja „Clan del Lobo“ (Clandellobo.com) ir tradicinio šamanizmo mokyklai „Shamanecer“, kur remdamasis senosiomis tradicijomis padeda atrasti kelią į asmeninį gerbūvį visiems jo ieškantiesiems.

Andrius „Bizonas“ – daugelio žmonių dar vadinamas GorAnd, Bizonu ar tiesiog Vulkanu, „Žmogumi orkestru“, dėl jo aktyvumo daugelyje gyvenimo sričių ir pomėgio keliauti.

Jis yra praktikuojantis šamanas ir indėnų kultūros mylėtojas, einantis dvasinio gydymo keliu. Taikydamas savo sukauptas žinias ir derindamas jas su įvairiais žolelių bei aliejų receptais, padeda žmonėms pasveikti, atrasti save, išsilaisvinti iš slegiančių praeities išgyvenimų, depresijos ir traumų.

Daugiau informacijos ir registracija.
*Registracijai patvirtinti reikalingas užstatas (nuo 50eur.)
Telf. Nr.: +37060250008 (Jurgita) ; +37060204009 (Mindaugas)
Email.: info@vinetukaimas.lt

Visi mes esame susiję, esame giminės, Hau.
Mitakuye Oasyn