Gimtadieniai, vaikų šventės

Tai pažintinis, nuotykių gimtadienis kartu su indėnais. Būdami tikrame indėnų kaime, natūralios gamtos apsuptyje, vaikai pasiners į prerijų indėnų gyvenimą, kur patirs daug iššūkių, nepatirtų išbandymų, išgirs negirdėtų legendų ir paslapčių.

Kartu su indėnų vadu Vinetu, vaikai puošis veidus indėniškais raštais, išsirinks savo genties vadą. Visi bus pakviesti į Indėnų apeigų palapinę Tipi, kur dalyvaus šventiniame rituale, susipažins su indėnų legendomis, išbandys muzikos instrumentus, pažins indėnų šokius, žais indėnų žaidimus, dalyvaus estafetėse ir turnyruose. Akies taiklumą kiekvienas išbandys dalyvaujant šaudymo iš indėniško lanko ir indėniškos spjaudyklės turnyre.

Kiekviename etape laukia nauja patirtis, siurprizai bei apdovanojimai, taip pat bendra foto nuotrauka su indėnais. Šventė organizuojama jaukioje lauko pavėsinėje, su stalais ir suolais, kurioje telpa apie 40-50 žmonių, šalia yra aukuras, galėsite naudotis kepsnine. Šaltuoju metų laiku, šventę organizuojame, šiltame ir jaukiame Bėgančio Mustango Salūne prie židinio !!!
[ultimate-faqs include_category=’gimtadienis’]
DĖMESIO, prie programos galima pasirinkti papildomų užsiėmimų:
Lankų ir strėlių gamyba;
sapnų gaudyklės pynimas;
indėnų palapinės gaminimas;
indėniškų lėlių darymas,
žiedimas iš molio,
indėniška žvejyba, pačių pasigamintomis meškerėmis.

Pasirinkus vieną iš užsiėmimų, kaina nuo pasirinkto darbelio trukmė 1 val. Priklauso: priemonės ir pasigamintas rankdarbis.
Vaikų skaičius ribotas, paslaugos priklauso nuo sezono galimybių

Susiję renginiai

Kaip mus rasti?