Jodinėjimas žirgais

Sakoma, kad išmokus išlaikyti pusiausvyrą balne, ją lengviau rasti ir gyvenime

Jodinėdami žirgu, mes pasiskoliname laisvę, tai gamtos duota galimybė pajausti harmoniją tarp gyvūno ir žmogaus. Žirgas yra „gydytojas“ –– tikslas yra ne tik jojimo įgūdžiai, bet ir specifinių terapinių tikslų įvykdymas, mokymasis valyti, rūpintis ir prižiūrėti žirgą, yra taip pat terapijos dalis, šį suderinamumą gali pajausti kiekvienas žmogus neskirstant jaunas ar senas.

Be to, jei nenaudojamas balnas, tuomet yra didesnis kontaktas su žirgu, todėl padidėja stimuliacija ir poreikis stipriau išlaikyti pusiausvyrą.

Sėdint balne neįmanoma galvoti apie darbe likusias problemas, apie šeimyninius rūpesčius. Grynas oras praskaidrina mintis, o vėjas greitai išpučia visus negerumus iš galvos. Jodinėjant grūdinamas organizmas, stiprėja raumenys, plaučiai, širdis. Aktyvus judėjimas, bendravimas su žirgu, puikios emocijos – tai tikra palaima ir kūnui ir sielai.

Jojimas ir buvimas kartu su žirgu, įneša ramybės, pastovumo ir tikrumo į šiandieninį chaotišką gyvenimo ritmą. Apie jojimą svajoja daugelis, tačiau vis nedrįsta pamėginti. Kaip ir viskam reikia pasiryžimo ir šiek tiek drąsos. Tad rekomenduojame pamėginti. Galbūt, tai bus jūsų seniai puoselėtos svajonės išsipildymas.

Mūsų augintinių vardai: Ceilonas – Simaronas ir Taurė – Baltoji koja.

 

Dėl jodinėjimo ar pravedžiojimo žirgu kreiptis telefonu: 860250008

Susiję renginiai

Kaip mus rasti?