Dienos praktikų stovykla su fermentuota mityba

Kviečiame jus į sveikos gyvensenos stovyklą, kurioje išmoksime, kaip pasigaminti fermentuotus produktus, kurie naudingi mūsų žarnyno ir virškinimo veiklai.
Taip pat turėsime holistinių praktikų, kurios pagerins savijauta, praplės jūsų patirtis ir galimybių ribas einant samoningumo ir savęs pažinimo keliu. ????????
????Stovyklos metu numatomos veiklos ir užsiėmimai:
????10-12 val. Ryto praktikos. Medytatyvaus judesio pamokos, su jogos, ci-gun‘o, kvėpavimo, šokio, masažo elementais. Vidinės energijos ir dvasinių būsenų valdymas judesyje.
????12-14 val. Fermentacijos pamokos. Vaistažolių girų gamyba, įvairių daržovių salotų fermentavimas, duonos tešlos užraugimas su vaistažolių gira. Pietums kepsime fermentuotų speltos grūdų kepsnius.
????15.00.-17.00. 12 energijų Iner dance meditacijos.
????17.00.-19.00. Meditatyvūs masažai „Šventų delnų praktikos“ ir „Budos pėda“ . Dvasinių jausmų būsenų perdavimas masažu su meilės, palaimos, šventumo, ramybės būsenomis.
????19.00. Vakarienė įvairių fermentuotų daržovių sriuba. Desertui fermentuotas dieviškas pyragas su burokėliais, slyvomis ir šokoladu.
????MAISTAS: vegetarinis maitinimas, kurį pasigaminsime kartu su Arūnu Jonuškiu.
????KĄ SU SAVIMI TURĖTI ?
Šiltą laisvą aprangą, šiltas kojines,
DATA: Kovo 11d.
????Dienos STOVYKLOS Kaina : 70€( Registracija patvirtinima pervedus negrąžinamą 50eur avansinį mokestį. Visa informacija apie pavedimą suteikiama registracijos metu )
Porai, šeimai – 125€
✅Registracija:
Email – info@vinetukaimas.lt
Tema – Samoninga dienos stovykla Kovo 11d.
Įrašyti – Kiek asmenų, vardas, pavardė, telf.nr. ir jūsų adresas.
Vietų kiekis RIBOTAS, tai rekomenduojame nesnausti ir pasitikti pavasario pradžią su naujomis žiniomis ir patirtimi.
????STOVYKLOS VEDLIAI :
????Arūnas Jonuškis nuo 1992 metų vadovauja Klaipėdos klubui “Kelias į save”. Veda būsenų jogos, ci-gun’o, kvėpavimo, meditacijų praktikas. Nuo 1994 metų moko Su Džok terapijos. Apie su džok terapiją yra parašęs 9 knygas. Šiuo metu baigia rašyti knygą apie “Rauginimo ir fermentacijos nauda sveikatai”.
Daugiau informacijos apie Arūno veiklą rasite čia – > https://www.facebook.com/KlubasKeliasISave
????Vinetu genties dvasiniai vedliai – Jurgita (Mėlynoji Gyvatė), Mindaugas (Vinetu), Deividas (Bėgantis Jautis). Nuo 2006 metų „Vinetu kaime“ puoselėjamos Šiaurės Amerikos indėnų tradicijos, įkurtas gyvosios indėnų istorijos muziejus po atviru dangumi. Rengiami ritualai, į kuriuos atvyksta svečių iš įvairių pasaulio šalių: Amerikos indėnų čiabuviai, Sibiro tautų žiniuoniai ir kt. „Vinetu kaime“ vedamos edukacinės ekskursijos, organizuojamos aktyvaus ir harmoningo laisvalaikio pramogos vaikams, suaugusiems, šeimoms bei kolektyvams, vyksta tradicinės Gamtos šventės bei renginiai, skatinantys stabtelėti ir atsigręžti save, į savo šeimos bei tautos gerovę.
„Visi mes esame susiję, esame giminės, Didžiosios Dvasios sukurti, gyventi darnoje ir meilėje, su viskuo kas mus supa.”
(Indėnų lakotų genties išmintis)
Ahoo, Jūsų Vinetu genties broliai ir sesės.
Daugiau informacijos:
☎️tel.: +370 60250008 (Jurgita) ; +370 602 04009 (Mindaugas).
????El. paštas: info@vinetukaimas.lt
Svetainė: www.vinetukaimas.lt

Susiję renginiai

Susisiekite su mumis

Kokopelli festivalis 2024 cover
Prasidėjo bilietų pardavimas į Kokopelli 2024 festivalį!