KOKOPELLI FESTIVALIS

Apie Kokopelli

Kokopelli – tai gyvos muzikos, atradimų, asmeninio tobulėjimo festivalis visai šeimai po atviru dangumi. Festivalis vyksta “Vinetu kaime” – autentiškame Šiaurės Amerikos indėnų kaime – gyvajame indėnų muziejuje, poilsio ir pramogų parke, įsikūrusiame vaizdingame Akmenos – Danės upės slėnyje, netoli Klaipėdos.

Čia gimsta tikros naujos draugystės su įdomiais žmonėmis, pačiu savimi bei gamta, čia tvyro laisvės, darnos ir bendrystės energija, kurią lydi basų pėdų šokių žingsneliai iki paryčių, indėniški išbandymai bei maudynės gėlame upės vandenyje. Čia kiekvienas svarbus ir brangus, tad rūpinamės, jog visi turėtų galimybę atrasti sau artimiausią veiklas ir užsiėmimus.

PRASIDĖJO BILIETŲ PARDAVIMAS Į 2024 metų Kokopelli festivalį!

Kokopelli festivalio veiklos

Didžioji dalis festivalio programos veiklų orientuota į fizinės sveikatos stiprinimą, savo kūno galimybių pažinimą, aktyvias bei sportiškas veiklas visai šeimai, sveiko gyvenimo būdo įpročių formavimą, bei džiaugtis bendryste būnant kartu gentyje. Taip pat kadangi festivalio laikotarpis yra vasaros saulėgrįžos metu stengiames palaikyti tradicijas, todėl džiaugiames vainikų pynimais, žolelių rinkimais, bei bendryste su ugnies stichija – didžiuoju Kokopelli laužu.

 

 

Kokopelli mokytojai

Skirtingų sričių mokytojų, smagiausios muzikos atlikėjai, iššūkiai, išbandymai, bendrystė ir visa tai Kokopelli festivalyje. Vinetu gentis stengiasi sudelioti programą kuo įvairesne ir kad tai sukurtu kuo daugiau skirtingų patirčių ir jausmų, todėl kviečiame savo srities profesionalus mokytojus, trenerius, “koučerius”, kurie galėtų perteikti savo žinias geriausiai, kaip gali. Tai taip pat puiki proga per ganėtinai trumpą laiką susipažinti ir išgisrti skirtingus mokytojus, kuriuos vėliau galite sekti ir gilintis į jums rūpimas temas giliau.

Dažniausiu atvėju Vinetu genties nariai su mokytojais turi gerus, šiltus santykius ir žino ( ar net yra išbandę), kad tai yra savo srities žinovai ir galės pristatyti veiklas ar žinias geriausiai.

Taip pat ir muzikos atlikėjus stengiames parinkti tuos, kurie labiausiai atitiks tų metų Kokopelli festivalio energija ir galės suteikti geriausią emociją išlaisvinant savo kūna šokio judesiams.

Kokopelli: klausimai-atsakymai

Kokopelli –  tai mistinis Hopi indėnų genties berniukas grojantis fleita ir nešantis meilę, šokius, muziką, pokštus. Tai pirmasis žmogiškoje fomoje pavaizduotas indėnų simbolis. Mistika, šviesa, linksmybės – neatsiejami ir baltiškos saulėgrįžos šventės elementai.

✨Nakties magija žavi visus, taičiau jei pritrūks jėgų – apsistoti galėsi:
Savo palapinėje Palapinių miestelyje – įskaičiuota į bilietą.
 
🏕️Tradicinėje indėnų palapinėje “tipi” arba Prerijų nameliuose – Papildomai galima išsinuomoti, dėl rezervacijos susisiekti: Email.: info@vinetukaimas.lt arba Telf.Nr. 860250008

Vinetu kaimo baras „Ritualas“ pasirūpins šviežiu, tradiciniu ir vegetariniu maistu Tavo kūnui ir sielai, todėl pagal norus bus galima įsigyti skirtingų patiekalų ar skanėstų.

Taip pat maistą galima gamintis ir patiems kempingo zonoje arba Grill zonoje išsikepti sau norimų gėrybių.

Jaunieji festivalio dalyviai bus laukiami Vaikų kampelyje. Čia jie išbandys savo jėgas aktyviuose žaidimuose ir išbandymuose, atras daug draugų ir kurs nuostabius indėniškus rankdarbius.*(nuo 7 iki 16m., jaunesniems reikalinga tėvelių priežiūra)

Taip pat, dažnu atvėju vaikai prisijungia kartu į veiklas su tėveliais, bei visoje teritorijoje randą daug skirtingos veiklos, kuria gali savarankiškai užsiimti.

Vinetu kaimo erdvėje stengiames, kad visos šventės, festivaliai būtų kuo labiau išjausti, šeimyniški ir reikalaujantys būti sąmoningiems, todėl Kokopelli festivalyje griežtai DRAUDŽIAMA vartoti ( *ar būti apsvaigus) alkoholį ar narkotines medžiagas.

Oro stichijos renginiai kvies į sąmoningo kvėpavimo sesijas, ragins išbandyti meditaciją, hipnozę, stebuklingas meilės kalbas, užburiantį dainų ratą.

Dangės upės pakrantėje įsikūrusiame Vinetu kaime labai stipriai jaučiama vandens galia. Nuo seno žinoma, kad trumpiausią metų naktį visi vandenys tampa stebuklingi ir gydantys. Tuo galės įsitikinti ir „Kokopelli“ šventės dalyviai, išsimaudę ritualinėje pirtyje, pasinėrę į upės sroves, braidydami basomis po rasą ir gerdami čia trykštančių šaltinių vandenį.

Aistringa ugnies stichijos dvasia festivalyje išsiverš netylančiais būgnų ir muzikos ritmais, siautulingais šokiais, žaidimais aplink laužą ir indėniškais išbandymais.

Motulės Žemės trauką ir globą festivalio dalyviai pajus tiesiogiai prigludę prie jos, nes Vinetu kaime visi miega palapinėse arba indėniškose palapinėse tipiuose. Taip pat pažindami žemės dovanas – kristalus, žolynus, valgydami žemės dovanotą vegetarišką maistą, kurį Vinetu kaime gamina baras „Ritualas“.

Kokopelli festivalių galerija