Mergvakariai

      Mergvakaris Vinetu Kaime, tai, ko daugiau nepatirsi, o prisiminimuose liks ilgam !!!

skirtukas_1

 I.   Mergvakaris kartu su indėnais !!!

        Puiki proga kartu su artimiausiomis draugėmis trumpam pabūti indėnėmis, pajausti indėnų mistinę aplinką bei unikalumą, dalyvaujant specialiai tam paruoštame indėno Vinetu rituale.

          Programa vyksta indėnų palapinėje TIPI, (šaltuoju metų laiku Bėgančio Mustango salūne ).  Programos metu pasipuošime veidus indėniškais simboliais, pasipuošime indėniškais atributais, lauks staigmenos, išbandymai ir siurprizai. Sužinosite indėnų gyvenimo paslaptis ir pareigas iki vedybų ir po vedybų. Naudojant indėnų būgnus, marakasus, tarškynes ir švilpynes medituosime, vyks apeigos, kurių metu šokami indė šokiai.
Taip pat
 dalyvausite šventos, Taikos pypkės rūkymo rituale. Magija ir burtai nusakys Jūsų ateitį bei turimas galias. Išbandymai laukia šaudant iš indėniško lanko ir indėniškos spjaudyklės.

Kaina sutartinė, priklausomai nuo žmonių skaičiaus.

skirtukas_1

II.  Mergvakaris  indėniškoje  aplinkoje, pinant  magiškas sapnų gaudykles. 

      Tai puiki proga prisiliesti prie magiškų sapnų gaudyklių, pačiai ją nusipinti, kuri galės papuošti jūsų namus ar tapti nuoširdžia  dovana draugui. Sapnų gaudyklė yra labai svarbus žmogaus talismanas, saugantis nuo naktinių košmarų ir blogos energijos.
          Renginio metu siūlome seminarą pinant sapnų  gaudyklę, kartu bendraujant apie indėnų moterišką išmintį, kaip būti laimingai sukūrus šeimą. Šokio magija moteriškai energijai sukurti.

Renginio kaina  sutartinė, priklausomai nuo dalyvių kiekio.  Programa vyksta indėnų palapinėje Tipi, duodamos visos reikalingos priemonės sapnų gaudyklėms gaminti. Pasigamintas gaminys lieka Jusų.

skirtukas_1

III.  Ugnies ir indėnų būgno šamaniškas ritualas.

       Indėnų palapinėje Tipi užkursime Šventąją ugnį, pagerbsime Didžiąją Dvasią ir amžiną savo ryšį su Ja.  Šio ritualo metu labiau pažinsime save ir savo tobulą esybę.  Žadinsime ir apsivalysime dvasiškai ir fiziškai,  susijungsime su keturių elementų – ugnies, žemės, vandens ir oro energijomis.  Tai palaiminimo ir apsivalymo ritualas nuo to, kas nesiderina su jūsų nauja rimties ir pilnatvės būsena.
Ritualo kaina sutartinė. Trukmė apie 2 val.

skirtukas_1

   Taip pat siūlome papildomas paslaugas: 

 • Pavėsinės ir stovyklavietės nuoma.
  Medinė, apsaugota nuo lietaus ir vėjo pavėsinė su stalais ir suolais. Taip pat priklauso kepsninė, iešmai, aukuras, sporto ( tinklinio. krepšinio, futbolo) ir žaidimų aikštelės.
  Nuomos kaina sutartinė.
 •  Plaukimą baidarėmis ar kanojomis iki Vinetu kaimo, kur Jus pasitiks vietinė indėnų gentis. (pasitikimo scenarijus derinamas). Taip pat siūlome ilgesnius maršrutus Danės arba Minijos upėmis.  Jūsų patogumui iki paleidimo vietos nuvežame ir parvežame savo transportu. Kaina pagal susitarimą.
 •   Nakvynė – apsistoti indėnų palapinėje TIPI, (rekomenduojama šiltuoju metų laiku).
  Kaina  /6,50 eur.asmeniui/ para
 •   Jodinėjimas ant žirgų (mustangų) kartu su indėnais Kaina vienas žirgas 1 val./20 eur.  
 •   Šamaniškos apeigos savęs pažinimo, energetinis gamtos pajutimas, meditatyvios sąmonės ugdymas, tranziniai šokiai bei  savęs nugalėjimas, vaikščiojimas per žarijas. Trukmė iki 3 val.  Kaina sutartinė.
 •    Jogos ir kvėpavimo praktika, kad galėtumėm nors akimirkai pabūti su pačiu savimi, su savo vidumi, atrasti ten tūnantį gėrį, beribę meilę, nuraminti protą, siūlome jogos asanas ir kvėpavimo pratimus.  Trukmė 1,5 val. kaina sutartinė
 •     Indėnų apeiginė pirtis INIPI  su ritualais.
     Tai nuostabus kūno ir sielos apsivalymo bei gydimo būdas, kurį indėnai naudoja jau tūkstančius metų. Po šios pirties ritualo pasijausite, kad gimėte antrą kartą, užplūs ypatingų jėgų bei įspūdžių antplū
  dis.   Trukmė 3 val. Kaina 85 eur.

  Programa gali b
  ūti 
  derinama individualiai, susisiekus su mumis.
  skirtukas_1

     Siūlome paragauti Amerikos Indėnų virtuvės patiekalų bei gėrimų.
Meniu suderinamas atskirai.

Daugiau informacijos telefonu: 860250008 Jurgita arba 860204009 Mindaugas

el. paštas: info@vinetukaimas.lt

Indenų išmintis:
Senieji lakotai buvo išmintingi. Jie žinojo, kad atitolusio nuo gamtos žmogaus širdis pasi­daro kieta; jie žinojo, kad liovusis didžiai gerbti visa, kas gyva, visa, kas auga, netrukus sunyksta ir pagarba žmogui. Todėl gamtos vaidmuo auklėjant jaunuolį, ugdant jo jautrumą, buvo labai svarbus.
Lutheris Stovintis Lokys

Comments are closed.

 • Facebook