Įmonės renginių organizavimas

Įmonės renginių organizavimas - Jūsų genties sustiprinimui

Reikalinga įmonės šventė ar vakarėlis, kuriame visi prisijuoksite, suartėsite ir išbandysite kolegas naujose veiklose?

Vinetu kaime vyksta bene nuotaikingiausi renginiai kolektyvams! Išskirtinė indėniška aplinka, unikalūs komandos formavimo žaidimai ir dar neregėtos pramogos visai šeimai.

SIūlome pilną paketą: erdves, veiklas, maistą ir nakvynę arba renginio programą jūsų erdvėje. Ar jauti, kaip šis įmonės renginio organizavimas ką tik tapo toks lengvas?

Pramogos kolektyvui Vinetu Kaime

Vinetu Kaimas – tai unikalus, indėniškas vienkiemis, įsikūręs magiškame Danės upės slėnyje, Klaipėdos rajone, prie Kretingos. 

  • IDILIŠKA APLINKA: maloniai skatina kolektyvą pasinerti į orginalius “išgyvenk indėnų gentyje” kolektyvo formavimo žaidimus arba susilieti su gamta bei pasisemti šventos ramybės.
  • PRASMINGOS VEIKLOS: Kolektyvo šventės, festivaliai ar sąskrydžiai Vinetu Kaime yra unikalūs, suteikia naujų patyrimų, iššūkių, džiaugsmo ir pilnatvės.
  • ERDVĖ VISAI ŠEIMAI: Erdvė yra draugiška, saugi ir interaktyvi suaugusiems ir vaikams. Atvykite su vaikais, o mes juos užimsime.
  • ĮDOMU: susipažinkite iš arti su arkliais mustangais Ceilonu ir Taure, pulku triušelių, ožkyte Siuzana, kalyte Lora, kalakutais, vištomis ir gaidžiais. Vaikams tai ypatingai daug džiaugsmo kelianti edukacija. 

Siūlomos pramogos kolektyvams

Komandos formavimo žaidimai – “Išgyvenimas indėnų gentyje”

Įvairūs komandos formavimo žaidimai ir užduotys, kurie paskatina susivienyti, veikti strategiškai, lyderiauti, komunikuoti ir palaikyti komandos draugus. Šie žaidimai išjudina ir prajuokina.

Indėnų tradiciniai šokiai 

Kaip gi įmonės vakarėlis be šokių? Išmokite tradicinių Pow Wow indėniškų šokių! Tai lengvi indėnų ir “country” šokio judesiai, persipynę su gyvūnų ir paukščių motyvais, skambant indėniškiems ritmams. Tai neabejotinai sukels džiaugsmo bangą bei juoką! Pasišoks tiek jaunimas, tiek vyresni.

Lankų kova Vinetu iššūkis

Įsivaizduokite indėnišką dažasviedžio versiją su lankais ir strėlėmis paminkštintais antgaliais. Tai komandinis, azartiškas, taktikos reikalaujantis ir visiškai saugus, bet adrenalino suteikiantis mūšis. Vienu metu gali žaisti iki 20 asmenų, tada keičiamasi.

Indėniškų būgnų ratas

Kolektyviškai pasinekite į įkvepiančią ritminę kelionę, kuomet visi susirinkę į ratą su būgnais ir kitais instrumentais žaismingai kuriate įvairiausius ritmus. Šis ratas įgalina visus muzikuoti ir kurti bendrą būgnų rato melodiją. Liudykite bičiulių užsivedimą kūrybiniame procese, stiprinkite ryšį ir komandiškumą. 

Šaudymo turnyrai su indėniškais ginklais

Ar kadanors laikėte rankose lankus, spjaudykles, tomahaukus ar ietis? Surenkite turnyrą ir išrinkite kolektyvo šventės geriausius šaulius įvairiose kategorijose. Rinkite taškus ir laimėkite indėniškus prizus.

