Vaikų vasaros stovykla

                      Kviečiame vaikus nuo 8 iki 15 metų patirti tikro indėno gyvenimą                                         „Jaunųjų vilkų stovykloje“

        Šioje pažintinėje, nuotykių stovykloje bus daug įspūdžių ir naujų patyrimų. Čia įsikūnysite į indėno gyvenymą, nukeliausime į praeitį ir kiekviena išaušusi diena bus laukiama, nauja ir nepakartojama diena.

       Čia, dalyvaudami ritualuose ir apeigose, Jūs pažinsite spalvingą ir turtingą indėnų pasaulį, jų istoriją ir kultūrą. Gyvendami tikrose indėnų palapinėse TIPI, pajausite gamtą ir jos ritmą, išmoksite indėnų pėdsekystės meno, mokinsitės daryti indėniškus rankdarbius, sapnų gaudykles, mandalas, amuletus, sužinosite jų rekšmę, gaminsites savo ginklus: ietį, lanką ir strėles.
      Kaip tikri indėnai pasileisime į pažintinę kelionę žemyn upe su baidarėmis ir kanojomis, mokinsimės jodinėti ant žirgų ir pažinti juos. Slaptaisiais indėnų takais keliausime per miškus ir pievas, taip labiau pažinsime Motulę gamtą ir jos teikiamą naudą, maudysitės tikroje indėniškoje pirtyje, kurią patys pasiruošime, sužinosite indėniškų gudrybių, išmoksite įvairiausių žaidimų bei patirsite siurprizų ir staigmenų.
   

  

 
Tikras indėnų gyvenimas paremtas  drąsa, pagarba, pasitikėjimu, kilniaširdiškumu, meile viskam kas mus supa, savarankiškumu bei žodžio laikymosi. Šiuos principus kiekvienas pajausite ir juos ugdysite, treniruodamiesi su indėniškais ginklais, šaudydami iš lanko ir indėniškos spjaudyklės, mėtydami ietį ir tomahauką. Mokinsitės indėnų savigynos meno, dalyvausite estafetėse, žaisite judrius ir protą lavinančius žaidimus, atliksite jums pavestas komandines ir individualias užduotis
.

 

     Nei vienas indėnas neužaugo be meilės gyvūnams, kiekvienas savo meile ir draugiškumu galėsite pasidalinsite su čia gyvenančiais sumaniais, mielais žirgais, draugiškais šunimis, smalsiomis avelėmis, bei punktualiais kas rytą giedančiais gaidžiais, kalakutais ir vištomis.

Stovyklos prisiminimuose išlieka ne tik nauja pažintis ir draugai, bet ir patirti praktiniai įgūdžiai, mokymai, pasidalinimai, taip pat įvairūs nuotykiai ir patyrimai, kurie mus grūdina, sustiprina ir leidžia mėgautis vaikystės gyvenimu.


Stovyklos metu sužinosite ką indėnams reiškė „Gran Ku“ ir kaip jį užtarnauti ? Taip pat, daug kitų staigmenų bei linksmybių su indėnų būgnais, dainomis ir šokiais prie laužo !
Pasimatysime  „Jaunųjų vilkų stovykloje“. Visi už vieną, vienas už visus,
 HAU !!!

         

I  Pamaina: „Jaunųjų vilkų stovykla“, vaikų amžius 9-11 metų.
Stovyklos laikas:  liepos 2 – 7 dienomis.

Vaikai renkasi liepos 2 dieną nuo 17 val. Susipažinimas, suskirstymas ir įsikūrimas.

Stovyklos pabaiga, šventė ir vaikų pasirodymas liepos 7 dieną 15 val.

I I  Pamaina: Jaunieji vilkai, medžiotojai. Vaikų amžius 12-14 metų.

Stovyklos laikas : liepos 16 – 21 dienomis.

Vaikai renkasi liepos 16 dieną nuo 17 val. Susipažinimas, suskirstymas ir įsikūrimas.

Stovyklos pabaiga, šventė ir vaikų pasirodymas liepos 21 dieną 15 val.

 

Registracija į stovyklą:

El. paštu: info@vinetukaimas.lt  atsiūskite informaciją apie vaiką, kuris dalyvaus stovykloje šiuos duomenis:
Vaiko vardas, pavardė, gimimo data, gyvenamoji vieta. Parašykite į kurią pamainą užregistruoti. Vieno iš tėvų, vardą, pavardę, telefono numerį. Ir trumpai apie vaiko pomėgius ir užsiėmimą. Taip pat, jeigu yra, kas būtina žinoti apie vaiką. pvz: sveikatos būklę, baimes ar kita.
Atvykus į vietą, registracijai reikės užpildyti anketą. Su savimi turėti vaiko, vykstančio į stovyklą, gimimo liudijimą ir sveikatos pažymą, forma Nr. 079/a

Visais klausimais prašome skambinti tel.: +37060204009 Mindaugas; +37060250008 Jurgita arba rašyti el. paštu: info@vinetukaimas.lt

Stovyklos kaina 175 eur. 

Stovyklos trukmė : 5 dienos
Apgyvendinimas:  autentiškuose indėnų palapinėse: viduje yra medinės grindys, minkšti gultai, staliukas.
Maitinimasis 4 kartus per dieną, maistas gaminamas stovyklos virtuvėje, todėl visada yra šviežias ir skanus.

Vaikams rekomenduojame su savimi turėti: miegmaišį, atsarginius laisvalaikio rūbus, kepurę nuo saulės, atsarginius laisvalaikio batus, higienos priemones, rankšluostį, apsaugą nuo mašalų, vienkartinių servetėlių, apsiaustą-lietpaltį, sveikatos pažymą, savo puodelį, lėkštę ir įrankius, (pageidautina metalinius). Kišenpinigių ledams, saldainiams. Visa kitą pagal savo nuožiūrą.

Drąsios širdies ir taiklios akies, HAU !!!

vadas Vinetu

Comments are closed.

  • Facebook