Muzikos garsų kelionė “Pažinimo ratas”

Ahoy!
Kviečiame Tave ir tavo artimiausius širdžiai žmones į unikalią muzikinę kelionę, kurioje bus gera galimybė atsipalaiduoti, nurimti ir keliauti po savo vidinius pojūčius.
Muzikos garsų kelionėje veikia keturi gamtos elementai: oras, vanduo, ugnis ir žemė. Muzikos garsų laukas kuriamas, naudojant senovinius muzikos instrumentus, surinktus iš keturių žemynų: Amerikos indėnų šamanišką būgną, indėnų fleitą, švilpynę, barškučius, Tibeto dainuojančius dubenis, australišką didžeridu, Rytų šalių varpus bei kitus muzikos instrumentus, kurie turi unikalias vibracijas. Muzikos instrumentus papildo gerklinis, dar vadinamas obertoniniu arba sielos, dainavimas.
Renginio vieta: Vinetu kaimas, Klaipėdos raj. Kretingalės sen. Šlikių km Nr. 63.
Renginio laikas: 2021 07 28 dieną 18 val.
Energetiniai mainai: 15eur/asm.
Ką turėti? Pagal oro sąlygas. Rekomenduojame apsirenkite šiltai ir turėkite šiltas kojines, pledą, užklotą, kad būtų gerą ir smagu.
Kam skirtas? Rituale gali dalyvauti visi nuo jauno iki seno. Pagrindinė sąlyga – būti sąmoningiems ir netrukdyti vienas kitam.
Ar bus vietos? BŪTINA Išankstinė regitracija, kad galėtume paruošti vieta tau ????(Registruojantis parašykit savo ir atvykstančių vardus)
Ahoo, Jūsų Vinetu genties broliai ir sesės
Daugiau informacijos tel.:
+370 602 50008 (Jurgita) ;
+370 602 04009 (Mindaugas).
El. paštas: info@vinetukaimas.lt
Svetainė: www.vinetukaimas.lt
Šio muzikinio dvasinio ritualo metu žmogus ypač giliai atsipalaiduoja, leidžiasi į patyriminę vidinę kelionę, kurią lydi nuostabūs vaizdiniai, pojūčiai ir net vizijos bei praregėjimai, atsakantys į egzistencinius klausimus, kas aš ir kokia mano paskirtis šioje planetoje, kaip atrasti vidinę ramybę ir laimę.
Muzikos garsų terapiją ir meditaciją „Pažinimo ratas“ veda Vinetu genties dvasiniai vedliai – Jurgita (Mėlynoji Gyvatė), Mindaugas (Vinetu), Deividas (Bėgantis Jautis). Nuo 2006 metų „Vinetu kaime“ puoselėjamos Šiaurės Amerikos indėnų tradicijos, įkurtas gyvosios indėnų istorijos muziejus po atviru dangumi. Rengiami ritualai, į kuriuos atvyksta svečių iš įvairių pasaulio šalių: Amerikos indėnų čiabuviai, Sibiro tautų žiniuoniai ir kt.
„Vinetu kaime“ vedamos edukacinės ekskursijos, organizuojamos aktyvaus ir harmoningo laisvalaikio pramogos vaikams, suaugusiems, šeimoms bei kolektyvams, vyksta tradicinės Gamtos šventės bei renginiai, skatinantys stabtelėti ir atsigręžti save, į savo šeimos bei tautos gerovę.
„Visi mes esame susiję, esame giminės, Didžiosios Dvasios sukurti, gyventi darnoje ir meilėje, su viskuo kas mus supa.”
(Indėnų lakotų genties išmintis)
* Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas

Susiję renginiai

Kaip mus rasti?