Iššūkis: Stovėjimo ant vinių ratas

Įmonės šventė taps pilna įspūdžių ir tikrų emocijų, jei mesite kolektyvui iššūkį, kuris praplečia žmogaus galimybių suvokimo lauką. Stovėjimas ant vinių reikalauja susitelkimo, sąmoningumo ir beatodairiško palaikymo. Tai iššūkis kuriantis pasitikėjimą ir tvirtą bendrystę.

Baidarės ir kanojos 

Kolektyvo šventė gali būti ir ramesnė plaukiant baidarėmis Danės ar Minijos upėmis. Norite atsikvėpti ir įkvėpti gamtos, pasimėgauti paukščių ir vandens čiurlenimo garsais? Pasirinkite trumpą (2-4 val.), vidutinį (5-7 val.) ar ilgą (kelių dienų) maršrutą ir sėskite į baidares nuotykiui ant vandens. 

Indėnų Inipi arba “Septynių pojūčių” rąstinė pirtis

Tai nepaprasta pirtis, tai – veikla reikalaujanti beveik pusės dienos ir susikaupimo. Po veiklos jausitės lyg “naujai gimę”. Inipi pirties ceremonijai vadovauja vedlys, kuris veda per maldas, dainas ir meditacijas. Rąstinė pirtis yra pripildyta įvairiomis sveikatinimosi procedūromis ir holistinėmis terapinėmis praktikomis. Išbandykite pirtį “kitaip”. Inipi pirtis tinka iki 20, o rąstinė – daugiausia 12 asmenų.

Bėgiojimas per žarijas

Ar galite įsivaizduoti, koks galios jausmas apima perbėgus per karštas žarijas ir visiškai nenukentėjus? Tai stipri savo galių pažinimo praktika. Visi kartu degame ugnį, šokame aplink ją, paleidžiame emocijas, išsirėkiame. Argi ne išlaisvinantis jausmas? Pilnai susijungus su ugnies stichija, su vedlio nurodymais saugiai bėgame per žarijas, džiūgaujame, didžiuojamės savimi!

Šventos ugnies ir būgno ritualas

Tai ritualas, kuris privers pasijausti indėniško filmo dalimi. Patirkite susijungimą su šventa ugnies energija pagal indėniškus papročius, kol fone grojate ritualiniais indėniškais būgnais. Tai puikus būdas nurimti, išgyventi naują patirtį, pasisemti indėniškos išminties ir harmonizuoti savo komandą – gentį.

Jogos ir kvėpavimo praktikos

Tai atpalaiduojančios ir sustiprinančios dvasią praktikos. Jas veda genties vadas Vinetu (Mindaugas), kuris jau daug metų praktikuoja įvairius jogos ir kvėpavimo metodus. Įtraukite tai į kolektyvo šventę, jei norite pramankštinti užsisėdėjusį kūną ir įgauti gyvybiškos energijos.

Pravedžiojimas žirgais 

Jeigu kolektyve yra susižavėjusių žirgais, galime suorganizuoti pasivaikščiojimą su mustangais Ceilonu ir Taure. Veikla galima tiek suaugusiems, tiek vaikams. Iki 20 asmenų.

Nakvynė ir maistas kolektyvams

Turime galimybę apgyvendinti apie 80 asmenų:

  • Tipiai yra 6-viečiai, juose miegame savo atsivežtuose miegmaišiuose ant čiužinių. (10 tipių)
  • Prerijų nameliai yra kaubojiško stiliaus nameliai, miegame lovose su patalyne (du keturviečiai ir penkiavietis). Tipiai ir Prerijų nameliai turi bendrus wc ir dušus.
  • Salūno kambariai yra su patogumais, kaip wc, dušas, patalynė (devynvietis ir dvivietis)

Jeigu aktualu, mūsų genties nariai ir pagalbininkai pasirūpins sočiu, pilnaverčiu ir sveiku vegetarišku maistu, kuris suteikia jėgų ir švarų protą žaidimams bei iššūkiams nugalėti. Mielai paruošiame pusryčius, pietus ir vakarienę jūsų įmonės kolektyvui.

