Stovėjimas ant vinių

 
Stovėjimo basomis kojomis, ant specialiai padarytos vinių lentos, tai savotiška meditacija, tuo pačiu, galinga fiziologinio efekto ir dvasinės praktikos priemonė, kuri padeda stiprinti sveikatą, išvalyti sąmonę nuo įvairiausių priklausomybių, baimių, negatyvių minčių ir kitų teršalų. Ši praktika pakursto vidinę ugnį meilei, drąsai, grūdina valią, ryžtą piimti iššūkius ir juos lengviau suvaldyti.
 
Stovėjimo basomis ant vinių rato praktikas galima užsisakyti privačiam Jūsų renginiui, įmonės sąskrydžiui, festivaliui ar tiesiog norint išskirtinai praturtinti savo dieną. Pagal pageidavimą atvykstame į Jūsų pasirinktą vietą iš anksto susitarus.
 
Praktikos metu, kiekviename žmoguje prasideda įvairios reakcijos, kūno savireguliacijos bei suvokimo procesas, kad tai yra įmanoma ir jei jau tu stovi ant vinių lentos, tai visos kitos iškilusios, sudėtingos gyvenimo situacijos, patampa įveikiamos daug lengviau. Su šia praktika išmokstame sprendimus priimti daug ramiau ir išmintingiau, nepasiduodant išoriniam poveikiui, tu valdai situaciją.
 

Stovėjimo ant vinių nauda

 • Sveika, saugi netradicinė, alternatyvioji medicina kuri ir dabar puikiai veikia.
 • Noras patirti ir pažinti kažką naujo, ko iki šiol nepatyrei, taip praplečiant savo galimybių ribas. Išskirtinė priemonė ir galimybė labiau suvokti save, susipažinti su savimi iš esmės.
 • Tai instrumentas, kurio dėka išmokstame nugalėti baimę, išmokstame dirbti su skausmu, priimti ir paleisti jį;
 • Praktikos metu išmoksite giliai atsipalaiduoti, medituoti, pajaučiant palaimą ir transą;
 • Išmokite įveikti stresines situacijas;
 • Suaktyvuosite energijos srauto pajutimą;
 • Stovėjimo ant vinių praktika pagreitina Jūsų vidines permainas, todėl pagreitėja ketinimo, su kuriuo stovėjote ant vinių, įgyvendinimo procesas.
 • Jūs išmoksite valdyti savo dėmesingumą. Dėka koncentracijos, žmonės pasiekia didesnės sėkmės ir laimės gyvenime.
 • Aktyvinimas atitinkamų taškų kojų pėdose padeda išspręsti konkrečią problemą. Šis metodas yra sėkmingai naudojamas pašalinti kūno skausmus, atstatant jo veikimą, padeda atstatyti kūno temperatūrą, padeda atsikratyti priklausomybių ir prisirišimų.
 • Vinių terapija veikia žmogaus kūną įvairiais lygiais: fiziniu, emociniu, mentaliniu, energetiniu ir dvasiniu.
 • Gebėjimas pasiekti tikslus, ugdyti valią, ištvermę – tai savybės, kurios vertinamos kiekviename žmoguje. Ši praktika leidžia greitai ir efektyviai juos pagerinti.
 • Psichologiškai ryžtis stovėti ant vinių gali ne kiekvienas, tačiau tai padidina atsparumą stresinėms situacijoms, žmogus tampa sąmoningesnis, didėja dėmesio koncentracija ir auga valia.
 
 

Stovėjimo ant vinių saugumas

 • Turite būti atsargūs, jei žmogus daro nesąmoningai galima susižaloti.
 • Šis užsiėmimas pirmiausia skirtas geros sveikatos žmonėms. Jei jaučiatės blogai, kūnas atneš tik papildomą stresą ir žalą.
 • Taip pat neleidžiama šios praktikos atlikti esant, bet kokiems rimtiems negalavimams, tokie kaip onkologija, epilepsija ar kraujo problemos.
 • Nėščiosios moterys turėtų susilaikyti, o vartojantiems alkoholį ar narkotinių medžiagų, griežtai draudžiama naudotis šia stovėjimo ant vinių praktika dėl galimo sužalojimo ir neigiamo poveikio sveikatai…
 

Stovėjimo ant vinių vedliai:

Stovėjimo ant vinių rato praktiką veda patyrę Vinetu kaimo vedliai Mindaugas (Vinetu) ir Deividas (Bėgantis Jautis), kurie daugiau kaip 8 metai praktikuoją stovėjimo ir gulėjimo ant vinių terapiją, taip pat vedamos bėgiojimo per ugnies žarijas ir per stiklus praktikos. Deividas organizuoja stovėjimo ant vinių 21d. (online) iššūkius į kuriuos prisijungia nemažai entuziastų ir norinčių dar labiau gilintis į šią praktiką dalyvių. Mindaugas būdamas ir pirties ceremonijos vedliu šią praktiką pritaiko ir pirties vedimo metu, bei  renginiuose visoje Lietuvoje.

Norite pradėti stovėti ant vinių?

Dalyvaukite mūsų stovėjimo ant vinių programoje! Taip pat savo parduotuvėje siūlome kokybiškas vinių lentas:

Stovėjimo ant vinių galerija

Kokopelli festivalis 2024 cover
Prasidėjo bilietų pardavimas į Kokopelli 2024 festivalį!