Būgnų ratas

 
Atraskite harmoniją būgnų rate, kurkite iš vidaus kylančius ritmus tarsi gražiausią muziką!
 
Nuo seno senovės žmonės žinojo apie būgnų skleidžiamo garso ir jo vibracijos magiškas galias, kurios pakelia nuotaiką, stiprina kūną, protą ir dvasią. Ne veltui žmogui duotas ir balsas. Net be žodžių, vien garsu galima išreikšti savo emocijas, pajusti save. Dainuodami ir grodami būgnais galime įgyti daugiau sveikatos, harmoningam ir laimingam gyvenimui. Muzika suartina kultūras ir žmones, leidžia juos geriau pažinti, o jai sklindant įsivyrauja taika, meilė ir darna, tiek žmogaus viduje tiek ir išorėje.
 
Kaip ir muzikos garsų kelionė, būgnų ratas tai unikali patirtis jūsų draugų ratui, įmonės renginiui, šeimai, vaikų grupei ar net jūsų įsimintinam renginiui. Indėniški ritmo, reakcijos žaidimai lavina klausą ir pojūčius, sustiprina ryšį tarp ritualo dalyvių, bei jūsų šventę paverčia įspūdingą ir su geriausiomis emocijomis !
 
 

Būgnų ratas suaugusiems ir vaikams

Būgnų rato energija jūsų kolektyvui, gimtadieniui, vestuvėms ar tiesiog norintiems kažką naujo pažinti ir išmėginti.

Norintieji ją pajusti, priimti ir tinkamai naudoti turi tam pasiruošti. Ritualas prasideda susipažinimu. Jo dalyviai tarsi iš naujo atranda ir priima save  ir aplinkinius kaip mažą Žemės kūrinijos dalelę – su meile ir pagarba.

Ypač turtinga įspūdžių pažintis su indėnų muzikos instrumentais. Ritualo dalyviai atranda naujus, netikėtus garsus, subtilius sąskambius ir dermes, bandydami ne tik autentiškus būgnus ir būgnelius,  tarškynes ir kitus instrumentus.

Užsiėmimą vainikuoja bendras ritualo dalyvių muzikavimas. Vos pradėjus groti apima džiaugsmas, pakylėta nuotaika, bendrystės jausmas su kitais grojančiaisiais. Tai atpalaiduoja ir suteikia saugumo, ramybės, skatina džiaugtis šia akimirka.

Po muzikos garsų ritualo norisi dar pabūti kartu, pasidalinti įspūdžiais ir išgyvenimais. Tai galima padaryti Vinetu kaimo kavinukėje ragaujant pagal autentišką receptūrą pagamintus indėniškus patiekalus ir gėrimus.

5 faktai, kodėl verta rinktis būgnų rato programą:

  • Tai puikus būdas pažinti kūrybiškoje veikloje savo kolegas, draugus, artimuosius
  • Pajausite daug teigiamų emocijų sklindančių tiek iš jūsų tiek iš visos supančios aplinkos
  • Kolektyvinis kūrybiškumas gali suteikti unikalias ir įvairiapusiškas muzikines patirtis.
  • Būgnų rato energija užkrauna jėgų ir harmonijos keliom dienom į priekį ir palieką daug gražių prisiminimų.
  • Tai viena iš tų veiklų, kurioje gali pasinerti į buvimą čia ir dabar , o visą kasdienybę ir rutiną palikti už savęs.

Suorganizuosime jums nuostabų būgnų ratą!

Būgnų rato galerija

Kokopelli festivalis 2024 cover
Prasidėjo bilietų pardavimas į Kokopelli 2024 festivalį!