Pavėsinių Nuoma

Harmoningam laisvalaikiui su šeima, gimine, draugų ar bendradarbių kompanija reikia visai nedaug: švaraus oro, plataus horizonto, lėtos upės tėkmės, ant malkų ugnies garuojančio gardaus troškinio, azartiško žaidimo, nuoširdaus pokalbio ir smagaus juoko. Patirti išsiilgtą bendrystės ir saugumo jausmą, pabėgti nuo kasdienybės rutinos, kokybiškai pailsėti nuostabios gamtos apsuptyje siūlo Vinetu kaimas, įsikūręs vaizdingame Dangės upės slėnyje.

Didžiulėje žalioje teritorijoje prie upės įrengtos aštuonios medinės lauko pavėsinės, kuriose gali romantiškai praleisti laiką pora, pailsėti šeima ir švęsti didelė kompanija. Pavėsinėse yra mediniai lauko baldai, kepsninės, aukuras ir erdvi aikštelė. Kiekviena jų yra skirtingo dydžio, dizaino ir stiliaus, tad kiekvieną kartą apsistojus vis kitoje erdvėje galima pajusti įvariapusišką Vinetu kaimo atmosferą.
Visos pavėsinės apsaugotos nuo lietaus ir vėjo, tad jose galima stovyklauti tiek saulei šviečiant, tiek lietui lyjant ar vėjui pučiant. Vinetu kaime visos gamtos stichijos yra draugiškos ir dovanoja nepamirštamus įspūdžius.

Šalia pavėsinių yra įrengtos sporto ( krepšinio, tinklinio, futbolo) ir poilsio aikštelės, laipynės, estafečių ruožai, žvejybos ir maudymosi vietos, pažintiniai takai, labirintai. Taip pat galima aplankyti Šiaurės Amerikos indėnų muziejų, susipažinti su turtinga ir įdomia jo ekspozicija.

Pavėsinės nuoma :

  • Pavėsinės su stalais, kepsnine, grotelėmis visai dienai 40€  + įėjimo mokestis asm.
  • Pavėsinė su apsauga nuo vėjo, šildoma ir su elektra visai parai kaina 80 €.  + įėjimo mokestis asm.

Dėmesio:

Į pavėsinių nuomos kainą neįskaičiuotas Vinetu kaimo įėjimo mokestis.

 

Daugiau informacijos ir registracija:

Telf.Nr.: 860250008 ; 860204009

Email.: info@vinetukaimas.lt

Pasidalink su draugais

Kaip mus rasti?