Pažadink savyje ryžtingo kovotojo dvasią, pajausk pirmykštį pergalės skonį! Švęskite išleistuvių šventę aktyviai bei išskirtinai kartu su indėnų gentimi lankų mūšio kovoje.  Tai aktyvus, sportiškas ir azartiškas žaidimas, stiprinantis draugystės ryšius ir gebėjimus veikti komandoje. Sykiu jis provokuoja kurti savo mūšio strategiją bei taktiką, atskleisti lyderystės talentą.

Šventės programa: 

  • Susipažinimas su indėnų vadu, vado palaiminimas ir priėmimas į gentį.
  • Indėniškų vardų suteikimo ceremonija ir veidų piešimas indėnų raštais.
  • Lankų mūšio kovos su apmokymais. (Mūšio taisyklės labai paprastos: žaidėjai susiskirsto į dvi komandas, apsiginkluoja lankais, specialiomis saugiomis strėlėmis su paminkštintais galais, veido kaukėmis. Mūšio metu  šaudoma  į taikinius ir priešininkus.)
  • Drąsiojo indėno pasveikinimo ceremonija, kurios metu bus pasveikintas kiekvienas sėkmingai įveikęs visus išbandymus ir Vinetu kaimo vado palaimintas toliau tęs savo misiją mokslo ir žinių kelyje.
  • Bendras genties įsiamžinimas.

 

Kam skirta ?

 

Mokyklinio amžiaus vaikams, jų tėveliams, seneliams, broliams ir sesėms.

 

Kas įeina ?

 

Šventinė programa, Jums skirta teritorija su medine, didele pavėsine, stalais ir suolais, kepsninė, sporto ir žaidimų aikštelės, indėnų muziejaus ekspozicija, labirintų kelias, vietinių gyvūnų lankymas.

 

Kiek trunka ?

 

Programos trukmė 3 val su 30 min. pertrauka.  Bendras šventės laikas iki 21 val. arba atskiru susitarimu.

 

Koks dalyvių skaičius ?

 

iki 50 asmenų, vienos grupės vaikai, kartu su tėvais.

 

Kiek kainuoja ?

 

Kaina sutartinė.

 

*Taip pat Jums siūlome paragauti ir papuošti savo šventinį stalą tradiciniais indėnų patiekalais, kuriuos vietos užkandinėje gamina Vinetu kaimo genties moterys, įdėdamos meilės ir šilumos į kiekvieną patiekalą. Pagal pageidavimus maisto ir gėrimų meniu derinamas iš anksto susitarus.

Meniu siunčiame el.paštu arba užsakoma telefonu.

 

Registracija ir  platesnė informacija teikiama tel. 8 602 50008, el. p. info@vinetukaimas.lt