„Kario takas – draugiška kova“, tai nauji patyrimai, strategija ir taktika, kurią gali išbandyti ne per kompiuterinius žaidimus, o kartu su draugais dalyvaujant mūšyje su lankais ir strėlėmis draugiškoje kovoje, gyvai. Šioje draugiškoje kovoje puikios emocijos ir įsimintinos akimirkos išliks ilgam. Žaidimas yra saugus, tiek vaikams, tiek suaugusiems, žaidime šaudoma specialiomis, tam sukurtomis saugiomis strėlėmis su paminkštintais antgaliais ir specialiais šalmais, apsaugomis ant galvos.

Pasirengimas prieš mūšį, tiek emociškai, tiek fiziškai, todėl visi dalyviai išklausys indėnų instruktažo, praktiškai išbandys lanką ir strėles treniruotėje, šaudydami į įvairius taikinius. Sužinos indėnų karybos ir medžioklės principus ir taktikas.
Po bendro apšilimo, pirmyn į kovą. „Visi už vieną vienas už visus“

Priežiūra. Visą genčių kovą prižiūrės teisėjas ir pagalbininkas, esant reikalui kova, bet kada stabdoma ir išsiaiškinus visas smulkmenas tęsiama.

Mažiausias dalyvių skaičius: 6 asmenys
Programos kaina iki 20 žmonių – 210 eur. Programa trunka 2,5 val. su pertraukėle. Pasisedėjmui yra pavėsinė su stalais,suolais ir kepsnine.