Tipiai

Šiuo metu tipius gaminame pagal individualius užsakymus ir pageidavimus. Dažniausiai gaminame 6 metrų ( vidutinio dydžio tipius), kuriuos ir patys naudojame savo erdvėje, todėl labai patogu atvykus pas mus apžiūrėti ir įvertinti savo norus.

Tipi gamybos laikas nuo 2sav iki 2mėn. priklauso nuo apimčių ir sezono, todėl rekomenduojame ilgai nelaukti ir užsakyti tipi iš anksto, kad galėtumėte šiltuoju sezonu džiaugtis tipio erdve.

Esant norui, siūlome atvykti į Vinetu kaimą ir išbandyti nakvynę Tipi palapinėje!

Apie tipius

Tipis – tai vieta, kurioje galima atitolti nuo civilizacijos komforto ir atverti duris naujiems potyriams, leistis į vidinę kelionę ir atrasti ramybę, tylą, įsižeminimą gamtos prieglobstyje.

Tai erdvė, kurioje laikas sustoja, o liūdesys išnyksta. Tipis yra tarsi  sielos namai, šventovė.

 Pirmieji tipiai buvo gaminami iš bizonų ar briedžių kailių, dabar jie siuvami iš tvirto, neperšlampamo ir vėjų neperpučiamo audinio. 

  Ypatinga tipio konstrukcijos forma atveria visatos magiją. Tipio viduje dega šventa ugnis. Ji suteikia šviesą, šilumą, saugumo jausmą, jos dūmas apvalo ir išlaisvina nuo sunkių jausmų ir minčių, pakelia akis į dangų, atsiveriantį  pro atvirą tipio stogą.

Tipio rinkinį sudaro:

  • Tipio audinys
  • Reikiamos virvės
  • Sujungimo pagaliukai
  • Durys
  • Kuoliukai Tipio įtempimui
  • Transportavimo medžiaginis maišas

Papildomai galima užsakyt

  • Vidinis Tipio audinys (storis: 300g/m2), kad geriau apšiltinti tipi vidų. Naudojant atvirą ugnį, jis sukuria kamino efektą ir padeda greičiau pašalinti dūmus iš vidaus.
  • Viršutinis Ozanas – Vidinis audinys tipiui, kuris, skirtas geriau izoliuoti palapinės vidų. Jis įrengtas tipi vidaus viršuje, maždaug du metrai nuo žemės, kad ilgiau išlaikytų šilumą nuo ugnelės.
  • Medinės Tipio Kartys
  • Piešimas ant Tipio arba Tipio durų

Mūsų parduodami Tipiai yra Dakotos genties stiliaus, o tai reiškia, kad jų pagrindo planas yra šiek tiek kiaušinio formos. Tai ypač naudinga naudojant atvirą ugnį, nes aukuras yra arčiau įėjimo, o palapinės gale yra daugiau naudingos vietos.

Tipiai gaminami iš aukštos kokybės impregnuotos Drobės, kuri puikiai apsaugo nuo lietaus, vėjo, bei yra atspari pelėsiui.

Pagal poreikius gaminame ir kitokio dydžio Tipius.

Tipiai: dažniausiai užduodami klausimai

Ne, kartis neįeina į komplektą. Su mūsų patarimais, rekomenduojame kartimis pasirūpinti patiems, bet reikalui esant galime pagelbėti šiuo klausimu. 

Viskas priklauso nuo priežiūros ir laikymo. Jei laikysite tipi visus metus automatiškai ilgaamžiškumas mažėja.

Vidutiniškai tipio medžiaga tarnauja apie 7-10 metų, jei tinkamai prižiūrima.

Įsigyjant tipį patariame kaip taisyklingai išlaikyti tipį.

Tipių galerija

Ar turite klausimų apie tipius ir jų įsigyjimą?

Vinetu gentis jums patars ir galės atsakyti į visus klausimus bei padės išsirinkti tinkamiausią tipį!

Kokopelli festivalis 2024 cover
Prasidėjo bilietų pardavimas į Kokopelli 2024 festivalį!