Harmoningam laisvalaikiui su šeima, gimine, draugų ar bendradarbių kompanija reikia visai nedaug: švaraus oro, plataus horizonto, lėtos upės tėkmės, ant malkų ugnies garuojančio gardaus troškinio, azartiško žaidimo, nuoširdaus pokalbio ir smagaus juoko. Patirti išsiilgtą bendrystės ir saugumo jausmą, pabėgti nuo kasdienybės rutinos, kokybiškai pailsėti nuostabios gamtos apsuptyje siūlo Vinetu kaimas, įsikūręs vaizdingame Dangės upės slėnyje.

Didžiulėje žalioje teritorijoje prie upės įrengtos aštuonios medinės lauko pavėsinės, kuriose gali romantiškai praleisti laiką pora, pailsėti šeima ir švęsti didelė kompanija. Pavėsinėse yra mediniai lauko baldai, kepsninės, aukuras ir erdvi aikštelė. Kiekviena jų yra skirtingo dydžio, dizaino ir stiliaus, tad kiekvieną kartą apsistojus vis kitoje erdvėje galima pajusti įvariapusišką Vinetu kaimo atmosferą.
Visos pavėsinės apsaugotos nuo lietaus ir vėjo, tad jose galima stovyklauti tiek saulei šviečiant, tiek lietui lyjant ar vėjui pučiant. Vinetu kaime visos gamtos stichijos yra draugiškos ir dovanoja nepamirštamus įspūdžius.

Šalia pavėsinių yra įrengtos sporto ( krepšinio, tinklinio, futbolo) ir poilsio aikštelės, laipynės, estafečių ruožai, žvejybos ir maudymosi vietos, pažintiniai takai, labirintai. Taip pat galima aplankyti Šiaurės Amerikos indėnų muziejų, susipažinti su turtinga ir įdomia jo ekspozicija.

Pavėsinių nuomos kainos:

  • Šeimyninė pavėsinė 20 Eur / diena. Talpina 10-12 žmonių
  • Draugų pavėsinė 40 Eur/ diena. Talpina 20-25 žmones.
  • Kompanijos pavėsinė 40 Eur /diena . Talpina iki 40-45 žmonių.
  • Genties pavėsinė 80 Eur/ diena. Talpina 40-45 žmones. (Puikiai apsaugota nuo lietaus ir vėjo, viduje yra elektra, židinys, medinės grindinys, šviesu ir jauku.)

Į pavėsinių nuomos kainą įskaičiuota kepsninė ir iešmai.
Galima išsinuomoti : puodą virimui, meškerę žvejybai.

Dėmesio:

Į pavėsinių nuomos kainą neįskaičiuotas Vinetu kaimo įėjimo mokestis:
Suaugusiems – 5 Eur, vaikams ir senjorams – 3 Eur, vaikams iki 5 metų – nemokamai.

 

 

Pramogos ir veiklos už papildomą mokestį:

Edukacinė, pažintinė ekskursija;
Šaudymo iš lanko ar indėniškos spjaudyklės turnyras;
Lankų mūšis ( dalyvauti gali ir vaikai nuo 12 metų, moterys ir visi, kurie turi jėgų įtemti lanko templę. Saugus ir azartiškas žaidimas. Visa įranga suteikiama);
Jodinėjimas žirgu su pravedžiojimu;
Žygis upe su baidare ar kanoja;
Indėniškos „Inipi“ ar tradicinės garo pirties ritualas;
Indėnų būgnų ratas prie ugnelės;
Meditacija ir joga;
Tylos ir įsižeminimo praktika;
Kūno ir sielos subalansavimas, reiki terapija;
Muzikos garsų kelionė, atsipalaidavimo meditacija;
Indėniškų rankdarbių gamyba: sapnų gaudyklė, mandalos, molio dirbiniai.
Indėnų energetinio labirinto meditacijos praktika
Daugiau informacijos apie veiklas Vinetu kaime ir jų kainas rasite mūsų puslapyje www.vinetukaimas.lt, taip pat „Facebooke“: vinetukaimas arba telefonu: +370 602 50008 (Jurgita), +370 602 04009 (Mindaugas).
Būkite drąsūs, stiprūs ir išmintingi, Ahoy.
Su Didžiąja Dvasia.