Apgyvendinimas indėnų palapinėse TIPI

Tipi- tai kūgiška palapinė, kuri buvo siuvama iš bizono odos ir paplitusi tarp Didžiųjų lygumų indėnų. 
 
Surengti šventinį vakarėlį ar apsistoti poilsiui ir nakvynei, siūlome mistinėje, tikroje indėnų palapinėje Tipi. Vienu metu galime apnakvindinti iki 60 žmonių.

Tai niekur kitur nepatiriamas jausmas bei romantikos viršūnė, kai šalia dega laužas, tolygiai sklinda šiluma ir nei vieno mašalo, kuris priverstų nutraukti išsipildymo sapną, būdami harmonijoje su motule Gamta.

Tipi palapinės yra gražiai dekoruotas iš vidaus ir iš išorės. Viduje yra staliukai, krėslai, suolai, taip pat vieta laužui kurti, todėl sutemus grožėsitės ugnele, kuri Jus sušildys ir suteiks romantikos bei mistikos.

Tai vieta, kur netradicinėje, magiškoje aplinkoje galite atšvęsti įsimintiniausią šventę, surengti seminarą, festivalį ar kitą renginį, pajausdami indėnų dvasią bei harmoniją su motina Žeme, gamta ir visata.

Indėnų palapinės TIPI nuomos kainos:

   

Apeiginė – ritualinė indėnų palainė Tipi “Aušrinė“

Nuomos kaina asmeniui……..7.5 eur. para/diena.

Tipi Aušrinė skirta apeigoms, ritualams, šventiniams renginiams ar seminarams rengti. Čia vienu metu gali susėsti apie 50 žmonių, miegoti gali iki 12 žmonių. Tai vieta, kur netradicinėje, magiškoje aplinkoje galite atšvęsti įsimintiniausią šventę, bei surengti seminarą ar kitą renginį harmonijoje su gamta. Esant didesniai grupei, nuomos kainos derinamos individualiai.

Šeimyninė Tipi:
Erelio skrydis ir Šamano dvasia, kaina asmeniui……6.50 eur./para

Palapinėse apsistoti gali iki 12 žmonių, likti miegoti gali iki 6 žmonių vienoje palapinėje. Patogu apsistoti šeimai ar porai. Kiekviena yra dekoruota skirtingai, todėl Tipi turi savo dvasią. Viduje yra lovos, staliukas, aukuras, kuris jus ne tik šildys bet ir suteiks romantikos bei mistikos.

Draugų ir bičiulių TIPI:
Staugiantis Kojotas, Varnų lizdas ir kitos, kaina asmeniui….6.50 eur./para/diena.

Kiekvienoje iš jų vienu metu telpa iki 15 žmonių, miegoti gali iki 8 žmonių. Patogu apsistoti didesniai draugų ar bičiulių draugijai. Kiekviena Tipi turi savo dvasią ir viduje dekoruota skirtingai. Viduje yra lovos, staliukas, aukuras, kuris jus ne tik šildys bet ir suteiks romantikos bei mistikos.

Malkų ryšulys yra numatytas į Tipi kainą, papildomos malkos kainuoja 10 eur. karutis.

Papildomai galima užsakyti indėno Vinetu pramoginę – pažintinę programą, kaina …..sutartinė iki 25 žmonių, daugiau apie programą žiūrėti skiltyje „Vinetu programos“)

50 žingsnių atstumu yra pavėsinė, stacionarus dušas ir tualetai, taip pat veikia saulės dušas, vandens kranas prausimuisi, šaldytuvas, šulinys, šašlykinė, aukuras, tinklinio, krepšinio, futbolo aikštelėmis, vaikų žaidimo aikštelės, supynės, upė su maudymosi ir žvejybos vietomis.

Vakarais ir rytais vis dar šalta, todėl siūlome pasiimkite šiltą megztinį ir miegmaišį, taip pat žibintuvėlį, nes Tipyje nėra elektros.

Senieji lakotai buvo išmintingi. Jie žinojo, kad atitolusio nuo gamtos žmogaus širdis pasi­daro kieta; jie žinojo, kad liovusis didžiai gerbti visa, kas gyva, visa, kas auga, netrukus sunyksta ir pagarba žmogui. Todėl gamtos vaidmuo auklėjant jaunuolį, ugdant jo jautrumą, buvo labai svarbus.

Lutheris Stovintis Lokys

Comments are closed.

  • Facebook