Vinių lentos

Vinių lentos –  yra naudojama kaip galingo fiziologinio efekto ir dvasinės praktikos priemonė, kuri padeda stiprinti sveikatą, išvalyti sąmonę, pakurstyti vidinę ugnį ir užgrūdinti valią.

Mūsų parduotuvėje siūlome aukštos kokybės, asmeniškai Vinetu genties meistrų patikrintas vinių lentas, kurios suteiks jums unikalių patičių, bei praturtins jūsų kasdienybę.

Ryžtis stovėti ant vinių lentos gali ne kiekvienas, tačiau, ši praktika apverčia žmogaus gyvenimą, kai tik žmogus prisiliečia prie šio galingo instrumento. Praktikos metu, kiekviename žmoguje prasideda įvairios reakcijos, kūno savireguliacijos bei suvokimo procesas, kad tai yra įmanoma ir jei jau tu stovi ant vinių lentos, tai visos kitos iškilusios, sudėtingos gyvenimo situacijos, patampa įveikiamos daug lengviau. Su šia praktika išmokstame sprendimus priimti daug ramiau ir išmintingiau, nepasiduodant išoriniam poveikiui, suprasit kad jūs valdote situaciją. 

Vinių lenta ( kelioninė versija ) Vilko energija

Original price was: 105,00 €.Current price is: 95,00 €.

Vinių lenta ( kelioninė versija ) “Pelėdos išmintis”

Original price was: 105,00 €.Current price is: 95,00 €.

Vinių lenta Grizlio Nuojauta

Vinių lenta “Grizlio Nuojauta”

Original price was: 119,00 €.Current price is: 110,00 €.

Vinių lenta Bizono drąsa

Vinių lenta “Bizono Drąsa”

Original price was: 119,00 €.Current price is: 110,00 €.

Vinių lenta Pelėdos išmintis

Vinių lenta “Pelėdos Išmintis”

Original price was: 119,00 €.Current price is: 110,00 €.

Vinių lenta Vilko energija

Vinių lenta “Vilko energija”

Original price was: 119,00 €.Current price is: 110,00 €.

Stovėjimo ant Vinių lentos: dažniausi klausimai

Ir taip ir ne.

Skausmas yra susijęs su įtampa. Kuo daugiau žmogus priešinasi, tuo skausmingesnis bus procesas. Kuo daugiau atsipalaidavimo ir neprisirišimo, tuo lengviau bus stovėti.

 • Noras patirti ir pažinti kažką naujo, ko iki šiol nepatyrei, taip praplečiant savo galimybių ribas . 
 • Išskirtinė priemonė ir galimybė labiau suvokti save, susipažinti su savimi iš esmės.
 • Tai instrumentas, kurio dėka išmokstame nugalėti baimę, išmokstame dirbti su skausmu, priimti ir paleisti jį;
 • Galima ženkliai pagerinti sveikatos būklę, sustiprinti imunitetą, atsikratyti nuo negalavimo pojūčių ir pilnai „perkrauti“ organizmo darbą.  Aktyvuojami kojų padų taškai stimuliuoja kraujo ir limfos judėjimą, nukreipia energetinius srautus, pašalina sąstingį ir aktyvuoja organų, sistemų ir kaulų čiulpų darbą, lastelių lygmenyje.

Šios vinių lentos  išskirtinės savo toteminiais globėjais, kurie prisideda palaikymų praktikos metu arba priklausomai nuo žmogaus patinka pagal išvaizdą. Pagal parametrus visos jos yra vienodos, aukštos kokybės, tinkančios tiek pradedantiems, tiek pažengusiems.

*Pagal poreikius gaminame ir kitų parametrų ( profesionalams) skirtas vinių lentas.

 • Prieš atlikdami lipimą ant vinių lentos, būtinai lengvai apšilkite, ištempkite kojas ir atlikite savęs masažą patapšnojant per kojas ir pėdas.
 • Norint atsistoti vienam, pirmą kartą, geriau naudoti šią techniką: užlipti ant lentos iš sėdinčios padėties nuo kėdės ir lėtai stotis ant vinių lentos su galimu atsirėmimu į kėdę ar sieną.

 • Geriau pradėti nuo 20-30 sek. iki 1 minutės stovint ant vinių pirmą kartą. Laikui bėgant galite prailginti laiką iki penkių minučių ir daugiau, kiekvienas pagal išjautimą.

 • Viską darykitesaugiai, lėtai ir užtikrintai.

 • Sėkmingo naudojimo, gerų rezultatų, pasiekimų, bei būkite sveiki.

 • Draudžiama šias praktikas atlikti esant, bet kokiems rimtiems negalavimams, tokie kaip onkologija, epilepsija ar kraujo ligos.
 • Nėščiosios moterys turėtų susilaikyti nuo šios praktikos ir išlaukti laikotarpio, kada vaikutis leis. 

 • Siekiant išvengti susižalojimo ir neigiamo poveikio sveikatai, griežtai draudžiama naudotis šia praktika vartojant alkoholį ar kitas svaiginančias, psichotropines medžiagas.

 • Esant galimybei, visada rekomenduojame atvykti į Vinetu kaime vedamus apmokymus bei gauti instrukciją gyvai iš jau pažengusių praktikuotojų ir mokytojų. Taip pat, galite prisijungti į bendras stovėjimo ant vinių praktikas, Vinių ratus, kur gausite visus mokymus ir instrukcijas.

Vinių lentų galerija

Turite klausimų apie vinių lentas?

Mūsų gentis atsakys jums į visus klausimus bei padės išsirinkti tinkamiausią vinių lentą!

Kokopelli festivalis 2024 cover
Prasidėjo bilietų pardavimas į Kokopelli 2024 festivalį!