Tipi palapinė

Surengti šventinį vakatėlį ar apsistoti poilsiui ir nakvynei, siūlome mistinėje, tikroje indėnų palapinėje Tipi. Vienu metu galime apnakvindinti iki 80 žmonių.
Tai niekur kitur nepatiriamas jausmas bei romantikos viršūnė, kai šalia dega laužas, tolygiai sklinda šiluma ir nei vieno mašalo, kuris priverstų nutraukti išsipildymo sapną, būdami harmonijoje su motule Gamta.
Tipi palapinės yra gražiai dekoruotas iš vidaus ir iš išorės. Viduje yra staliukai, krėslai, suolai, taip pat vieta laužui kurti, todėl sutemus grožėsitės ugnele, kuri Jus sušildys ir suteiks romantikos bei mistikos.
Tai vieta, kur netradicinėje, magiškoje aplinkoje galite atšvęsti įsimintiniausią šventę, surengti seminarą, festivalį ar kitą renginį, pajausdami indėnų dvasią bei harmoniją su motina Žeme, gamta ir visata.

Erelio skrydis ir Šamano dvasia, kaina asmeniui……6.50 €/para+stovyklavietės mokestis 4.00€/asm.
Palapinėse apsistoti gali iki 15 žmonių, likti miegoti gali iki 6 žmonių vienoje palapinėje. Patogu apsistoti šeimai ar porai. Kiekviena yra dekoruota skirtingai, todėl Tipi turi savo dvasią. Viduje yra lovos, staliukas, aukuras, kuris jus ne tik šildys bet ir suteiks romantikos bei mistikos. Reikia turėti savo miegmaišius, turite galimybę išsinuomoti.

Staugiantis Kojotas, Varnų lizdas ir kitos, kaina asmeniui….6.50 €/para + 4,00 € /asmeniui
Kiekvienoje iš jų vienu metu telpa iki 25 žmonių, miegoti gali iki 8 žmonių. Patogu apsistoti didesniai draugų ar bičiulių draugijai. Kiekviena Tipi turi savo dvasią ir viduje dekoruota skirtingai. Viduje yra lovos, staliukas, aukuras, kuris jus ne tik šildys bet ir suteiks romantikos bei mistikos. Reikia turėti savo miegmaišius.

Nuomos kaina 200€/para
Tipi Aušrinė skirta apeigoms, ritualams, šventiniams renginiams ar seminarams rengti. Čia vienu metu gali susėsti apie 50 žmonių, miegoti gali iki 12 žmonių. Tai vieta, kur netradicinėje, magiškoje aplinkoje galite atšvęsti įsimintiniausią šventę, bei surengti seminarą ar kitą renginį harmonijoje su gamta. Esant didesniai grupei, nuomos kainos derinamos individualiai.

Load More


50 žingsnių atstumu yra pavėsinė, stacionarus dušas ir tualetai, taip pat veikia saulės dušas, vandens kranas prausimuisi, šaldytuvas, šulinys, šašlykinė, aukuras, tinklinio, krepšinio, futbolo aikštelėmis, vaikų žaidimo aikštelės, supynės, upė su maudymosi ir žvejybos vietomis.

Bėgančio mustango salūnas

„Bėgančio Mustango Salūnas“ kviečia jaukiai švesti įvairias šventes, vestuves, gimtadienius, įmonės renginius, rengti seminarus ar susirinkimus bei vakarėlius. Indėnų gentis padės Jums suorganizuoti šventę nuo dekoracijų, šventės užkandžių iki renginio vedimo bei svečių užimtumo.     

Svečių patogumui įrengta baro patalpa, kur yra šaldytuvas, kriauklė, lentynos ir spintelės, patalpoje yra trys tualetai ir dušas. Apsisprendus likti  su nakvyne, pakviesime į antrame aukšte įrengtą patalpą kur galėsite pailsėti ir prigulti patogiose lovose

Šventės metu talpinama iki 35 svečių, nakvynė 25 svečiams.

Dėl platesnės informacijos prašome kreiptis tel.: +37060250008; +37060204009 arba el. paštu: info@vinetukaimas.lt

 

PRERIJŲ NAMELIS

Preriju namelis – 4 asmenų kaubojiško stiliaus namelis su vaizdu į prerijas suteiks galimybe atispalaiduoti ir pailsėti nuo baltųjų miesto šurmulio. 

Dėl platesnės informacijos prašome kreiptis tel.: +37060250008; +37060204009 arba el. paštu: info@vinetukaimas.lt