Muzikos garsų kelionė “Vidinė harmonija”

Ahoy! ✋
Kviečiame pasinerti į unikalią, muzikinę kelionę – garsų misteriją, pasimėgauti ir atpalaiduoti kūna, bei sielą.????
????Renginio vieta: Vinetu kaimas, Klaipėdos raj. Kretingalės sen. Šlikių km Nr. 63.
Renginio laikas: 2022 11 10 dieną 18.00 val.
Energetiniai mainai: 20eur/asm.
????Ką turėti?

Rekomenduojame apsirenkite šiltai ir turėkite šiltas kojines, pledą, užklotą, kad būtų gerą ir smagu.

????Kam skirtas?
Rituale gali dalyvauti visi nuo jauno iki seno. Pagrindinė sąlyga – būti sąmoningiems ir netrukdyti vienas kitam.
????Ar bus vietos?
????BŪTINA Išankstinė regitracija, kad galėtume paruošti vieta tau. Email arba žinute???? (Registruojantis parašykit savo ir atvykstančių vardus)
???? DĖMESIO! Renginys vyks šiltame ir erdviame salūno pastate ✋
Ahoo, Jūsų Vinetu genties broliai ir sesės
????Daugiau informacijos tel.:
+370 602 50008 (Jurgita) ;
+370 602 04009 (Mindaugas).
El. paštas: info@vinetukaimas.lt
Svetainė: www.vinetukaimas.lt
????Muzikos garsų kelionėje veikia keturi gamtos elementai: oras, vanduo, ugnis ir žemė. Muzikos garsų laukas kuriamas, naudojant senovinius muzikos instrumentus, surinktus iš keturių žemynų: Amerikos indėnų šamanišką būgną, indėnų fleitą, švilpynę, barškučius, Tibeto dainuojančius dubenis, australišką didžeridu, Rytų šalių varpus bei kitus muzikos instrumentus, kurie turi unikalias vibracijas. Muzikos instrumentus papildo gerklinis, dar vadinamas obertoniniu arba sielos, dainavimas.????️
Šio muzikinio dvasinio ritualo metu žmogus ypač giliai atsipalaiduoja, leidžiasi į patyriminę vidinę kelionę, kurią lydi nuostabūs vaizdiniai, pojūčiai ir net vizijos bei praregėjimai, atsakantys į egzistencinius klausimus, kas aš ir kokia mano paskirtis šioje planetoje, kaip atrasti vidinę ramybę ir laimę.
Muzikos garsų terapiją ir meditaciją veda Vinetu genties dvasiniai vedliai – Jurgita (Mėlynoji Gyvatė), Mindaugas (Vinetu), Deividas (Bėgantis Jautis).
Plačiau apie Vinetu vedlius:
Nuo 2006 metų „Vinetu kaime“ puoselėjamos Šiaurės Amerikos indėnų tradicijos, įkurtas gyvosios indėnų istorijos muziejus po atviru dangumi. Rengiami ritualai, į kuriuos atvyksta svečių iš įvairių pasaulio šalių: Amerikos indėnų čiabuviai, Sibiro tautų žiniuoniai ir kt. „Vinetu kaime“ vedamos edukacinės ekskursijos, organizuojamos aktyvaus ir harmoningo laisvalaikio pramogos vaikams, suaugusiems, šeimoms bei kolektyvams, vyksta tradicinės Gamtos šventės bei renginiai, skatinantys stabtelėti ir atsigręžti save, į savo šeimos bei tautos gerovę.
„Visi mes esame susiję, esame giminės, Didžiosios Dvasios sukurti, gyventi darnoje ir meilėje, su viskuo kas mus supa.”
(Indėnų lakotų genties išmintis)
*renginys bus fotografuojamas
Iki susitikimo,
Aho!

Susiję renginiai

Kokopelli festivalis 2022

Ahoy! Kokopelli – festivalio dvasia sugrįžta jau septintąjį kartą ir kviečia Birželio 23 – 26 dienomis pasinerti į gamtos virsmo – saulėgrįžos, atsipalaidavimo, fizinių ir

Daugiau

Kaip mus rasti?