Baidarių – kanojų nuoma

 Turistiniai vandens žygiai baidarėmis ir kanojomis Žemaitijos upėmis.

Baidarės, kanojos – ne tik sportas ar susisiekimo priemonė, bet ir itin populiarus laisvalaikio praleidimo būdas. Žmones traukia natūrali gamta, jos grožis, pilnas gyvybės ir tiesiog neišsiamamos enrgijos šaltinis. Turbūt nėra kitos sporto šakos kuri leistu priartėti kuo arčiau laukinės gamtos, kaip baidarės ar kanojos.

Mes siūlome turistinius vandens žygius Minijos upe ar Akmenos – Danės upe, kelionės trukmė nuo 1 iki 3 dienų. Taip pat, galima žygiui pasirinkti Jūsų siūlomą upę ir maršrutą Žemaitijos regijone. Galima žygiui pasirinkti pažintinę ekskursiją baidare ar kanoja po Klaipėdą ir jos apylinkes. Minijos upė – nuostabus gamtos kampelis, tai gražiausia ir ilgiausia vakarų Žemaitijos upė, viena iš srauniausių, rėvingiausių ir įdomiausių vandens turizmo arterijų. Gyvybe ir energija trykšta visas Minijos vandens pasaulis. Įdomiausia Minijos vieta – Dyburių kilpa, aplink kilpą daugiau kaip 4 km., tai labai įdomus, bet sunkus ir sudėtingas, pilnas rėvų, slenksčių, didelių akmenų ruožas. Akmena – Danė – upė vakarų Lietuvoje, upė įdomi savo turimais vingiais, medžių suburtais koridoriais, upėje pamatysite bebrų išradingumą bei paukščių smalsumą. Praplaukiama penkis tiltus (vienas iš jų beždžionių), lengvo adrenalino išskirs keleta krioklių, nustebins tarptautinis golfo aikštynas ir į Klaipėdą įplauksite pro botanikos sodą, taip pasieksite uostamiesčio širdį ir burlaivį Meridianą.

Baidarių-kanojų nuomos kainos (dienai):

Baidarė dvivietė darbo dienomis…….. 18 eur.      Savaitgaliais ir švenčių dienomis……20 eur.

Kanoja trivietė darbo dienomis.………. 20 eur.   Savaitgaliais ir švenčių dienomis….. 24 eur.

Kanoja keturvietė darbo dienomis….…. 25 eur.    Savaitgaliais ir švenčių dienomis ……27 eur.

Papildomo inventoriaus nuoma:

Gelbėjimosi liemenė……………..… 1 eur.           Hermetinis maišas………………………. 2 eur.

Jūsų patogumui, savo transportu, nuvežame iki paleidimo vietos ir maršruto pabaigoje, parvežame. Kaina, pagal susitarimą.

Minijos upės trasos žemėlapis                                            Danės upės trasos žemėlapis

Bet kuriame etape galima sustoti ir gryžti į stovyklą !!!

Minijos upė – nuostabus gamtos kampelis, tai gražiausia ir ilgiausia vakarų Žemaitijos upė, viena iš srauniausių, rėvingiausių ir įdomiausių vandens turizmo arterijų. Gyvybe ir energija trykšta visas Minijos vandens pasaulis. Jos ilgis siekia apie 213 km. Teka pro Žarėnus, Medingėnus, Karteną, Gargždus, Priekulę. Įdomiausia Minijos vieta – Dyburių kilpa, aplink kilpą daugiau kaip 4 km., tai labai įdomus, bet sunkus ir sudėtingas, pilnas rėvų, slenksčių, didelių akmenų ruožas. Sausringos vasaros metu Minija ne visur įmanoma praplaukti ir ties Dyburių kilpomis mažiau vandens, todėl baidares dažnai reikia persinešti per akmenis. Minijos žemupys vandens turizmui tinkamas ir vidurvasaryje, jis ramesnis, tačiau čia gausu kultūros paveldo objektų.

Akmena – Danė – upė vakarų Lietuvoje, išteka iš pelkėto miško, esančio 7km.į pietvakarius nuo Salantų miestelio, teka per Kretingos rajoną, Kretingos miestą, ir Klaipėdoje įteka į Kuršių marias iš kurių tiesiai į Baltijos jūrą. Bendras upės ilgis 62,5 km. Kadangi Kretingos rajono didžiausias turtas– rieduliai, tai dėl akmenuoto dugno ir pakrančių gavo pavadinimą Akmena. Nuo Ėgliškių km. vietovės upės vaga ryškiai keičiasi, ne tik dėl istorijos jai suteikto antro pavadinimo „Danė“, bet ir dėl platesnės vagos, senslėnio, nepaliekančių jokių riedulių. Jau su dvilypiu pavadinimu Akmena-Danė nuo čia dar 18 km vingiuoja, vietomis ji užmezga įmantrias kilpas. Prasidėjusio žemupio vandenų tėkmė aktyvesnė. Ji tartum nori įsibėgėti ir greičiau nuplukdyti savo vandenis į Kuršių marias – Baltijos jūrą. Danės upė įdomi savo turimais vingiais, medžių suburtais koridoriais, upėje pamatysite bebrų išradingumą bei paukščių smalsumą. Praplaukiama penkis tiltus (vienas iš jų beždžionių), lengvo adrenalino išskirs keleta krioklių, nustebins tarptautinis golfo aikštynas ir į Klaipėdą įplauksite pro botanikos sodą, taip pasieksite uostamiesčio širdį ir burlaivį Meridianą.

Pasirinkus kuria upe norite keliauti, susisiekite su mumis:

tel.: +37060250008; +37060204009;

el.paštas: info@vinetukaimas.lt

Comments are closed.

  • Facebook