Stebūklingo vandens palaiminimo ritualas (Sausio 18d.)

Sausio 18 į 19 naktį visas Žemės vanduo, veikiamas energetinių Visatos srautų, taps stebuklingas. Kviečiame visus patirti šį kūrinijos virsmą ir galingo poveikio energijų sraute susijungti su viso pasaulio Vandeniu Vinetu kaime.

Taip pat gerai žinomas ir teigiamas muzikos garsų poveikis žmogaus sveikatai ir gerai savijautai. Muzika suharmonizuoja, padeda nuraminti protą ir mintis, sumažina emocinį stresą, atpalaiduoja fizinį kūną, atstato vidinę harmoniją, įkrauna kūną energijos, padeda susikaupti, geriau sutelkti dėmesį ir išlaisvinti kūrybinę dvasią. Todėl ritualą su šventu vandeniu ypatingą sausio 18-osios vakarą papildys magiški Šamaniniai būgnų garsai prie Šventos ugnies Indėnų ritualiniame Tipyje.

Po pilno atsipalaidavimo ir meditacijų turėsime nuostabią galimybę įsikaitinti savo kūnus pirtyje ir nakties metu kada vanduo bus labiausiai aktyvus įlysti į eketę ir pasikrauti daug nuostabios visatos energijos .

Renginio vieta: Vinetu kaimas, Klaipėdos raj. Kretingalės sen. Šlikių km.

Renginio laikas: 2020 01 18 dieną 20 val.

Energetiniai mainai: 20eur/asm.

Ką turėti? Žiemužė – šalčio ir speigo metas, todėl apsirenkite šiltai, turėkite šiltas kojines, pledą, užklotą ir prities reikmenis.

Kam skirtas? Rituale gali dalyvauti visi nuo jauno iki seno. Pagrindinė sąlyga – būti sąmoningiems ir netrukdyti vienas kitam.

Ar bus vietos? BŪTINA Išankstinė regitracija, kad galėtume paruošti vieta tau :)

*Registuojantis prašome pranešti kiek asmenų registruojate ir asmenų vardus

Ahoo, Jūsų brolis Mindaugas ir sesė Jurgita.
Daugiau informacijos tel.: +370 602 50008 (Jurgita) ; +370 602 04009 (Mindaugas).
El. paštas: info@vinetukaimas.lt
Facebook: Vinetu kaimas
Svetainė: www.vinetukaimas.lt

Visi mes esame susiję, esame giminės, Didžiosios Dvasios sukurti, gyventi darnoje ir meilėje, su viskuo kas mus supa.

Papildoma informacija:

Žemės vanduo, veikiamas energetinių Visatos srautų, stebuklingos galios įgauna tris kartus per metus: sausio 19-osios, vasario 15-osios ir birželio 24-osios naktimis. Tada Žemė, skriedama savo orbita, įeina į tam tikrus laukus, kurių srautai veikia taip, jog keičiasi ne tik vandens struktūra, bet ir visos Žemės energetika, geopatogeninės zonos iš neigiamų virsta teigiamomis. Todėl pakinta ir vandens savybės, jo energetika išauga keliasdešimt kartų.

Toks vanduo teigiamai veikia žmogaus savijautą. Galingo poveikio energijų sraute atsidurę sunkiausiomis ligomis sergantys žmonės gali išgyti, jausti užplūdusį žvalumą, karštį, šilumą. Taip įsikrauna visi energetiniai centrai, pagerėja psichoemocinė būsena.
Stebuklingų savybių įgyja visas žemėje esantis vanduo jūros, ežero, upės, šaltinio ar iš krano. Apie tai žinojo ir mūsų protėviai, tą dieną maudydamiesi vandenyje ir gerdami jį, bei apsirūpindami jo resursais.

Visi norintys galės maudytis ar apsiprausti upėje ir prisipilti į savo indus švento Vandens iš čia esančio šulinio ,į kurį suteka du šaltiniai. Parsivežus Vandenį į savo namus, būtina juo pasidalinti su artimaisiais, draugais bei kaimynais. Vandens molekulės išsaugo informaciją, todėl net lašelis stebuklingo vandens, įpilto į kito vandens indą, pakeičia visą jo struktūrą. Tai reiškia, kad gyvojo vandens resursus galime dauginti.

Susiję renginiai

Susisiekite su mumis

Kokopelli festivalis 2024 cover
Prasidėjo bilietų pardavimas į Kokopelli 2024 festivalį!