Šaudymas iš lanko

  Išbandykite savo taiklumą šaudant iš  lanko ir indėniškos spjaudyklės . Tai ne tik azartas, bet ir užsiėmimas, suteikiantis galimybę prisiliesti prie gamtos bei pajausti pagrindinio indėnų ginklo lanko galias ir subtilybes. Šaudymo iš lanko meną gali įvaldyti tiek vaikas, tiek ir suaugęs, moteris ar vyras nesvarbu, niekada nėra vėlu !!!
Kiekvienam šauliui duosime lanką, strėles ir apsaugas, apmokysime ir surengsime šaudymo turnyrą, kur už gerus rezultatus būsite apdovanoti prizais !

Šaudymas iš lanko: 10 eur /30 min. 1 lankas. Priklauso: lankas, 5 strėlės, taikinio lapas, apsauga rankai, įvadinis instruktažas. Lanko stiprumas parenkamas pagal fizinį šaulio pasirengimą.

Organizuojame ir rengiame įvairias rungtis bei turnyrus šaudymo iš lanko ir spjaudyklės į įvairius nestandartinius taikinius bei iš skirtingų pozicijų.

Kaina derinama individualiai, galime atvykti ir pas Jus.

Taiklios akies ir tvirtos rankos, HAU !!!                                                                                                                                         IMG_5253IMG_5225

Indėnų išmintis:

Senieji lakotai buvo išmintingi. Jie žinojo, kad atitolusio nuo gamtos žmogaus širdis pasi­daro kieta; jie žinojo, kad liovusis didžiai gerbti visa, kas gyva, visa, kas auga, netrukus sunyksta ir pagarba žmogui. Todėl gamtos vaidmuo auklėjant jaunuolį, ugdant jo jautrumą, buvo labai svarbus. Lutheris Stovintis Lokys

Comments are closed.

  • Facebook