Šaudymas archajiniais ginklais

Taikos Strėlė

Nauji patyrimai, strategija ir taktika, dalyvaujant mūšyje su lankais ir strėlėmis tikroje kovoje. Tai komandinis, energingas žaidimas, kuriame draugiškoje kovoje, specialiai tam paruoštoje aikštelėje, šaudoma ne į taikinius, o į priešingos genties narius, specialiomis, paminkštintais antgaliais, pagamintomis strėlėmis. Todėl žaidimas yra saugus ir tinkamas žaisti nuo drąsaus 12 metų paauglio iki suaugusio žmogaus pasitikinčio savo jėgomis ir galinčio įtempti lanko templę.

Atkakli ir vieninga kova lankais, pažadins tavyje kario, medžiotojo drąsą ir narsą. Čia adrenalinas liejasi kartu su prakaitu.
Pašovus priešininką renkami taškai, kurie nulemia genties pergalę, ir daugiau kitų, skirtingų žaidimo taktikų!

Šaudymas iš lanko

Išbandykite savo taiklumą šaudant iš lanko ir indėniškos spjaudyklės . Tai ne tik azartas, bet ir užsiėmimas, suteikiantis galimybę prisiliesti prie gamtos bei pajausti pagrindinio indėnų ginklo lanko galias ir subtilybes. Šaudymo iš lanko meną gali įvaldyti tiek vaikas, tiek ir suaugęs, moteris ar vyras nesvarbu, niekada nėra vėlu !!!
Kiekvienam šauliui duosime lanką, strėles ir apsaugas, apmokysime ir surengsime šaudymo turnyrą, kur už gerus rezultatus būsite apdovanoti prizais !

Organizuojame ir rengiame įvairias rungtis bei turnyrus šaudymo iš lanko ir spjaudyklės į įvairius nestandartinius taikinius bei iš skirtingų pozicijų.

Kaina derinama individualiai, galime atvykti ir pas Jus.
Taiklios akies ir tvirtos rankos, HAU !!!

 

Susiję renginiai

Kaip mus rasti?