Smilkalai

Smilkalų deginimas gali sukurti malonų kvapą, kuris naudojamas aromaterapijoje. Kiekvienas smilkalas turi skirtingus aromatus ir gali būti naudojami siekiant sušvelninti stresą, pagerinti nuotaiką arba padėti atsipalaiduoti . Kai kuriems žmonėms patinka deginti smilkalus namuose siekiant išvalyti arba pagerinti kambario kvapą.

Daugelio religijų ceremonijose smilkalai gali būti naudojami kaip simbolinės aukos arba siekiant sukurti šventą, pasąmonę arba ritualinę erdvę. Jie gali atlikti šventumo funkciją ir turėti simbolinę arba dvasinę prasmę.

Palo Santo smilkalai

Palo Santo

Original price was: 8,00 €.Current price is: 7,00 €.

Baltasis šalavijas smilkalas

Baltasis šalavijas

5,00 12,00 

Raudonasis Santalmedžio smilkalas

Raudonasis Santalmedis

1,50 12,00 

Indelis smilkalams - Ramiojo Vandenyno kriauklė

Smilkalų laikiklis – Ramiojo Vandenyno Kriauklė

Original price was: 26,00 €.Current price is: 23,00 €.

Šventiniai smilkalų rinkiniai

Šventinis Subtilus rinkinys

Šventinis “Subtilus” rinkinys

Original price was: 17,00 €.Current price is: 14,00 €.

Šventinis Atbundu RINKINYS

Šventinis “Atbundu” rinkinys

Original price was: 26,00 €.Current price is: 23,00 €.

Smilkalai: dažniausi užduodami klausimai

Smilkalų kvapas, kaip ir maisto skonis yra visiškai asmeniškas dalykas. Tik vienintelis jūs galite sužinoti kuris smilkalas jums yra tinkamiausias –  užuodus jį ir pajutus trauką jam. Atvykite pas mus į Vinetu kaimą ir išmėginkite smilkąlų kvapą. 

Tai augalas, kurio kilmės šalis yra JAV pietvakarinė dalis (Kalifornija). Šalavijas turi aukštus stiebus ir baltus lapus, auga sausose vietose, kuriose yra daug saulės spindulių. Jau šimtus metų yra laikomas šventu augalu,  padedančiu apvalyti aplinką ar daiktus nuo neharmoningos, neigiamos energijos.

Dažniausiai baltojo šalavijo ritualas naudojamas persikėlus į naują gyvenamąją vietą, prieš pradedant meditacijos seansą ar jogos užsiėmimus, po sunkios dienos, prieš ar po svečių apsilankymo namuose, pradedant  dirbti naujoje vietoje ar kuriant nuosavą verslą. Baltojo šalavijo smilkinimo  ritualas jūsų harmoningai asmenybei ir apsaugotiems namams.

Tai ritualas, kurio metu apsivalysite patys save arba energetiškai apvalysite aplinką. Jums reikės uždegti Baltojo Šalavijo puokštelę arba Palo Santo pagaliuką ir palaikyti degimą tol kol pilnai įsidegs. Užpūsti ugnelę ir apsivalyti  4 ratus aplink save nuo kojų iki galvos, tada galima apvalyti savo erdvę praeinant ją visą, o svarbiausia kampus

Dar kitaip vadinamas “Šventuoju medžiu” atkeliavo iš PeruPietų Amerikos, kur yra laikomas itin reikšminga ritualų dalimi. Šis medis laikomas ne tik šventu, bet ir stebuklingu. Tikima, kad smilkomos kvapniosios Palo Santo lazdelės padeda išvalyti supančią aplinką, atsipalaiduoti, pašalinti blogą energiją, pakelti nuotaiką, padeda malšinti galvos ir kaulų skausmus, o taip pat puikiai atbaido uodus

 

Smilkalų galerija

Gal norėtumėt sužinoti plačiau apie smilkalus ?

Vinetu gentis atsakys jums į visus kylančius klausimus bei padės išsirinkti tinkamiausius smilkalus!

Kokopelli festivalis 2024 cover
Prasidėjo bilietų pardavimas į Kokopelli 2024 festivalį!