Lygiadienio darnos, išminties ir gėrybių stovykla

Ahoy ! Vinetu kaimo gentis kartu su genties draugu Tomu Gudėnu kviečiame į gamtos virsmo, rudens lygiadienio šventę. ☀️🍁🍎
Susilygiavę su gamtos procesais mes įgyjame žemės palaikymą. Sujungę savo veiksmus, dėmesį ir ketinimus – pasiekiam tikslus. Suderinus laikyseną, kvėpavimą ir judesius gauname sveikatą. O palaikydami harmoningus ryšius su aplinkiniais mes atrandame laimę.
Paskirkime šią dieną visapusiškai darnai atrasti!
👐 Stovyklos metu numatomos veiklos ir užsiėmimai:
23 dieną:
Gydančios garso kelionė su himalajų jogos praktikomis
Paskaita: Kas yra darna, kaip ją rasti kasdienybėje
Stovėjimas ant vinių, ėjimas per stiklus ;
Šventinis lygiadienio ugnies ir būgnų ritualas
24 dieną:
Ryto mankšta su Tomu Gudėnu
Laukinės pirties ceremonija su Vinetu vedliais.
Data: 2023 Rugsėjo 23-24 dienomis
🥗MAISTAS: Vegetarinis – Šviežias ir skanus, subalansuotas būti energingiems.
NAKVYNĖ: Indėniškuose Tipiuose ( reikia turėti savo miegmaišius ), arba prerijų nameliuose. ( Registracijos formoje nurodykite pasirinkimus, jei planuojate atvykti su nakvyne )
KĄ SU SAVIMI TURĖTI ?
Laisva sportinė apranga, jogos kilimėlis ( jei turite), įvertinti oro sąlygas ir pasirūpinti reikiama apranga, higienos reikmenys ( dalyvaujant dviems dienoms )
🟢STOVYKLOS Kaina :
Rugsėjo 23d. programa + maitinimas ( pietūs, vakarienė) – 108eur.
Nakvynė: Tipyje 10eur/asm arba Prerijų namelyje 15eur/asm.
Rugsėjo 24d. Ryto praktika su Tomu Gudėnu + laukinės pirties ceremonija su Vinetu vedliais. – 35 eur
🟩REGISTRACIJA: Kadangi vietų skaičius ribotas, būtina išankstinė registracija šioje nuorodoje – > https://forms.gle/xNFz1Cnqapt8w5jC8
(Registracija patvirtinama pervedus 50 eur. avansinį mokestį, sąskaitą atsiunčiame parašius mums email registruojantis)
🔆STOVYKLOS VEDLIAI :
🔸 Tomas Gudėnas – Pradžiai treneris, ekstremalių sportų meistras ir jaunimo darbuotojas. Po to motyvacinis lektorius, kaskadininkas ir cirko artistas. Tuomet jogos ir meditacijos mokytojas, vedinis astrologas, gydomųjų terapijų, bei asmeninių transformacijų mentorius.
Gyvenimas mane palaimino didžiule edukacinių patirčių įvairove. Tai darbas su verslo kolektyvais ir lyderiais. Stovyklos su negalias turinčiais vaikais. Patirtis įgyvendinant europos sąjungos projektus. Renginiai teatruose, kino filmų aikštelėse ir įmonių šventėse. Ekstremalaus sporto pasaulio čempionatai. 7 Metai dėstant tarptautinėje jogos akademijoje Himalajuose.
Man neužtenka vieno laimėjimo. Aš tikiu, kad dirbant su savimi mes galime atskleisti gebėjimus kurie visą gyvenimo kelione padaro turiningą.
Dabar aš čia tam, kad fasilituoti išgijimą, palaikyti gerinant psichikos būklę, padėti žengiant reikšmingiausius transformacijos žingsnius. Per per praktikas, seminarus ir asmenines, bei grupines sesijas prasmingus pokyčius patirti kviečiu ir tave.
🔸 Vinetu genties dvasiniai vedliai – Jurgita (Mėlynoji Gyvatė), Mindaugas (Vinetu), Deividas (Bėgantis Jautis). Nuo 2006 metų „Vinetu kaime“ puoselėjamos Šiaurės Amerikos indėnų tradicijos, įkurtas gyvosios indėnų istorijos muziejus po atviru dangumi. Rengiami ritualai, į kuriuos atvyksta svečių iš įvairių pasaulio šalių: Amerikos indėnų čiabuviai, Sibiro tautų žiniuoniai ir kt. „Vinetu kaime“ vedamos edukacinės ekskursijos, organizuojamos aktyvaus ir harmoningo laisvalaikio pramogos vaikams, suaugusiems, šeimoms bei kolektyvams, vyksta tradicinės Gamtos šventės bei renginiai, skatinantys stabtelėti ir atsigręžti save, į savo šeimos bei tautos gerovę. Vinetu kaimo vedliai daugiau kaip 8 metai praktikuoją stovėjimo ir gulėjimo ant vinių terapiją, taip pat vedamos bėgiojimo per ugnies žarijas ir per stiklus praktikos. Vedamos pirties ir indėnų šamaniškų būgnų ritualai, muzikos garsų keliones bei kitos praktikos ir ritualai.
🤗Ahoo, Vinetu gentis ir Tomas Gudėnas
Daugiau informacijos tel.: +370 602 04009 (Mindaugas).
El. paštas: info@vinetukaimas.lt
Svetainė: www.vinetukaimas.lt
„Visi mes esame susiję, esame giminės, Didžiosios Dvasios sukurti, gyventi darnoje ir meilėje, su viskuo kas mus supa.”
(Indėnų lakotų genties išmintis)

Susiję renginiai

Susisiekite su mumis

Kokopelli festivalis 2024 cover
Prasidėjo bilietų pardavimas į Kokopelli 2024 festivalį!