Stebuklingo vandens palaiminimo ritualas ( Sausio 18d. )

ausio 18 į 19 naktį visas Žemės vanduo, veikiamas energetinių Visatos srautų, taps stebuklingas. 🌠🌊
Kviečiame visus patirti šį kūrinijos virsmą ir galingo poveikio energijų sraute susijungti su viso pasaulio Vandeniu Vinetu kaime.
Švento vandens virsmo ritualą, papildys šamaniniai būgnų garsai ir speceali pasiruošimo praktika – meditacija, bei žolelių arbata.👐
Po pasiruošimo turėsime galimybę sušildyti savo kūnus pirtyje ir vandens virsmo metu, kada vanduo bus labiausiai aktyvus, įlysti į eketę ir pasikrauti daug nuostabios visatos energijos, kuriuo metu vanduo teigiamai veikia žmogaus savijautą, pasikrauna visi energetiniai centrai, pagerėja psichoemocinė būsena.💚
🔸Renginio vieta: Vinetu kaimas, Klaipėdos raj. Kretingalės sen. Šlikių km.
🔸Renginio laikas: 2024 01 18 dieną 20 val.
🔸Energetiniai mainai: 20eur/asm.
Ką turėti? Žiemužė – šalčio ir speigo metas, todėl apsirenkite šiltai, turėkite šiltas kojines, pledą, užklotą ir pirties, maudymosi reikmenis.
Rituale gali dalyvauti visi nuo jauno iki seno. Pagrindinė sąlyga – būti sąmoningiems.
Norint dalyvauti, BŪTINA Išankstinė registracija
*Registuojantis prašome pranešti kiek asmenų registruojates ir kieno vardu.
Daugiau informacijos tel.: +370 602 50008 (Jurgita) ; +370 602 04009 (Mindaugas).
El. paštas: info@vinetukaimas.lt
Facebook: Vinetu kaimas
Svetainė: www.vinetukaimas.lt
Papildoma informacija:
Žemės vanduo, veikiamas energetinių Visatos srautų, stebuklingos galios įgauna tris kartus per metus: sausio 19-osios, vasario 15-osios ir birželio 24-osios naktimis. Tada Žemė, skriedama savo orbita, įeina į tam tikrus laukus, kurių srautai veikia taip, jog keičiasi ne tik vandens struktūra, bet ir visos Žemės energetika, geopatogeninės zonos iš neigiamų virsta teigiamomis.
Todėl pakinta ir vandens savybės, jo energetika išauga keliasdešimt kartų.
Toks vanduo teigiamai veikia žmogaus savijautą. Galingo poveikio energijų sraute atsidurę sergantys žmonės gali sveikti, jausti užplūdusį žvalumą, karštį, šilumą. Taip įsikrauna visi žmogaus energetiniai centrai, pagerėja psichoemocinė būsena.
Stebuklingų savybių įgyja visas žemėje esantis vanduo jūros, ežero, upės, šaltinio ar iš krano, vandens energetika pakyla keliasdešimt kartų. Apie tai žinojo ir mūsų protėviai, tą dieną maudydamiesi vandenyje ir gerdami jį, bei apsirūpindami jo resursais.
Visi norintys galės maudytis ar apsiprausti eketėje ir prisipilti į savo indus švento Vandens iš čia esančio šulinio ,į kurį suteka du šaltiniai. Parsivežus Vandenį į savo namus, būtina juo pasidalinti su artimaisiais, draugais bei kaimynais. Vandens molekulės išsaugo informaciją, todėl net lašelis stebuklingo vandens, įpilto į kito vandens indą, pakeičia visą jo struktūrą. Tai reiškia, kad gyvojo vandens resursus galime dauginti.
Visi mes esame susiję, esame giminės, Didžiosios Dvasios sukurti, gyventi darnoje ir meilėje, su viskuo kas mus supa.👐

Susiję renginiai

Susisiekite su mumis

Kokopelli festivalis 2024 cover
Prasidėjo bilietų pardavimas į Kokopelli 2024 festivalį!