Paslaugos

Gimtadieniai

ŠVENTINĖS GIMTADIENIO APEIGOS INDĖNIŠKAI

Puiki proga kartu su šeima, artimaisiais bei draugais pajausti indėnų mistinę aplinką ir švęsti savo gimtadienį indėnų kaime indėniškai. Sugryžti trumpam į jaunystę ir spalvingai prisiminti svajingus laikus pasivertus indėnais iš Karlo Majaus, Dž.F.Kuperio, Lizelotės Velskopf ir kitų rašytojų personažų. Čia patirti įspūdžiai ir prisiminimai išliks ilgam su šypsena ir geromis emocijomis!!!

  • Susipažinimas, toteminio vardo suteikimas, veido pasipuošimas indėnų simboliais;
  • Programa su indėnu apeiginėje indėnų palapinėje Tipi
  • Būgnų ritualas (naudojami būgnai, švilpynės, barškučiai, tarškynės)
  • Indėniški apeiginiai šokiai;
  • Šaudymo turnyras iš lanko ir indėniškos spjaudyklės su apdovanojimais.

Programa pritaikyta suaugusių ir šeimų šventėms.

Programos trukmė: 3 val.  (30 min pertrauka.)

Kaina: sutartinė

Šventei švęsti siūlome pavėsinę su elektra kaina vakarui 80 eur.

Esant vėsesniam orui siūlome Salūno muziejaus su  sale pobūviui nuomą kaina vakarui 100 eur.

Programos metu, puošiamasi indėniškais simboliais, atliekamos įvairios užduotys, vyksta genčių tarpusavio žaidimai, rungtys, estafetės, turnyrai. Šioje rungtyje atsiskleidžia žmonių užslėpti talentai, išmintis, draugiškumas, pasitikėjimas genties nariais bei lyderio savybės.

Kaina sutartinė.

Programa taikoma suaugusių šventėms, įmonėms.

Tai jėgos, lankstumo, tempimo ir kvėpavimo praktikos, paremtos jogos pagrindais. Pabūti su pačiu savimi, atrasti ten tūnantį gėrį, beribę meilę, nuraminti protą, siūlome praktikuoti jogos asanas, pratimus ir kvėpavimo pratimus.

Trukmė 1,5-2 val.

Įdomūs, greitai įsisavinami šokio judesiai derinami autentišku Amerikos indėnų šokių pagrindu. Skirtingi sudėtingumo lygiai leidžia pasišokti visiems, jaunimui ir vyresniesiems.

Programos kaina sutartinė.

Tai savęs pažinimas, apsivalymas, energetinis gamtos pajutimas, savo įsitikinimų nugalėjimas bėgant per žarijas. Trukmė iki 2 val.

Kaina sutartinė, priklausomai nuo žmonių skaičiaus.

Per apeigas vyksta garbinimo ritualas, supažindinama su rūkymo reikšme indėnų gyvenime. Pypkės rūkymo ceremonija.

Trukmė iki 1,5 val. Kaina sutartinė.

Šiltuoju metų laiku, šventinis stalas organizuojamas lauko pavėsinėje, su stalais ir suolais, apsaugota nuo lietaus ir vėjo. Taip pat priklauso: šašlykinė, aukuras, tinklinio, futbolo, krepšinio aikštelės, vaikų žaidimo aikštelė, supynės, laipynės.

Šaltuoju metų laiku, šventė organizuojama šiltame ir jaukiame „Bėgančio Mustango Salūne“, kuriame yra įrengta salė šventėms, mini baras, tualetai. Antrame aukšte įrengta erdvė miegojimui ant minkštų čiužinių. Norint šventę tęsti ir pasilikti ilgiau, salės nuomos kaina sutartinė, (priklausomai ar su nakvyne ir nuo pobūvio laiko ).