Muzikos garsų kelionė – harmonijos palaikymui ( Gruodžio 3d.)

Ahoy!☀️🌠
Kviečiame Tave ir tavo širdžiai artimiausius žmones į unikalią muzikinę kelionę – “Žiemos misterija” , kurioje bus nuostabi galimybė pabūti gamtos virsmo procese, atsipalaiduoti, nurimti ir keliauti po savo vidinius pojūčius. 😊👐
Renginio laikas: 2023 12 03 dieną 16.00 val.
Energetiniai mainai: 20eur/asm.
🌱Ką turėti?
Rekomenduojame apsirenkite šiltai ir turėkite šiltas kojines. 🙂 ( Jei turite noro galite pasiimti savo pagalvę ar dekį )
🌱Kam skirtas?
Rituale gali dalyvauti visi nuo jauno iki seno. Pagrindinė sąlyga – būti sąmoningiems ir netrukdyti vienas kitam.
🌱Ar bus vietos?
👍BŪTINA Išankstinė regitracija, kad galėtume paruošti vieta tau. Email arba žinute (+370 602 50008) 🙂 (Registruojantis parašykit savo ir atvykstančių vardus)
Ahoo, Jūsų Vinetu genties broliai ir sesės
🌱Daugiau informacijos tel.:
+370 602 50008 (Jurgita) ;
+370 602 04009 (Mindaugas).
El. paštas: info@vinetukaimas.lt
Svetainė: www.vinetukaimas.lt
Renginio vieta: Vinetu kaimas, Klaipėdos raj. Kretingalės sen. Šlikių km Nr. 63.
👐Muzikos garsų kelionėje veikia keturi gamtos elementai: oras, vanduo, ugnis ir žemė. Muzikos garsų laukas kuriamas, naudojant senovinius muzikos instrumentus, surinktus iš keturių žemynų: Amerikos indėnų šamanišką būgną, indėnų fleitą, švilpynę, barškučius, Tibeto dainuojančius dubenis, australišką didžeridu, Rytų šalių varpus bei kitus muzikos instrumentus, kurie turi unikalias vibracijas. Muzikos instrumentus papildo gerklinis, dar vadinamas obertoniniu arba sielos, dainavimas.
Šio muzikinio dvasinio ritualo metu žmogus ypač giliai atsipalaiduoja, leidžiasi į patyriminę vidinę kelionę, kurią lydi nuostabūs vaizdiniai, pojūčiai ir net vizijos bei praregėjimai, atsakantys į egzistencinius klausimus, kas aš ir kokia mano paskirtis šioje planetoje, kaip atrasti vidinę ramybę ir laimę.
Muzikos garsų terapiją ir meditaciją veda Vinetu genties dvasiniai vedliai – Jurgita (Mėlynoji Gyvatė), Mindaugas (Vinetu), Deividas (Bėgantis Jautis). Nuo 2006 metų „Vinetu kaime“ puoselėjamos Šiaurės Amerikos indėnų tradicijos, įkurtas gyvosios indėnų istorijos muziejus po atviru dangumi. Rengiami ritualai, į kuriuos atvyksta svečių iš įvairių pasaulio šalių: Amerikos indėnų čiabuviai, Sibiro tautų žiniuoniai ir kt.
„Vinetu kaime“ vedamos edukacinės ekskursijos, organizuojamos aktyvaus ir harmoningo laisvalaikio pramogos vaikams, suaugusiems, šeimoms bei kolektyvams, vyksta tradicinės Gamtos šventės bei renginiai, skatinantys stabtelėti ir atsigręžti save, į savo šeimos bei tautos gerovę.
„Visi mes esame susiję, esame giminės, Didžiosios Dvasios sukurti, gyventi darnoje ir meilėje, su viskuo kas mus supa.”
(Indėnų lakotų genties išmintis)

Susiję renginiai

Susisiekite su mumis