Kultūros pasas

kulturos_pasas vinetu kaime

Kultūros pasas – Tai sistema leidžianti moksleiviams labiau pažinti, bei patirti Lietuvos ir pasaulio kultūrą keliaujant po Lietuvą ar užsakius jas mokyklose. 

Vinetu gentis jums siūlo išmėginti 5-ias kultūros paso programas atvykus pas mus į svečius arba pasikvietus mus aplankyti jūsų mokymo įstaigą.

Taigi kviečiame išsirinkti jums patikusią edukacinę programą mokyklai ir susisiekti su mumis dėl detalesnio suplanavimo.

Kultūros paso edukacinės programos Vinetu Kaime

Būgnų ir dainų ratas

Būgnų ratas – tai unikali patirtis jūsų mokinių grupei. Indėniški ritmo, reakcijos žaidimai lavina klausą ir pojūčius, sustiprina ryšį tarp dalyvių, bei jūsų išvyką paverčia įspūdingą ir su geriausiomis emocijomis ! Muzika suartina kultūras ir žmones, leidžia juos geriau pažinti, o jai sklindant įsivyrauja taika, meilė ir darna, tiek žmogaus viduje tiek ir išorėje. Dalyviai atranda naujus, netikėtus garsus, subtilius sąskambius ir dermes, bandydami ne tik autentiškus būgnus ir būgnelius,  tarškynes ir kitus instrumentus.

 

Kultūros paso programa - būgnų ir dainų ratas Vinetu kaime
Kultūros paso programa – būgnų ir dainų ratas Vinetu kaime

Edukacijos trukmė: 90min;
Dalyvių amžius: nuo 7 iki 18 metų;
Dalyvių skaičius: iki 70 mokinių ( gali būti dvi klasės vienu metu )  
Renginio vieta: Vinetu kaimas
Kaina: 10€ ( lydintiems klasės mokytojams nemokamai)

Edukacinė programa "Pasimatuok indėno mokasinus"

Vinetu kviečia “pasinerti” į turtingą ir spalvingą, legendomis apipintą Amerikos čiabuvių gyvenimą per prigimtinius žmogaus gebėjimus: liesti, jausti, matyti, girdėti, užuosti, ragauti, būti čia ir dabar. Vaizdinės, garsinės patiriminės, praktinės veiklos skatina moksleivius pažinti pasaulį, nebijant klysti, eksperimentuoti ir rasti atsakymus į sau kilusius klausimus. Moksleiviai realizuoja savo gebėjimus per kultūrinius žaidimus, estafetes, dalyvaudami šaudymo iš archainių ginklų turnyruose, mėtydami ietis, taip ugdydami pasitikėjimą, valią ir koncentraciją tikslui pasiekti. Tarpkultūriniams ištekliams pristatyti naudojamos muziejaus sukauptos kolekcijos iš skirtingų Amerikos indėnų etninių genčių grupių.

Kultūros paso programa - Pasimatuok indėnų mokasinusEdukacijos trukmė: 90min;
Dalyvių amžius: nuo 7 iki 18 metų;
Dalyvių skaičius: iki 70 mokinių ( gali būti dvi klasės vienu metu )  
Renginio vieta: Vinetu kaimas
Kaina: 10€ (  lydintiems klasės mokytojams nemokamai)

Aktyvi programa - Taikos strėlė

Pažadink savyje ryžtingo kovotojo dvasią, pajausk pirmykštį pergalės skonį! Puiki proga kartu su klase praleisti laiką aktyviai bei išskirtinai kartu su Vinetu gentimi lankų mūšio kovoje.  Tai aktyvus, sportiškas ir azartiškas žaidimas, stiprinantis draugystės ryšius ir gebėjimus veikti komandoje. Sykiu jis provokuoja kurti savo mūšio strategiją bei taktiką, atskleisti lyderystės talentą.

Kultūros paso programa - Taikos strėlėEdukacijos trukmė: 90min;
Dalyvių amžius: nuo 12 iki 18 metų;
Dalyvių skaičius: Vienu metu žaidime dalyvauja iki 20asm. (Kiti dalyviai ruošiasi perimti žaidimą) 
Renginio vieta: Vinetu kaimas
Kaina: 10€ ( lydintiems klasės mokytojams nemokamai)

Kelionė į save su pasaulio muzikos garsais

Sutelkiančioji ir gydančioji muzikos galia – pati svarbiausia. Tai iš pagrindų veikiantis necheminis vaistas, darantis stebuklus ir įkvepiantis veikti.  Klausant muzikos garsų mokiniai pasiners į užburiančius ir nepamirštamus pojūčius, kurie sužadins jų vaizduotę. Muzikos garsų kelionė – puikus metodas norint patyrinėti įvairių tautų archajinius muzikos instrumentus, juos gyvai patyrinėti ir išgirsti jų garsus, bei pajausti vibracijas. Pagrindinis šio užsiėmimo tikslas – padėti mokiniams visapusiškai atsipalaiduoti, nuraminti protą ir mintis, padėti eiti doros keliu bei suvokti save, savo pojūčius ir laimės priežastis, kurios kartais slypi paprasčiausiuose dalykuose ar net mumyse.

