I. Programa: „Mažieji laukinukai“ (vaikams iki 6 metų)

 Pažintinės programos aprašymas:

 • Indėnų vado Vinetu pasitikimas ir susipažinimas;

 • Ekskursija po kaimą;

 • Veidų dažymas, vardų suteikimas;

 • Programa su indėnu Vinetu. Programa vyksta apeiginėje indėnų palapinėje TIPI, čia dalyvausite rituale, sužinosite indėnų legendų ir istorijų, žaisite žaidimus, indėnų šokiai, susipažinimas su indėnų ginklais.

 • Šaudymo iš lanko turnyras su apmokymu ir pagalba;

 • Šaudymo iš indėniškos spjaudyklės turnyras su apmokymu ir pagalba;

 • Pažintis su čia gyvenančiais gyvūnais;

 • Bendra nuotrauka su indėnais;

 • Indėnų pietūs pasirinktinai:

 • TACOS – indėnų duonelė – paplotėlis su sūriu, daržovėmis ir padažu + žolelių arbata;

 • TACOS paplotėlis su šokoladu + žolelių arbata;

 

     Programos kaina 6 eur. vaikui be užkandžių. Pasirinkus su užkandžiais ir arbata kaina: 8,60 Eur.
   Lydinčiam grupės vadovui nekainuoja. Programos trukmė apie 3 val. pertrauka 30 min.

skirtukas_1
      Šaltuoju metų laiku arba esant nepalankiam orui, Jums pasiūlysime apsistoti šiltame  „Bėgančio mustango“ salūne, kur mėgausitės jaukia židinio šiluma bei karšta arbata.
      Šiltuoju metų laiku,
pasiūlysime apsistoti pavėsinėje kuri apsaugota nuo lietaus ir vėjo, pasinaudoti kepsnine, laužaviete, kur galite pasikepti ar pasišildyti maistą. Pažaisti žaidimų ir sporto aikštelėse: tinklinį, krepšinį, futbolą, išbandyti įvairias supynes bei laipynes.

skirtukas_1     „Vinetu kaime“ gyvena įvairių naminių paukščių ir gyvūnų su kuriais galėsite susipažinti, pabendrauti ir pasidžiaugti.
Čia veikiančioje suvenyrų krautuvėlėje galima įsigyti įvairių suvenyrų:  sapnų gaudyklių, amuletų, muzikos instrumentų, indėniškų lankų ir kitų indėnų rankdarbių.
Vinetu užeigoje pasiūlysime pasistiprinti sveikais ir skaniais indėnų patiekalais bei užkandžiais, taip pat išgerti tikros indėnų arbatos. Meniu derinamas iš anksto.
Tėveliams ir atvykusiems svečiams siūlome lauko pavėsinę su stalais ir suolais, šašlykinę, aukurą, išbandyti įvairias supynes, pasportuoti tinklinio, krepšinio ar futbolo aikštelėse. Kaina 4 eur./ žmogui. Tėveliams norintiems dalyvauti programoje kartu su vaikais kaina 6 eur. žmogui.

skirtukas_1

 

Pasiteiravimai ir registracija priimami  tel.: +370602 50008 arba el.paštu: info@vinetukaimas.lt

skirtukas_1

Taip pat, kviečiame pasirinkti papildomų programų :

Pažintis su žirgais, jodinėjimas su priežiūra.
Jodinėjimas žirgu, tai gamtos duota galimybė pajausti harmoniją tarp gyvūno ir žmogaus. Ypač gerai tai jautė prerijų indėnai. Prieš keliaujant į kovą indėnai puošdavo ir išpiešdavo savo žirgą. Visi simboliai turėjo skirtingas reikšmes. Jo didelis, ištvermingas kūnas ir įpač gera intuicija saugodavo indėną įvairiuose situacijos. Programos trukmė apie 1 val. Užsiėmimo kaina: 4 eur / žmogui.

Savosios galios ieškojimas pagal gyvūnų išmintį.
Tai užsiėmimas, kurio metu giliau pažinsite gyvūnus ir jų galias bei atpažinsite ir rasite save kažkurio tai gyvūno kailyje. Programos trukmė apie 1 val. Užsiėmimo kaina: 3 eur / žmogui.

Indėniški amatai.
Vaikai turės galimybę pasigaminti sau indėniškų atributų: sapnų gaudyklę, indėnišką palapinę tipi, atskleisti savo meninius sugebėjimus tapydami ant molinių amuletų, žiesdami puodynę ar lekštutę. Programos trukmė apie 1 val. Užsiėmimo kaina: 3 eur/ žmogui, pasirinkus vieną iš amatų.

Pažintis su indėnų kulinarija.
Indėniškos duonos kepimas ant laužo. Tai pirma pažintis su indėniškais kulinariniais patiekalais, pačiam pasigaminant ypatingą patiekalą duoną. Programos trukmė apie 1 val. Kaina: 3 eur /žmogui.

Informacija Jūsų šventėms ir pramogoms: „Švęsk kartu su indėnais kitaip“.
„Vinetu kaime“ organizuojamos ir rengiamos vaikų išleistuvių šventės, gimtadienio šventės vaikams, vasaros vaikų stovyklos, taip pat gimtadienio šventės, festivaliai ir susitikimai suaugusiems bei visai šeimai.

Plačiau skaitykite „Pasiūlymų “ skiltyje.

Su pagarba, meile ir laime, vadas Vinetu,

skirtukas_5

 

 

Comments are closed.

 • Facebook