O jeigu jūsų daug ir yra specifinių norų – atsižvelgsime. Taip pat leidžiame kolektyvams atsivežti savo maistą, o griliaus entuziastams kepti savo šedevrus.

Įmonės renginių organizavimas Jūsų erdvėse

Vinetu programa jūsų mieste ir erdvėse? HAU! Važiuojame į visus Lietuvos miestus ir net užsienį. Įmonės renginio programą pritaikysime pagal jūsų erdvės dydį, žmonių skaičių ir situaciją.

Didesnėse erdvėse galime sukurti indėnišką aplinką: tipiais, didžiosiomis sapnų gaudyklėmis, kailiais, indėniškais atributais.

Pravesime pusės ar visos dienos programą įmonių sąskrydžiams, komandos formavimo renginiams, giminės šventėms, festivaliams, bendruomenės šventėms ar vaikų užimtumui palaikyti. 

Renginių organizavimas su Vinetu suteikia renginiui unikalumo ir linksmų, atpalaiduojančių bei sąmoningų patirčių kolektyvui ir mažiesiems.

*HAU – tai drąsos ir užtvirtinimo žodis.

Renginiai kolektyvams: Dažniausiai užduodami klausimai

Šiltuoju sezonu, nuo gegužės iki spalio mėnesio, turime puikias sąlygas priimti didesnes įmones ir kolektyvus. Didžioji dalis šventės gali vykti lauke ir pavėsinėse. Tai būna šventės su 50 – 80 ar net 100 – 200 asmenų.

Nuo spalio iki balandžio, šventės dažniausiai vyksta uždaroje salūno erdvėje, kurioje telpa iki 30 asmenų grupės. 

Esant poreikiui mūsų gentis atskirai gali užsiimti su vaikais ir jiems suteikti atskirą aktyvią bei edukuojančią programą, kuri leis tėvams labiau atsipalaiduoti ir pasinerti į savas veiklas.

Įmonės renginio organizavimas vykdomas nuo 10 iki 500 asmenų. Vinetu Kaimas yra didelis ir čia galime rengti festivalius, sąskrydžius ir didelių kompanijų šventes. 

Nakvynę galime pasiūlyti apie 80 asmenų indėniškuose tipiuose ir prerijų nameliuose, tačiau yra begalo daug erdvės statytis kemperius ar palapines, jei nakvoti norite likti daugiau žmonių. 

Galimas ir įmonės šventės programos pravedimas jūsų pasirinktoje vietoje mažam ar dideliam žmonių skaičiui ar vaikams.

Vietoje galime paruošti vegetariškus sočius ir skanius pusryčius, pietus ir vakarienę. Jeigu norite visavalgiško meniu didesnei grupei, galima bendradarbiauti su kitais maisto tiekėjais, kurie gamina ir mėsos gaminius. Taip pat yra galimybė gaminti ar atsivežti savo maistą. Į šį klausimą žiūrime lanksčiai ir deriname pagal jūsų norus ir lūkesčius.

Dauguma mūsų siūlomų veiklų reikalauja būti sąmoningiems ir blaiviems, tad nerekomenduojame vartoti didelio kiekio alkoholio. Šventės pas mus dažnai būna blaivios ir šeimyniškos, o džiaugsmo, juoko ir puikių emocijų apstu! Jeigu vis dėlto norisi, galima tartis dėl lengvų alkoholinių gėrimų ar alkoholinio limonado vartojimo. 
Įmonių švenčių galerija

Mes visi esame susiję, esame giminės, HAU!!!

Mitakuye Oyasin

Įmonės, išbandžiuios mūsų renginius:

Užsakykite pramogas savo įmonės kolektyvui!

Vinetu Kaimo gentis atsakys jums į visus klausimus bei padės jūsų kolektyvui išsirinkti tinkamiausią programą!