Jodinėjimas žirgais

slide-6
Sakoma, kad išmokus išlaikyti pusiausvyrą balne, ją lengviau rasti ir gyvenime.

  Jodinėdami žirgu, mes pasiskoliname laisvę, tai gamtos duota galimybė pajausti harmoniją tarp gyvūno ir žmogaus. Žirgas yra „gydytojas“ –– tikslas yra ne tik jojimo įgūdžiai, bet ir specifinių terapinių tikslų įvykdymas, mokymasis valyti, rūpintis ir prižiūrėti žirgą, yra taip pat terapijos dalis, šį suderinamumą gali pajausti kiekvienas žmogus neskirstant jaunas ar senas. Be to, jei nenaudojamas balnas, tuomet yra didesnis kontaktas su žirgu, todėl padidėja stimuliacija ir poreikis stipriau išlaikyti pusiausvyrą.

Sėdint balne neįmanoma galvoti apie darbe likusias problemas, apie šeimyninius rūpesčius. Grynas oras praskaidrina mintis, o vėjas greitai išpučia visus negerumus iš galvos. Jodinėjant grūdinamas organizmas, stiprėja raumenys, plaučiai, širdis. Aktyvus judėjimas, bendravimas su žirgu, puikios emocijos – tai tikra palaima ir kūnui ir sielai.
Jojimas ir buvimas kartu su žirgu, įneša ramybės, pastovumo ir tikrumo į šiandieninį chaotišką gyvenimo ritmą. Apie jojimą svajoja daugelis, tačiau vis nedrįsta pamėginti. Kaip ir viskam reikia pasiryžimo ir šiek tiek drąsos. Tad rekomenduojame pamėginti. Galbūt, tai bus jūsų seniai puoselėtos svajonės išsipildymas.
Mūsų augintinių vardai: 
Ceilonas – Simaronas, Tatanka – žvitrioji akis ir Taurė – Baltoji koja.

Jodinėjimo kaina:
Su prižiūrėtoju vedžiojant, ratas po teritoriją nuo 4 eur.
Jodinėjimas savarankiškai:  1 val   20 eur.

Jodinėjimas dažnai tampa gimtadienių, vestuvių, mergvakarių, bernvakarių bei kitų švenčių pramogine dalimi, todėl kviečiame šventės akimirkas įamžinti su nuostabiais indėnų žirgais, indėnų aplinkoje. Kaina pagal susitarimą.

Rengiami edukaciniai užsiėmimai moksleiviams. Vaikai supažindinami su žirgais, sužino kokį svarbų ryšį su žirgais turėjo indėnai, išmokomi pagrindinių elgesio su žirgais taisyklių bei gauna galimybę pajodinėti.

Kviečiame Jūsų gimtadienio šventę švęsti su indėnais ir jų augintiniais mustangais (žirgais) :
IMG_6138IMG_1699rubrikos (4)

Programa susideda:
Susipažinimas, veido papuošimas, jubiliato įšventinimas genties vadu. Indėno Vinetu programa mistiniame inėnų name TIPI; Pažintis su indėnų muzikos instrumentais, šokiais; Indėnų žaidimai, rungtys, estafetės; Pažintis su geriausiu indėnų draugu žirgu, prisilietimas, pasiruošimas ir jodinėjimas. Šaudymo turnyras iš lanko, spjaudyklės ir ietės mėtymas ( su apmokymu )

Programa trunka iki 4 valandų su pertraukėle. Šventės laikas, kol saulelė nusileis ! Šventė organizuojama indėnų name TIPI ir pavėsinėje, taip pat priklauso: šašlykinė, aukuras, krepšinio, tinklinio, futbolo aikštelės, vaikų žaidimo aikštelė, supynės.

Kaina: 160 eur.

Čia Jūsų šventė prisiminimuose išliks visam gyvenimui !!!

Laukiame atvykstant, HAU !!!

Indėnų išmintis:

Tapk harmoningu. Tavo dvasinė, protinė, psichinė ir fizinė sveikata turi būti vienodai gera. Treniruok kūną, kad sustiprintum savo mintis ir valią. Tobulėk dvasiškai, kad išmoktum kontroliuoti emocijas.

Comments are closed.

  • Facebook