Pažintis su Amerikos indėnų istorija ir kultūra. Pirmieji Amerikos gyventojai, kas jie?
Programos metu, indėnų vadas Vinetu, supažindins Jus su indėnų kaimu, suteiks Jums vardus, papuoš veidus indėnų raštais ir pakvies apsilankyti autentiškoje indėnų palapinėje Tipi, kur vyks ritualas, per kurį sužinosite įvairius indėnų istorijos etapus, išgirsite legendų, prisiliesite prie kultūros, šokdami lietaus ar žolės šokį, indėniško būgno ritmu.

Programos:

Indėnų palapinėje, Jus dalyvausite žaidime – viktorinoje. Lengvi ir sudėtingi klausimų lygiai, leis vaikams domėtis ir pažinti Amerikos žemyno istoriją, kultūrą, buitį, papročius, tikėjimą, sužinosite indėnų medžioklės ir kariavimo įpatybes.
Aplankysite indėnų muziejaus ekspoziciją, čia gyvai pamatysite ir prisiliesite prie įvairių indėnams šventų dalykų, artefaktų, įvairių rūšių ginklų, aprangos detalių, indėniškų papuošalų, meno dirbinių ir daug kitų dalykų.
Drąsiausieji savo jėgas galės išbandyti šaudymo turnyruose: Šaudymas iš lanko, šaudymas iš indėniškos spjaudyklės, ietės mėtymo ir pasagų mėtymo turnyras bei kiti išbandymai.
Mistinių galių turinčiame energetiniame indėnų labirinte galėsite atskleisti savo slaptas svajones ir norus, kad jie kuo greičiau išsipildytų ir atneštų Jums laimę.
Gyvūnų mylėtojus pakviesime suispažinti su čia gyvenančiais indėnų žirgais, avelėmis, ožkomis, vištytėmis , antytėmis ir spalvingais kalakutais.

Programos trukmė 3 val. su 30 min pertrauka.
Programos kaina kartu su maistu 8,9 €/asm.
Programos kaina be maisto 6 €/asm.

Indėnų apeiginėje palapinėje TIPI, dalyvausite rituale, gausite indėnišką toteminį vardą, indėnų raštais pasipuošite veidą, skambant būgnams, šoksime indėniškus šokius, pažinsite ir sužinosite įvairių amuletų, toteminių stulpų, taikos pypkės bei kitų šventų talismanų reikšmę bei svarbą indėnų kultūroje.
Programos metu aplankysite indėnų muziejų ir susipažinsite su per dešimtmetį surinkta muziejaus ekspozicija. Praktiniai užsiėmimai: šaudymo iš lanko ir indėniškos spjaudyklės turnyruose, mėtydami ietį ir tomahauką patikrinsite savo rankos tvirtumą, taip pat kiti išbandymai bei patyrimai. Indėnų energetiniame labirinte labiau pažinsite save, o savo norus ir svajones paleisite išsipildymui.
Programos trukmė: 1,5 val.
Programos kaina: suaugusiems 8 €
vaikams, senjorams ir neįgaliesiems 6 €
Grupėms nuo 15 žmonių taikomos nuolaidos.

Indėnų vado pasitikimas ir susipažinimas;
Ekskursija po kaimą;
Veidų paišymas, vardų suteikimas;
Indėno Vinetu programa. (Programa vyksta apeiginėje indėnų palapinėje Tipi. Programos metu vaikai susipažins su indėnų kultūra, sužinos kaip gyvena indėnų vaikai, kaip jie tampa medžiotojais, susipažins su medžioklės įpatumais, pažins indėnų šokius, žais indėnų žaidimus).
Indėnų kliūčių ruožas, žaidimai, rungtys;
Šaudymas iš lanko su apmokymu ir priežiūra;
Šaudymas iš spjaudyklės su apmokymu ir priežiūra;
Žiedų mėtymas ant bizono ragų;
Ieties mėtymas;
Pažintis su čia gyvenančiais gyvūnais;
Bendra nuotrauka su indėnais;
Indėnų užkandžiai pasirinktinai: TACOS paplotėlis su sūriu, daržovėmis ir pomidoru padažu + žolelių arbata; TACOS paplotėlis su šokoladu + žolelių arbata

