Šventiniai rinkiniai „Subtilus“ ir „Atbundu“

Tai jaukių, harmoningų, įvairiausiomis kvapų gamomis pripildytų smilkalų rinkinys Jūsų dvasinei bei fizinei stiprybei puoselėti bei valyti. 🤗

🎁Rinkinius sudaro:
Baltasis Šalavijas, Palo Santo, bičių vaško žvakė, Sandalwood smilkalai
Batasis šalavijas – šventu laikomas augalas, kilęs iš JAV, kuris pasižymi valančiomis, apsauginėmis savybėmis, kurios padės atsikratyti neigiamos energijos Jūsų nemuose bei harmomonizuos ir apsaugos Jūsų namų aplinką.
Palo Santo – „Šventasis medis“ atkeliavęs iš Peru, Pietų Amerikos, padės Jums atsipalaiduoti, susitelkti ir rasti ramybę, pašalinti blogos energijos, neigiamų minčių sankaupas bei pakelti nuotaiką ir motyvuoti save naujiems pokyčiams bei darbams.
Sandalwood smilkalai – natūralių žolelių mišinio smilkalai, savo išskirtine forma bei gaminimo technika leis pajusti Jums tikrąjį Nepalo miškų dvasią. Šie organiniai smilkalai neutralizuoja neigiamas energijas ir pasižymi teigiamu poveikiu aplinkai. Taip pat, šie vieni seniausių pasaulyje kvapų yra naudojami norint pritraukti sėkmę, laimę bei troškimų ir svajonių išsipildymą.
Bičių vaško žvakė – natūralaus rankų darbo žvakė pripildys Jūsų namus jaukumo iš šviesos, o medaus kvapas primins saulėtą vasarą.
Dėl rinkinių rašykite mums:
Email.: info@vinetukaimas.lt
Tell.Nr.:  860250008