Sakoma, kad išmokus išlaikyti pusiausvyrą balne, ją lengviau rasti ir gyvenime


Jodinėdami žirgu, mes pasiskoliname laisvę, tai gamtos duota galimybė pajausti harmoniją tarp gyvūno ir žmogaus. Žirgas yra „gydytojas“ –– tikslas yra ne tik jojimo įgūdžiai, bet ir specifinių terapinių tikslų įvykdymas, mokymasis valyti, rūpintis ir prižiūrėti žirgą, yra taip pat terapijos dalis, šį suderinamumą gali pajausti kiekvienas žmogus neskirstant jaunas ar senas. Be to, jei nenaudojamas balnas, tuomet yra didesnis kontaktas su žirgu, todėl padidėja stimuliacija ir poreikis stipriau išlaikyti pusiausvyrą.
Sėdint balne neįmanoma galvoti apie darbe likusias problemas, apie šeimyninius rūpesčius. Grynas oras praskaidrina mintis, o vėjas greitai išpučia visus negerumus iš galvos. Jodinėjant grūdinamas organizmas, stiprėja raumenys, plaučiai, širdis. Aktyvus judėjimas, bendravimas su žirgu, puikios emocijos – tai tikra palaima ir kūnui ir sielai.
Jojimas ir buvimas kartu su žirgu, įneša ramybės, pastovumo ir tikrumo į šiandieninį chaotišką gyvenimo ritmą. Apie jojimą svajoja daugelis, tačiau vis nedrįsta pamėginti. Kaip ir viskam reikia pasiryžimo ir šiek tiek drąsos. Tad rekomenduojame pamėginti. Galbūt, tai bus jūsų seniai puoselėtos svajonės išsipildymas.
Mūsų augintinių vardai: Ceilonas – Simaronas, Tatanka – žvitrioji akis ir Taurė – Baltoji koja.

Jodinėjimo kaina:

Su prižiūrėtoju vedžiojant, ratas po teritoriją nuo 4 eur.
Jodinėjimas savarankiškai: 1 val 20 eur.

Kviečiame Jūsų gimtadienio šventę švęsti su indėnais ir jų augintiniais mustangais (žirgais)

Programa susideda:
Susipažinimas, veido papuošimas, jubiliato įšventinimas genties vadu. Indėno Vinetu programa mistiniame inėnų name TIPI; Pažintis su indėnų muzikos instrumentais, šokiais; Indėnų žaidimai, rungtys, estafetės; Pažintis su geriausiu indėnų draugu žirgu, prisilietimas, pasiruošimas ir jodinėjimas. Šaudymo turnyras iš lanko, spjaudyklės ir ietės mėtymas ( su apmokymu )
Programa trunka iki 4 valandų su pertraukėle. Šventės laikas, kol saulelė nusileis ! Šventė organizuojama indėnų name TIPI ir pavėsinėje, taip pat priklauso: šašlykinė, aukuras, krepšinio, tinklinio, futbolo aikštelės, vaikų žaidimo aikštelė, supynės.

Kaina: 160 eur.