APGYVENDINIMAS

Tipi palapinė

Tradicinė indėnų palapinė tipis – tai vieta, kurioje galima atitolti nuo civilizacijos komforto ir atverti duris naujiems potyriams, leistis į vidinę kelionę ir atrasti ramybę, tylą, įsižeminimą gamtos prieglobstyje. Tai vieta, kur laikas sustoja ir liūdesys išnyksta. Tipis yra tarsi sielos namai, šventovė.

Pirmieji tipiai buvo gaminami iš bizonų ar briedžių kailių, dabar jie siuvami iš tvirto, neperšlampamo ir vėjų neperpučiamo audinio. Ypatinga tipio konstrukcijos forma atveria visatos magiją. Tipio viduje dega šventa ugnis. Ji suteikia šviesą, šilumą, saugumo jausmą, jos dūmas apvalo ir išlaisvina nuo sunkių jausmų ir minčių, pakelia akis į dangų, atsiveriantį pro atvirą tipio stogą.

[ultimate-faqs include_category=’nakvyne’]

Ant natūralios laužo ugnies puode pagamintas troškinys bus gardžiausias patiekalas, išvirta žolelių arbata nuramins ir paruoš miegui, o dūmai išbaidys uodus.
Nakties prietemoje, atviros ugnies šviesoje, tipyje išryškėja ir tarsi atgyja rūpestingų gyvūnų: erelių, lokių, bizonų ir vilkų scenos. Gali būti, kad toteminis gyvūnas jus aplankys sapne. Magiškos sapnų gaudyklės neįleidžia į tipį košmarų ir padeda išsipildyti pranašiškiems sapnams.

Šalia tipių yra įrengtos ramaus ir aktyvaus poilsio zonos. Yra supynės, sporto ir žaidimų aikštelės ir nuošalios vietos pailsėti ar medituoti.

Bėgančio mustango salūnas

„Bėgančio Mustango Salūnas” kviečia jaukiai švesti įvairias šventes, vestuves, gimtadienius, įmonės renginius, rengti seminarus ar susirinkimus bei vakarėlius. Indėnų gentis padės Jums suorganizuoti šventę nuo dekoracijų, šventės užkandžių iki renginio vedimo bei svečių užimtumo.

Svečių patogumui įrengta baro patalpa, kur yra šaldytuvas, kriauklė, lentynos ir spintelės, patalpoje yra trys tualetai ir dušas. Apsisprendus likti su nakvyne, pakviesime į antrame aukšte įrengtą patalpą kur galėsite pailsėti ir prigulti patogiose lovose.

Šventės metu talpinama iki 35 svečių, nakvynė 25 svečiams.

Dėl platesnės informacijos prašome kreiptis tel.: +37060250008; +37060204009 arba el. paštu: info@vinetukaimas.lt

 

PRERIJŲ NAMELIS

Preriju nameliai – 4 arba 5 asmenų kaubojiško stiliaus nameliai su vaizdu į prerijas suteiks galimybe atispalaiduoti ir pailsėti nuo baltųjų miesto šurmulio.

Dėl platesnės informacijos prašome kreiptis tel.: +37060250008; +37060204009 arba el. paštu: info@vinetukaimas.lt

Susiję renginiai

Susisiekite su mumis