Išleistuvių šventinė programa skirta mokyklinio amžiaus vaikams, mokslo metų pabaigtuvėms ar pradinės mokyklos užbaigimui atšvęsti ir aktyviai bei išskirtinai paminėti šią nuostabią šventę kartu su indėnais, indėnų gentyje. Programos metu vaikai bus priimti į indėno Vinetu gentį ir tapę jos dalimi, dalyvaus aktyvioje, iššūkių ir nuotykių pilnoje pažinimo programoje, kurioje atsiskleis, narsa, ištvermė, drąsa ir sumanumas. Apsilankys vado ritualinėje indėnų palapinėje, dalyvaus būgno rituale, sužinos indėniškų paslapčių, žais indėniškus žaidimus. Drąsiausius  ir sumaniausius, vadas pakvies dalyvauti šaudymo iš lanko ir indėniškos spjaudyklės turnyre.

 

Šventinė programa:

  • Susipažinimas su indėnų vadu, vado palaiminimas ir priėmimas į gentį.
  • Indėniškų vardų suteikimo ceremonija ir veidų piešimas indėnų raštais.
  • Judrūs ir aktyvūs indėniški žaidimai, rungtys ir išbandymai, sustiprins, nugalės abejones ir baimes.
  • Indėnų ritualinėje palapinėje Tipi iš genties vado išgirsite legendų bei istorijų iš indėnų gyvenimo, o smagioje viktorinoje pasitikrinsite naujai gautas žinias.p kur Indėnų būgno ritmai sukvies ritualiniam šokiui.
  • Drąsiausieji savo jėgas išbandys šaudymo iš lanko ir indėniškos spjaudyklės, ieties ir pasagų mėtymo turnyruose.
  • Drąsiojo indėno pasveikinimo ceremonija, kurios metu bus pasveikintas kiekvienas sėkmingai įveikęs visus išbandymus ir Vinetu kaimo vado palaimintas toliau tęs savo misiją mokslo ir žinių kelyje.
  • Bendras genties įsiamžinimas.

 

 

Kam skirta ?

Mokyklinio amžiaus vaikams, jų tėveliams, seneliams, broliams ir sesėms.

 

Kas įeina ?

Šventinė programa, Jums skirta teritorija su medine, didele pavėsine, stalais ir suolais, kepsninė, sporto ir žaidimų aikštelės, indėnų muziejaus ekspozicija, labirintų kelias, vietinių gyvūnų lankymas.

 

Kiek trunka ? 

Programos trukmė 3 val su 30 min. pertrauka.  Bendras šventės laikas iki 21 val. arba atskiru susitarimu.

 

Koks dalyvių skaičius ? 

iki 50 asmenų, vienos grupės vaikai, kartu su tėvais.

 

Kiek kainuoja ?

Kaina sutartinė.

 

*Taip pat Jums siūlome paragauti ir papuošti savo šventinį stalą tradiciniais indėnų patiekalais, kuriuos vietos užkandinėje gamina Vinetu kaimo genties moterys, įdėdamos meilės ir šilumos į kiekvieną patiekalą. Pagal pageidavimus maisto ir gėrimų meniu derinamas iš anksto susitarus.
Meniu siunčiame el.paštu arba užsakoma telefonu.

Registracija ir  platesnė informacija teikiama tel. 8 602 50008, el. p. info@vinetukaimas.lt