Indėniškos Žiemos Šventės Pasakos

Šventinė programa  vaikams – indėniškos žiemos šventės pasakos

Jau vėjai vis dažniau talžo Baltijos jūros kopas, vakarai ilgėja ir jau tuoj, tuoj po Jūsų batais girgždės sniegas, apledijusios balos ir mieganti žemė. Kaip jauku tokiu oru, šiltai susisukus prie židinio gerti arbatą ir klausytis vienas kito istorijų. Tad kai lauke karaliauja žiemos pūgos ir kai snaigės šoka su lietaus lašeliais šlapdribos šokį, „Vinetu kaimo“ gentis kviečia visus vaikus, jų mokytojus ir tėvelius sutikti žiemą ir jos šventes jaukiai, šiltai ir su šypsena. 

Kviečiame visus į indėniškos žiemos šventės pasakų kelionę. Čia jūs sutiksite ne tik su Vinetu genties nariais, kurie padės Jums patirti indėnišką gyvenimo būdą, bet ir išgirsite magiškas, iš kartos į kartą perpasakotas, indėniškas pasakas, ten Jūsų lauks vaivorykštinės varnos, kedrų medžiai, didieji grizliai, Didžioji Dvasia ir visas būrys šypsenų. Ši kelionė per indėniškas pasakas yra ypatinga, nes ją lydės specialiai šiai šventei sukurtos indėniškos dainos, įvairūs linksmi žaidimai ir netgi indėniški iššūkiai. 

Bendrystėje slypi mūsų neišsemiamas kūrybos šaltinis, bendrystėje – mūsų galia, tad ir žiemos šventes pasitikime kartu, Vinetu kaime, tikrame indėniškame tipyje, su tikru laužu, pasakomis, dainomis, istorijomis, žaidimais ir žinoma dovanomis. Padėkokime praeinantiems metams už pamokas ir dovanas ir tegu būna ateinantys metai dosnūs mums visiems, te atneša jie mums meilės, džiaugsmo ir vidinės ramybės bei stiprybės, kad jokie vėjai, net ir jūriniai mums būtų nė motais.

 

Programa skirta: nuo 5 – iki 11 metų vaikams ( nuo darželio iki 4 klasės mokiniams )

Programa vyksta: Šiltame pastate Salūne ir indėniškame Tipyje, kuriame kursime šventinę ugnį.

Programos trukmė: 2val. su pertraukėlėmis ( Po programos 1val. galima šiltai pasibūti Salūno patalpoje )

Grupės dydis: nuo 15 iki 30 vaikų

Šventinės programos kaina: 350 eur. visai grupei ( iki 25asm. ) Esant daugiau nei 25asm. papildomai 15eur/1 dalyviui.

*Lydintiems asmenims, mokytojams ( iki 2asm.) dalyvavimas programoje ir buvimas erdvėje yra nemokamas.

*Galime susiderinti, kad šventė vyktu kartu su tėveliais.

Šventinės dovanos: Puikus metas šventiniu laikotarpiu įteikti vaikams dovanas, kaip tik po nuostabių pasakų pasakojimo. Mūsų gentis yra paruošusi indėniškus dovanų rinkinukus dalyviams. Bet taip pat galite atsivežti ir savų dovanų kurias įteiksime nuo jūsų.

Dovanų rinkinio kaina: 10eur. / 1vnt.

 

Ahoy! Lauksime Jūsų prisijungiant į šią stebuklingą indėniškos žiemos šventės pasakų kelionę. Tegu sniegas lauke krinta ir šąla, o mes tipyje, smagiai keliausime po magiškus indėniškų istorijų labirintus :)

 

REGISTRACIJA

* Išsiuntus registracijos anketą mes su jumis susisieksime ir aptarsime geriausias galimybes įgyvendinti jums paslaugas.

[foogallery id=”5820″]

 

Susiję renginiai

Susisiekite su mumis

Kokopelli festivalis 2024 cover
Prasidėjo bilietų pardavimas į Kokopelli 2024 festivalį!