Mergvakariai

Mergvakaris Vinetu Kaime, tai, ko daugiau nepatirsi, o prisiminimuose liks ilgam!!! Puiki proga kartu su artimiausiomis draugėmis trumpam pabūti indėnėmis, pajausti indėnų mistinę aplinką bei unikalumą, dalyvaujant specialiai tam paruoštuose mūsų Vinetų kaimo programose

Ugnies ir indėniškų būgnų ritualas mergvakariui

Indėnų palapinėje Tipi užkursime Šventąją ugnį, pagerbsime Didžiąją Dvasią ir amžiną savo ryšį su Ja. Šio ritualo metu labiau pažinsime save ir savo tobulą esybę. Žadinsime ir apsivalysime dvasiškai ir fiziškai, susijungsime su keturių elementų – ugnies, žemės, vandens ir oro energijomis. Tai palaiminimo ir apsivalymo ritualas nuo to, kas nesiderina su jūsų nauja rimties ir pilnatvės būsena.

Ritualo kaina sutartinė.

Trukmė apie 2 val.

Ritualas skirtas grupėms nuo 15 asm.

Indėniškos tematikos mergvakaris

Puiki proga kartu su artimiausiomis draugėmis trumpam pabūti indėnėmis, pajausti indėnų mistinę aplinką bei unikalumą, dalyvaujant specialiai tam paruoštame indėno Vinetu rituale.

Programa vyksta indėnų palapinėje TIPI, (šaltuoju metų laiku Bėgančio Mustango salūne ). Programos metu pasipuošime veidus indėniškais simboliais, pasipuošime indėniškais atributais, lauks staigmenos, išbandymai ir siurprizai. Sužinosite indėnų gyvenimo paslaptis ir pareigas iki vedybų ir po vedybų.

Naudojant indėnų būgnus, marakasus, tarškynes ir švilpynes medituosime, vyks apeigos, kurių metu šokami indėnų šokiai.

Magija ir burtai nusakys Jūsų ateitį bei turimas galias. Išbandymai laukia šaudant iš indėniško lanko.

Kaina sutartinė, priklausomai nuo žmonių skaičiaus.

Mergvakaris indėniškoje aplinkoje, pinant magiškas sapnų gaudykles.

Tai puiki proga prisiliesti prie magiškų sapnų gaudyklių, pačiai ją nusipinti, kuri galės papuošti jūsų namus ar tapti nuoširdžia dovana draugui. Sapnų gaudyklė yra labai svarbus žmogaus talismanas, saugantis nuo naktinių košmarų ir blogos energijos.

Renginio metu siūlome seminarą pinant sapnų gaudyklę, kartu bendraujant apie indėnų moterišką išmintį, kaip būti laimingai sukūrus šeimą. Šokio magija moteriškai energijai sukurti.

Renginio kaina sutartinė, priklausomai nuo dalyvių kiekio. Programa vyksta indėnų palapinėje Tipi, duodamos visos reikalingos priemonės sapnų gaudyklėms gaminti. Pasigamintas gaminys lieka Jusų.

Papildomos pramogos mergvakariui

  • Pavėsinės ir stovyklavietės nuoma.
  • Plaukimą baidarėmis ar kanojomis unikalia, patyrimine trasa.
  • Nakvynė – apsistoti indėnų palapinėje TIPI, (rekomenduojama šiltuoju metų laiku). 
  • Jodinėjimas ant žirgų (mustangų). Kaina sutartinė
  • Jogos ir kvėpavimo praktika. Trukmė 1,5 val. Kaina sutartinė
  • Indėnų apeiginė pirtis INIPI su ritualais. Kaina sutartinė

Mergvakarių galerija

Atšvęskite mergvakarį Vinetu Kaime!

Vinetu Kaimo gentis atsakys jums į visus klausimus bei padės suogranizuoti nepamirštamą mergvakarį!