Tai judri programa, kurios metu pristatomi indėnų kultūros ir istorijos etapai, žaidžiami indėnų lauko žaidimai, atliekamos įvairios rungtys bei užduotys lavinančios koordinaciją, reakciją, skatinančios judėti, įgauti budrumo, drąsos ir pasitikėjimo.
Programos kaina 9,90 € su indėniškais pietumis,
7 € vaikui be maistu.

Tai gyva pažintis su archainiais ginklai, kuriame turėsite išskirtinę galimybę išbandyti karybos ir medžioklės meną, strategiją ir taktikas, ne per kompiterinius žaidimus, o pačiam dalyvaujant pažintiniame žaidime, kovojant draugiškoje kovoje su lankais.
Žaidimas yra saugus ir žaidžiamas specialiai tam paruoštoje aikštelėje, su šalmais, apsaugant galvą ir šaudoma vienas į kitą su specialiomis, paminkštintais antgaliais, pagamintomis strėlėmis, todėl nesukelia jokio galimo skausmo.

Šiame patyrimų pilname žaidime, pasireiškia ir atsiskleidžia tokios savybės, kaip drąsa, pasitikėjimas, draugiškumas, narsa, taip pat organizuotumas, strategija ir taktika.
Viso žaidimo metu Jums padės, prižiūrės ir stebės prižiūrėtojai.
Tinkamas žaisti nuo drąsaus 12 metų paauglio iki suaugusio žmogaus pasitikinčio savo jėgomis ir galinčio įtempti lanko templę.

Užsiėmimo kaina vienam asmeniu 8 eur.
Užsiėmimo trukmė 2 val.

Grupėms nuo 15 asm.

su registracija telefonu 860250008 – užsiėmimo laikas 3 val.

Pavieniams lankytojams nuo birželio iki rugsėjo pažintinės programos vyksta

antradienį – penktadienį 12 val. 15 val. ir 17 val.
šeštadienį ir sekmadienį 13 val. ir 15 val. (tik su registracija telefonu 860250008)

Nuo rugsėjo iki gegužės mėnesio pažintinės programos vyksta pagal susitarimą.

Užsiėmimo laikas 1,5 val.
Kaina: 8 € – suaugusiems. 6 € – vaikams, senjorams ir neįgaliesiems.

Papildomai:

Indėniškos duonos kepimas ant laužo. Tai pažintis su indėniškais kulinariniais patiekalais, pačiam pasigaminant ir išsikepant ant ugnies ypatingą patiekalą duonelę .
Programos trukmė 1 val. Kaina: 3 € /žmogui.

Vaikai turės galimybę pasigaminti indėniškų atributų: sapnų gaudyklę, indėnų palapinę tipi, atskleisti savo meninius sugebėjimuslipdydami ir tapydami ant molinių amuletų, žiesdami puodynę ar lekštutę.
Programos trukmė 1 val. Užsiėmimo kaina: 3 €/ žmogui, pasirinkus vieną iš amatų

Tai užsiėmimas, kurio metu giliau pažinsite gyvūnus ir jų galias bei atpažinsite ir rasite save kažkurio tai gyvūno kailyje. Programos trukmė 1 val. Užsiėmimo kaina: 3 eur / žmogui.

Jodinėjimas žirgu, tai gamtos duota galimybė pajausti harmoniją tarp gyvūno ir žmogaus. Ypač gerai tai jautė prerijų indėnai. Prieš keliaujant į kovą indėnai puošdavo ir išpiešdavo savo žirgą. Visi simboliai turėjo skirtingas reikšmes. Jo didelis, ištvermingas kūnas ir įpač gera intuicija saugodavo indėną įvairiuose situacijos.
Programos trukmė 1 val. Užsiėmimo kaina: 4 € / žmogui.