Praleiskime šį ramybės ir paslaptingumo šventinį laikotarpį šamaniškoje garsų patyriminėje kelionėje „Pažinimo ratas“, prijungiant sąmoningo kvėpavimo techniką.
Renginio svečias Viktorija Šopogaitė. 🙂

Senovės žmonės jautė, kad garsai ir muzika magiškai sujungia aukštybių ir požemių galias, suvienija protą ir kūną bei sutelkia dėmesį į esamos būklės priežastį. Garso banga padėdavo sukaupti valią ir greičiau susigrąžinti fizines jėgas, nuraminti protą ir atgauti dvasinę pusiausvyrą. „Vinetu kaimo“ organizuojamas muzikos garsų ritualas ir meditacija „Pažinimo ratas“ atkuria unikalią archajišką muzikos terapijos praktiką.

Muzikos garsų laukas kuriamas, naudojant senovinius muzikos instrumentus, surinktus iš keturių žemynų: Amerikos indėnų šamanišką būgną, indėnų fleitą, švilpynę, barškučius, Tibeto dainuojančius dubenis, australišką didžeridu, Rytų šalių varpus bei kitus muzikos instrumentus, kurie turi unikalias vibracijas. Muzikos instrumentus papildo gerklinis, dar vadinamas obertoniniu arba sielos, dainavimas. Ritualo metu veikia keturi gamtos elementai: oras, vanduo, ugnis ir žemė.
Sutelkiančioji ir gydančioji muzikos galia – pati svarbiausia. Tai iš pagrindų veikiantis necheminis vaistas, darantis stebuklus ir įkvepiantis veikti.

Po terapinio muzikos garsų seanso akivaizdžiai juntamas teigiamas poveikis fiziniam kūnui ir psichikai: išnyksta arba sumažėja skausmas, klausos ir kalbos sutrikimai, protinis ir emocinis stresas, jaučiamas palengvėjimas, energijos antplūdis, pagerėja miego kokybė, geriau sutelkiamas dėmesys, paleidžiamos baimės ir priklausomybės bei išlaisvinamos kūrybinės galios. Patyrimai būna kiekvienam skirtingi ir būtent tam gyvenimo etapui reikalingi, atveriantis savęs pažinimo ir ryšio su kūrėju stiprinimą.

Apie REBEFINGĄ – tai dvasinis darbas apimantis sąmoningo intuityvaus kvėpavimo energijos ciklus , kuris teikia žmonėms daugiau energijos, džiaugsmo, sveikatos , proto ramybės.
Žodis rebefingas – reiškia atgimimą, nes jo metu gimstama iš naujo- gydoma gimimo trauma , “ tirpdomi” gyvenime sukaupti emociniai bei fiziniai blokai ir transformuojami skausmingi išgyvenimai į džiaugsmą, kūrybą ir laisvę.

REBEFINGO NAUDA: Išties, kvėpuojant intuityviuoju kvėpavimu taisosi sveikata. Anot ilgamečių stebėjimų gyja astma, migrena, peršalimo ligos ir dauguma kitų – net sunku išvardinti. Tačiau pagrindinis intuityvaus kvėpavimo tikslas – išsklaidyti kasdien besikaupiantį skausmą ir įtampas. Šis kvėpavimas, tai visuminis savęs gydymo būdas, kurį patys galime praktikuoti kasdien tam, kad pripildytume protą ir kūną naujos gyvybinės energijos, gydytume savo kūno ir sielos žaizdas, atgaivintume ryšį su savo aukštąja esatimi, aptiktumėme savo gebėjimus , pašaukimą.
Rebefingo sesiją ves GCK ( giluminis cirkuliarinis kvėpavimas) instruktorė Viktorija Šopagaitė

Viktorija apie rebefingą: “Išbandžiau daugybę technikų eidama savęs pažinimo keliu ir galiu pasakyti, kad tai viena paprasčiausių ir efektyviausių praktikų , kurios metu vyksta gilūs visapusiško gijimo procesai . Žmonės sveiksta, gražėja, laisvėja, nurimsta protas, atranda naujus talentus savyje , nukrenta priklausomybės, gyvenimas keičiasi visom prasmėm. Švarus protas traukia atitinkamus įvykius ir žmones. Vis labiau pradedate gyventi širdimi , ko pasekoje jūs susikuriat gyvenimą tokį, kokio išties norite”
Muzikos garsų meditacinę kelionę „Pažinimo ratas“ veda Vinetu kaimo vedliai – Jurgita (Mėlynoji Gyvatė), Mindaugas (Vinetu) ir Deividas (Bėgantis Jautis). Nuo 2006 metų „Vinetu kaime“ puoselėjamos Šiaurės Amerikos indėnų tradicijos, įkurtas gyvosios indėnų istorijos muziejus po atviru dangumi. Rengiami ritualai, į kuriuos atvyksta svečių iš įvairių pasaulio šalių: Amerikos indėnų čiabuviai, Sibiro tautų žiniuoniai ir kt. „Vinetu kaime“ vedamos edukacinės ekskursijos, organizuojamos aktyvaus ir harmoningo laisvalaikio pramogos vaikams, suaugusiems, šeimoms bei kolektyvams, vyksta tradicinės Gamtos šventės bei renginiai, skatinantys stabtelėti ir atsigręžti save, į savo šeimos bei tautos gerovę.

Renginio vieta: Vinetu kaimas, Klaipėdos raj. Kretingalės sen. Šlikių km. Nr. 63.
Renginys vyks: Šiltame Salūne.
Renginio laikas: 2018 12 15 dieną 11 val.
Renginio kaina: 25eur suaugusiems / 10eur vaikui. Savo dalyvavimu Jūs remiate indėnų kaimo Vinetu veiklą.
Ką turėti? Galima turėti savo pledą ar užklotą.
Kam skirtas? Rituale gali dalyvauti visi nuo jauno iki seno. Pagrindinė sąlyga – būti sąmoningiems ir netrukdyti vienas kitam.
Ar bus vietos?

BŪTINA Išankstinė registracija, kad galėtume paruošti vieta tau 🙂
Registracija į email arba telf.nr.

Ahoo, Jūsų brolis Mindaugas ir sesė Jurgita.
Daugiau informacijos tel.: +370 602 50008 (Jurgita) ; +370 602 04009 (Mindaugas).
El. paštas: info@vinetukaimas.lt
Svetainė: www.vinetukaimas.lt