Pirtis inipi

Pirties mėgėjams, siūlome autentišką šiaurės Amerikos indėnų apsivalymo, prakaito pirtį Inipi.

Tai nuostabus kūno ir sielos apsivalymo bei gydymo būdas, kurį  indėnai naudoja jau tūkstančius metų. Po šios pirties ritualo pasijausite, kad gimėte antrą kartą, užplūs ypatingų jėgų bei įspūdžių antplūdis. Pirtyje Inipi Jūs pajusite ramybę ir tikrą atgaivą sielai bei išsivalymą kūnui. Išsiplakę lauko gėlių surišta vanta ir užpilant ant įkaitusių akmenų gydomųjų žolelių nuoviru, Jūs nuplausite įtemptos darbo savaitės nuovargį ir atstatysite sveiką požiūrį į gyvenimą ir optimizmą.

Inipi pirties apeigos apjungia dvasines galias, vidinį ryšį ir seniausią gydymo metodiką valant kūną prakaituojant. Rekomenduojama po pirties tyloje pasėdėti prie laužo, leidžiant kūnui atgauti pusiausvyrą. Atsipalaidavę raumenys leis pajausti kaip mintys tyliai srovena susijungdamos su pirminiais elementais – oru, vandeniu, žeme ir ugnimi.

Pirties ritualo kainos:

Indėnų pirtis Inipi , laukinių gėlių vanta bei žolelių antpilas…60 eur. / 3-4 val.  iki 12 asmenų.

Indėnų prakaito pirtis Inipi ( kailinė ) su arbata, žolelių antpilu ir ritualu….85 eur. / 3-4 val. iki 10 asmenų.

Indenų išmintis:

Senieji lakotai buvo išmintingi. Jie žinojo, kad atitolusio nuo gamtos žmogaus širdis pasi­daro kieta; jie žinojo, kad liovusis didžiai gerbti visa, kas gyva, visa, kas auga, netrukus sunyksta ir pagarba žmogui. Todėl gamtos vaidmuo auklėjant jaunuolį, ugdant jo jautrumą, buvo labai svarbus. Lutheris Stovintis Lokys

Comments are closed.

  • Facebook