TIPIS

Tai vieta, kurioje galima atitolti nuo civilizacijos komforto ir atverti duris naujiems potyriams, leistis į vidinę kelionę ir atrasti ramybę, tylą, įsižeminimą gamtos prieglobstyje.

Tai erdvė, kurioje laikas sustoja, o liūdesys išnyksta. Tipis yra tarsi  sielos namai, šventovė.

 

 

 

Pirmieji tipiai buvo gaminami iš bizonų ar briedžių kailių, dabar jie siuvami iš tvirto, neperšlampamo ir vėjų neperpučiamo audinio. 

  Ypatinga tipio konstrukcijos forma atveria visatos magiją. Tipio viduje dega šventa ugnis. Ji suteikia šviesą, šilumą, saugumo jausmą, jos dūmas apvalo ir išlaisvina nuo sunkių jausmų ir minčių, pakelia akis į dangų, atsiveriantį  pro atvirą tipio stogą.

 

 

TIPIO RINKINĮ SUDARO :

  • Tipio audinys
  • Reikiamos virvės
  • Sujungimo pagaliukai
  • Durys
  • Kuoliukai
  • Transportavimo medžiaginis maišas

 

 

 

 

PAPILDOMAI  GALIMA UŽSAKYTI

– Vidinis Tipio audinys ( storis: 300g/m2) Vidinis audinys naudojamas geriau apšiltinti tipi vidų. Naudojant atvirą ugnį, jis sukuria kamino efektą ir padeda greičiau pašalinti dūmus iš vidaus.

– Viršutinis Ozanas – Vidinis audinys tipiui, kuris, skirtas geriau izoliuoti palapinės vidų. Jis įrengtas tipi vidaus viršuje, maždaug du metrai nuo žemės, kad ilgiau išlaikytų šilumą nuo ugnelės.

– Medinės Tipio Kartys

– Piešimas ant Tipio arba Tipio durų

 

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE TIPIUS:

– Tipiai yra Dakotos genties stiliaus, o tai reiškia, kad jų pagrindo planas yra šiek tiek kiaušinio formos. Tai ypač naudinga naudojant atvirą ugnį, nes aukuras yra arčiau įėjimo, o palapinės gale yra daugiau naudingos vietos.

– Tipiai gaminami iš aukštos kokybės impregnuotos Drobės, kuri puikiai apsaugo nuo lietaus, vėjo, bei yra atspari pelėsiui.

– Tipio medžiagos storis: 360g/m²

– Pagal poreikius gaminame ir kitokio dydžio Tipius

 

UŽSAKYMAI PRIIMAMI:

Email: info@vinetukaimas.lt

Telf.Nr.: +37065805414 ( Begantis Jautis)