Vėjo varpeliai

Vėjo varpeliai tai nuostabūs meditaciniai instrumentai padedantys atrasti unikalių garsų ir įvesti į nusiraminimo ir meditacijos būsena.

Su savo harmonizuojančiu ir atpalaiduojančiu skambesiu, vėjo varpeliai tapo nuostabiu įrankiu atpalaidavimui, jogai, meditacijai, garso kelionėms ir kitoms terapijos formoms.

Varpelis “Sutema”

59,00 

Varpeliai "Sufi"

Varpeliai “Sufi”

59,00 

Varpelis "Kristalidas"

Varpelis “Kristalidas”

59,00 

Vėjo Varpelis Mėlynasis Mėnulis

Varpelis “Mėlynasis Mėnulis”

59,00 

Vėjo Varpelis Saulės spinduliai

Varpelis “Saulės spinduliai”

59,00 

Vėjo varpeliai: dažniausiai užduodami klausimai

Tai grojimas iš pajautimo ir yra labai nesudėtingas. Pagal tavo sukimo greitį ir judesius varpelis prisitaiko ir skleidžia atitinkamą garsą, kuris gali būti itin aktyvus, bet labiausiai tinkantis meditatyvus ir ramus.

 

Kiekvienas vėjo varpelis turi 8 skirtingo ilgio metalines virves, kurios yra suvirintos sidabru į metalinį žiedą. Surinkimo metu virvės vėl kruopščiai sureguliuojamos, siekiant sustiguoti tonų ir virpėjimo sąveiką į nuolat besiveržiančią harmonijų srovę. Rezonuojančio pagrindo proporcijos sutampa su Da Vinčio “Aukso santykio” principais, užtikrinant optimalų garsą ir rezonansą.

Tai galite padaryt perklause kiekvieno vėjo varpelio garsą ir išsirinkus labiausiai jums atitinkantį garsą pagal nuojauta arba atvykus į Vinetu kaimą gyvai.

Vėjo varpelių galerija

Gal norite sužinoti plačiau apie vėjo varpelius ?

Mūsų gentis atsakys jums į visus klausimus bei padės išsirinkti tinkamiausią harmonizuojantį varpelį!