Kelionių organizatoriams

„Vinetu kaime“, gyvai atkurtame Indėnų muziejuje, vedamos ekskursijos ir edukaciniai užsiėmimai,  ritualai ir šventės vaikams, suaugusiems ir visai šeimai.

Pažintis su turtinga ir spalvinga Amerikos indėnų kultūra ir istorija.

Indėnų vadas Vinetu Jus pasitiks ir pakvies į edukacinę pažintinę ekskursiją, kur Jūs prisiliesite  prie indėnų kultūros ir papročių dalyvaudami ir patirdami visa tai gyvai.
Čia Jūs pasijausite tikrose Amerikos prerijose, kur ne tik linksmai leisite laiką, bet ir papildysite savo žinių bagažą.  Indėnų apeiginėje palapinėje Tipi dalyvausite ritualuose, kur sužinosite indėniškos išminties, išgirsite padavimų ir legendų. Čia pamatysite indėnų Toteminius stulpus, indėnų prakaito pirtį INIPI, įvairius trofėjus, ginklus, prisiliesti prie buities daiktų, aprangos detalių bei kitų daiktų kurie indėnams yra svarbūs ir šventi.
Praktinis šaudymo iš lanko ir indėniškos spjaudyklės turnyras. Norų ir svajonių išsipildymui, kiekvienas galės praeiti indėnų energetinį labirintą. Po ritualo visi įsiamžins bendroje foto nuotraukoje su indėnais.

Išalkusiems pasiūlysime paragauti indėniškų patiekalų bei gėrimų čia esančioje užeigoje taip pat  įsigyti indėniškų siuvenyrų čia veikiančioje siuvenyrų krautuvėlėje.

Programos kaina 6 eur. žmogui.  Programos trukmė apie 1,5 – 2 val.
Indėniški pietūs su žolelių arbata 3 eur. porcija ( Maistas užsakomas iš anksto )

Lydinčiam grupės vadovui nekainuoja.

Lauksime atvykstant HAU !!!

Registracija telefonu: +37060250008 arba +37060204009

el. paštu: info@vinetukaimas.lt;    Jurgita arba Mindaugas

 Indenų išmintis:

Senieji lakotai buvo išmintingi. Jie žinojo, kad atitolusio nuo gamtos žmogaus širdis pasi­daro kieta; jie žinojo, kad liovusis didžiai gerbti visa, kas gyva, visa, kas auga, netrukus sunyksta ir pagarba žmogui. Todėl gamtos vaidmuo auklėjant jaunuolį, ugdant jo jautrumą, buvo labai svarbus.
Lutheris Stovintis Lokys
 

 

Comments are closed.

  • Facebook