Kultūros paso programa Vinetu kaima - Kelionė į save su pasaulio muzikos garsaisEdukacijos trukmė: 120min;
Dalyvių amžius: nuo 7 iki 18 metų;
Dalyvių skaičius: iki 40 mokinių ( gali būti dvi klasės vienu metu )  
Renginio vieta: Vinetu kaimas
Kaina: 10€ ( lydintiems klasės mokytojams nemokamai)

Kultūros paso edukacinės programos jūsų mokykloje

Būgnų ir dainų ratas mokykloje

Būgnų ratas jūsų mokykloje  – tai unikali patirtis jūsų mokinių grupei. Indėniški ritmo, reakcijos žaidimai lavina klausą ir pojūčius, sustiprina ryšį tarp dalyvių, bei jūsų išvyką paverčia įspūdingą ir su geriausiomis emocijomis ! Muzika suartina kultūras ir žmones, leidžia juos geriau pažinti, o jai sklindant įsivyrauja taika, meilė ir darna, tiek žmogaus viduje tiek ir išorėje. Dalyviai atranda naujus, netikėtus garsus, subtilius sąskambius ir dermes, bandydami ne tik autentiškus būgnus ir būgnelius,  tarškynes ir kitus instrumentus.

Kultūros paso programa - Būgnų ir dainų ratas mokyklojeEdukacijos trukmė: 45 min;
Dalyvių amžius: nuo 7 iki 18 metų;
Dalyvių skaičius: iki 70 mokinių ( gali būti dvi klasės vienu metu )  
Renginio vieta: Jūsų įstaiga, erdvė visoje Lietuvoje ir net gi užsienyje
Kaina: 7€ ( lydintiems klasės mokytojams nemokamai)

Edukacinė programa mokykloje "Indėniška gyvensena ir tradicijos"

Programos metu pristatoma indėniško gyvenimo iššūkiai, ką turėjo atlikti ir kuo pasinaudoti, kad gentis galėtų išgyventi. Programos dalyviai patikrina rankos tvirtumą, akies taiklumą šaudymo iš lanko turnyruose. Kiekvienas taiklus šūvis stiprina pasitikėjimą savimi ir savo jėgomis. Po treniruotės šaudant į taikinius – laikas pajusti tikro indėno kario dvasią dalyvaujant druagiškame mūšyje su lankais ir strėlėmis tikroje kovoje. Tai komandinis, energingas ir azartiškas žaidimas, kuriame draugiškoje kovoje šaudoma į priešingos genties narius specialiomis strėlėmis su paminkštintais antgaliais.

Kultūros paso programa - Indėniška gyvensena ir tradicijosEdukacijos trukmė: 45min;
Dalyvių amžius: nuo 12 iki 18 metų;
Dalyvių skaičius: iki 20 mokinių vienu metu ( Kiti ruošiasi pratęsti žaidimą )
Renginio vieta: Jūsų įstaiga, erdvė visoje Lietuvoje ir net gi užsienyje
Kaina: 7€ ( lydintiems klasės mokytojams nemokamai)

Kelionė į save su pasaulio muzikos garsais

Muzikinė – pažintinė programa jūsų mokykloje. Sutelkiančioji ir gydančioji muzikos galia – pati svarbiausia. Tai iš pagrindų veikiantis necheminis vaistas, darantis stebuklus ir įkvepiantis veikti.  Klausant muzikos garsų mokiniai pasiners į užburiančius ir nepamirštamus pojūčius, kurie sužadins jų vaizduotę. Tai puikus metodas norint patyrinėti įvairių tautų archajinius muzikos instrumentus, juos gyvai patyrinėti ir išgirsti jų garsus, bei pajausti vibracijas. Pagrindinis šio užsiėmimo tikslas – padėti mokiniams visapusiškai atsipalaiduoti, nuraminti protą ir mintis, padėti eiti doros keliu bei suvokti save, savo pojūčius ir laimės priežastis, kurios kartais slypi paprasčiausiuose dalykuose ar net mumyse.

Kultūros paso išvykstamoji programa - Kelionė į save su pasaulio muzikos garsaisEdukacijos trukmė: 45 min;
Dalyvių amžius: nuo 7 iki 18 metų;
Dalyvių skaičius: iki 50 mokinių ( gali būti dvi klasės vienu metu )  
Renginio vieta: Jūsų įstaiga, erdvė visoje Lietuvoje ir net gi užsienyje
Kaina: 6€ ( lydintiems klasės mokytojams nemokamai)

Kultūros paso programos: dažniausiai užduodami klausimai

Taip, galime atvykti pas jus visoje Lietuvoje ir užsienyje tik reikėtų susiderinti datą ir užimtumą, nes dažniausiai, kai vykstame pas jus jau norime, kad diena būtų darbinga ir stengiames susidelioti, kad vienoje įstaigoje turėtume minimaliai 2 ir daugiau edukacinių programų. Taigi viską detaliau galėsime aptarti privačiai.

Minimali grupė edukacijai 15 asm.

Taip, Vinetu kaime pilnai galime pasiūlyti nakvynę grupėms ir vienu metu gali apsistoti iki 80 asm. Tipiuose ar preriju nameliuose. 

Taip, turime apie 80 skirtingų dydžių būgnų ir kitų instrumentų, kuriais pilnai naudojasi edukacijos dalyviai ir visiems pilnai užtenka inventoriaus programos metu. Jei grupės didesnės skaidom į kelis srautus ir visi turi galimybę skleisti unikalias instrumentų vibracijas ! :) 

Kultūros paso programų akimirkos

Kultūros paso programa su Vinetu Kaimu

Jei turite klausimų, Vinetu gentis atsakys jums į visus kylančius klausimus bei padės išsirinkti tinkamiausią edukacinę programą!

Kokopelli festivalis 2024 cover
Prasidėjo bilietų pardavimas į Kokopelli 2024 festivalį!