Bernvakariai

Įsimintiniausias Bernvakaris Vinetu Kaime, tai, ko daugiau nebepatirsi, o prisiminimuose liks ilgam !!!

Pajausk indėno jėgą, išmintį ir dvasią !!!

       Tai neeilinė proga indėniškoje aplinkoje, kartu su artimais draugais, trumpam pasijausti tikrais prerijų indėnais, medžiotojais, pajausti indėnų mistines galias bei unikalumą, dalyvaujant indėno Vinetu rituale.

          Programa vyksta apeiginėje indėnų palapinėje TIPI. Programos metu puošiami veidai indėniškais simboliais, uždedami atributai ir drabužiai, vyksta įvairios apeigos, šokami indėnų medžioklės šokiai, naudojami indėniški būgnai ir kiti muzikos instrumentai. Dvasių palaiminimo, paprašysime dalyvaudami indėnų šventos Taikos pypkės rūkymo rituale.
Medžiotojo instinktams patikrinti ir iššaukti, Jūsų laukia šaudymo iš archajiniu ginklų, lanko ir indėniškos spjaudyklės turnyrai, tomahauko bei ieties mėtymas.

Programos kaina sutartinė.  Programos trukmė 3 val.
Po programos galima papildomai išsinuomoti pavėsinę ir aptarti patirtus įspūdžius bei patyrimus. Nuomos kaina 1 val. 20 eur.

Papildomai siūlome:

 • Apache iššūkis – draugiška kova su lankais !!!
  Nauji patyrimai, strategija ir taktika, dalyvaujant mūšyje su lankais ir strėlėmis tikroje kovoje.
  Tai komandinis, energingas žaidimas, kuriame draugiškoje kovoje, specialiai tam paruoštoje aikštelėje, šaudoma ne į taikinius, kaip įprasta, o į priešininkų komandą, specialiomis, paminkštintais antgaliais, pagamintomis strėlėmis. Todėl žaidimas yra saugus ir tinkamas žaisti nuo paauglio iki suaugusio žmogaus pasitikinčio savo jėgomis ir galinčio įtempti lanko templę.
   Kaina 8 eur./asm / 1 val . kitos valandos 6 eur.
  Žaidimo metu jus instruktuos ir prižiūrės vietinės genties indėnai. 4 skirtingi žaidimo variantai leis pilnai išreikšti savo sugebėjimus ir išbandyti skirtingas strategijas.

 •  Vandens pramogų mėgėjams, siūlome plaukimą baidarėmis ar kanojomis žemyn upe iki Vinetu kaimo, kur Jus pasitiks indėnų gentis. Taip pat siūlome ilgesnius maršrutus Danės arba Minijos upėmis.   Kaina 10 eur. asmeniui.  Jūsų patogumui iki paleidimo vietos nuvežame ir parvežame savo transportu.
 •  Apgyvendinimas:
  Nakvynė
   indėnų palapinėje TIPI. Tai niekur kitur nepatiras jausmas, mistika ir tuo pačiu egzotika, kai viduje kųrenasi laužas ir jauti motulės žemės alsavimą. Viduje yra medinis grindinys, čiužiniai miegojimui, vieta aukurui, todėl galima kurenti ugnelę . Kaina  6,50 eur. asm./ para.  Vienoje palapinėje apsistoti telpa nuo 5 žmonių iki 15 pasirinkus pagal dydį.
 •     Jodinėjimas ant žirgų (mustangų) su pavedžiojimu, arba jodinėjimas individualiai.  Kaina  sutartinė. 
 •     Šamaniškos apeigos savęs pažinimo, energetinis gamtos pajutimas, meditatyvios sąmonės ugdymas, tranziniai šokiai bei  savęs nugalėjimas, vaikščiojimas per žarijas. Trukmė iki 2 val.  Kaina sutartinė 
 •     Jogos ir kvėpavimo praktikos, kad galėtumėm nors akimirkai pabūti su pačiu savimi, su savo vidumi, atrasti ten tūnantį gėrį, beribę meilę, nuraminti protą siūlome jogos asanas ir kvėpavimo pratimus. Trukmė 1,5 val. kaina sutartinė. 
 •     Indėnų  pirtis INIPI  su ritualais. Trukmė 3 val. Kaina 85 eur.    Tai nuostabus kūno ir sielos apsivalymo bei gydymo būdas kurį indėnai naudoja jau tūkstančius metų. Po šios pirties ritualo pasijausite, lyg gimėte antrą kartą, užplūs ypatingų jėgų bei įspūdžių antplūdis, atsivers vizijos ir praregėjimai.
 • Pavėsinės ir stovyklavietės nuoma, šašlykinė, sporto aikštelės: krepšinio, tinklinio ir futbolo aikštelės, prieiga prie upės, maudymosi zonos.
   Nuomos kaina 4 eur./ asm. 

Kad  jėgos neapleistų, siūlome paragauti išskirtinės indėnų virtuvės patiekalų bei gėrimų. Meniu derinamas atskirai.

Programa gali būti derinama individualiai susisiekus su mumis.  

Daugiau informacijos telefonu: 860250008 Jurgita arba 860204009 Mindaugas
el. paštas: info@vinetukaimas.lt 

Indenų išmintis:
Senieji lakotai buvo išmintingi. Jie žinojo, kad atitolusio nuo gamtos žmogaus širdis pasi­daro kieta; jie žinojo, kad liovusis didžiai gerbti visa, kas gyva, visa, kas auga, netrukus sunyksta ir pagarba žmogui. Todėl gamtos vaidmuo auklėjant jaunuolį, ugdant jo jautrumą, buvo labai svarbus.
Lutheris Stovintis Lokys
 

Comments are closed.

 • Facebook