Kviečiame Tave Lapkričio 6 dieną Light house patalpose sudalyvauti unikalioje Vinetu genties vedamoje muzikos garsų kelionėje !

Senovės žmonės jautė, kad garsai ir muzika magiškai sujungia aukštybių ir požemių galias, suvienija protą ir kūną bei sutelkia dėmesį į esamos būklės priežastį. Garso banga padėdavo sukaupti valią ir greičiau susigrąžinti fizines jėgas , nuraminti protą ir atgauti dvasinę pusiausvyrą.

Ritualo metu veikia keturi gamtos elementai: oras, vanduo, ugnis ir žemė. Muzikos garsų laukas kuriamas, naudojant senovinius muzikos instrumentus, surinktus iš keturių žemynų: Amerikos indėnų šamanišką būgną, indėnų fleitą, švilpynę, barškučius, Tibeto dainuojančius dubenis, australišką didžeridu, Rytų šalių varpus bei kitus muzikos instrumentus, kurie turi unikalias vibracijas. Muzikos instrumentus papildo gerklinis, dar vadinamas obertoniniu arba sielos, dainavimas.

Šio muzikinio dvasinio ritualo metu žmogus ypač giliai atsipalaiduoja, leidžiasi į patyriminę vidinę kelionę, kurią lydi nuostabūs vaizdiniai, pojūčiai ir net vizijos bei praregėjimai, atsakantys į egzistencinius klausimus, kas aš ir kokia mano paskirtis šioje planetoje, kaip atrasti vidinę ramybę ir laimę.

Renginio vieta: Liepų g. 83, Klaipėda „Light House“ 2 aukštas.

Renginio laikas: 2019 11 06 dieną 18 val.

🌿Energetiniai mainai: 15eur/asm.

✔️Ką turėti ? Rekomenduojame apsirenkite šiltai ir turėti šiltas kojines, pledą, užklotą, kad būtų gerą ir smagu

✔️Kam skirtas? Rituale gali dalyvauti visi nuo jauno iki seno.

Pagrindinė sąlyga – būti sąmoningiems ir netrukdyti vienas kitam.

✔️Ar bus vietos? BŪTINA Išankstinė regitracija, kad galėtume paruošti vieta tau (Registruojantis parašykit savo ir atvykstančių vardus)

Daugiau informacijos ir registracija telf. Nr..:
+370 602 50008 (Jurgita) ;
+370 602 04009 (Mindaugas).
El. paštas: info@vinetukaimas.lt
Svetainė: www.vinetukaimas.lt

Muzikos garsų terapiją ir meditaciją „Pažinimo ratas“ veda „Vinetu kaimo“ įkūrėjai Mindaugas, Deividas ir Jurgita. Nuo 2006 metų „Vinetu kaime“ puoselėjamos Šiaurės Amerikos indėnų tradicijos, įkurtas gyvosios indėnų istorijos muziejus po atviru dangumi. Rengiami ritualai, į kuriuos atvyksta ir svečių iš įvairių pasaulio šalių: Amerikos indėnų čiabuviai, Sibiro tautų žiniuoniai ir kt. „Vinetu kaime“ vedamos edukacinės ekskursijos, organizuojamos aktyvaus ir harmoningo laisvalaikio pramogos vaikams, šeimoms bei kolektyvams, vyksta tradicinės Gamtos šventės bei renginiai, skatinantys stabtelėti ir atsigręžti save, į savo šeimos bei tautos gerovę.

„Visi mes esame susiję, esame giminės, Didžiosios Dvasios sukurti, gyventi darnoje ir meilėje, su viskuo kas mus supa.”
(Indėnų lakotų genties išmintis)

Laimės ir meilės,