Žiemos saulėgrįžos Inipi pirties ritualas vyrams

Šventa Inipi, vienas seniausių ritualų žemėje, kuris sukuria, atstato ryšį su Didžiąja Dvasia ir pačiu savimi. ✨
Ritualo metu valomasi nuo neigiamo poveikio, stiprinamas kūnas ir dvasia. Inipi ritualas skirtas sąmoningumo energijos, dėmesio atstatymui ir daugybės jėgų kaip, neigiamų emocijų, fizinių negalavimų, rūpesčių, dvasinių blokų apsivalymui, susiharmonizavimui, kad tapti daug stipresniais, būti balanse su viskuo.
🤲
Ritualo metu prapuola laiko ir erdvės suvokimas, mes prisiliečiame prie pasaulio sukūrimo paslapčių.
Gruodžio 21d. – žiemos saulėgrįža – sena mūsų protėvių šventė – Saturnalija.
Iki gruodžio 21 d. reiktų nuspęsti, ką norime numarinti, išmesti (drabužiai, daiktai, veiklos, ir t.t.) ir ką norimę tęsti sekančiais metais.
Prieš Saulės šventę būtina save apsivalyti: fiziškai, energiškai, emociškai, mentaliai ir dvasiškai, inipi ceremonija tai puiki proga visą tai padaryti.
✅Renginio programa:
🔸Inipi pirties ceremonija
🔹Ugnies ir Būgnų ratas
🔸Stovėjimo ant vinių praktika
🔹Kvėpavimo praktika
🔸Rytinis pasisveikinimas su upės energija su Vyteniu
🔸 Čigong mankšta
🔸 Vyriškų temų diskusijos
🔹 Mūsų Galia – Protėvių Šaknyse I
🔸 Susijungimas su 7 Protėvių kartomis
🔹 Tai Či raitelio pozoje
🔸 Vegetarinis subalansuotas maitinimas
🔹Apgyvendinimas ( Galima susiderinti pagal norus, nakvynė Tipyje arba prerijų namelyje )
🔆Renginio vieta: Vinetu kaimas, Klaipėdos raj. Kretingalės sen. Šlikių km Nr. 63.
Renginio laikas: 2023 12 15 ( Renkames 19val.). iki 2022 12 17 d. 14.00
💫Energetiniai mainai: 185eur/asm. ( Į kainą įskaičiuota: Visos numatytos praktikos, nakvynė, maitinimas )
* Nuolaidos taikomos Vyrų Klubo “Šviesos Karys” nariams.
✅ Registracija patvirtinama pervedus avansinį 50€ mokestį ( sąskaita atsiunčiama el. paštu)
Daugiau informacijos ar pasidomėjimai:
📞 telf.nr.: +3700204009 (Mindaugas)
📬 Email.: info@vinetukaimas.lt
👐Vinetu kaimo vedliai:
Mindaugas (Vinetu), Deividas (Bėgantis Jautis).
🟢Nuo 2006 metų „Vinetu kaime“ puoselėjamos Šiaurės Amerikos indėnų tradicijos, įkurtas gyvosios indėnų istorijos muziejus po atviru dangumi. Rengiami ritualai, į kuriuos atvyksta svečių iš įvairių pasaulio šalių: Amerikos indėnų čiabuviai, Sibiro tautų žiniuoniai ir kt.
🟡„Vinetu kaime“ vedamos edukacinės ekskursijos, organizuojamos aktyvaus ir harmoningo laisvalaikio pramogos vaikams, suaugusiems, šeimoms bei kolektyvams, vyksta tradicinės Gamtos šventės bei renginiai, skatinantys stabtelėti ir atsigręžti save, į savo šeimos bei tautos gerovę.
🟢Renginio partneris – Vytenis Sinkevičius – Vyrų Klubo “Šviesos Karys” Įkūrėjas, “Astroqigong – Sveikas Žmogus” ir “Trigubo Imuniteto Galia” Sistemų Autorius. Papildoma ir Alternatyvi Medicina (Yi Xiang – Čigong Terapija), Čigong ir Tai Či praktika, Uraninė Astrologija ir Feng Šui Paveikslai.
👇🏻PLAČIAU APIE VEIKLAS IR PRAKTIKAS🤲
Inipi ceremonija:
Inipi pirties cermoniją pagal Šiaurės Amerikos indėnų genčių tradicijas kartu su pirties vedliu Vinetu (Mindaugu). Ritualas skirtas sąmoningumo, energijos, dėmesio atstatymui ir daugybės kitų jėgų kaip: neigiamų emocijų, fizinių negalavimų, rūpesčių, dvasinių blokų apsivalymui.
POVEIKIS:
Inipi pirties viduje yra sukuriama atmosfera vadinama “buvimas motinos Žemės įsčiose”. Kuomet oro drėgnumas viduje tolygiai padengia kūną ir atsipalaiduoja veido bei kūno raumenys, rūpesčiai ištirpsta ir kasdieniai reikalai lieka antrame plane. Šlapio oro kvapas, tyla, daina ir malda nukelia į ramybę, kur tampa lengviau atsigręžti į savo vidų, susicentruoti su savimi, su aplinka bei atsigręžti į savo širdies poreikius.
🔸 Stovėjimo ant vinių praktikas:
Aktyvių taškų ant kojų pėdų stimuliavimas yra būtinas visiems, norint pasiekti puikią sveikatą ir gyvybingumą. Galima ženkliai pagerinti sveikatos būklę, sustiprinti imunitetą, atsikratyti nuo negalavimo pojūčių ir pilnai „perkrauti“ organizmo darbą.
Aktyvuojami kojų padų taškai stimuliuoja kraujo ir limfos judėjimą, nukreipia energetinius srautus, pašalina sąstingį ir aktyvuoja organų, sistemų ir kaulų čiulpų darbą, lastelių lygmenyje.
Sveika, saugi netradicinė, alternatyvioji medicina kuri ir dabar puikiai veikia.
Noras patirti ir pažinti kažką naujo, ko iki šiol nepatyrei, taip praplečiant savo galimybių ribas. Išskirtinė priemonė ir galimybė labiau suvokti save, susipažinti su savimi iš esmės.
🔸 Mūsų Galia – Protėvių Šaknyse I Susijungimas su 7 Protėvių kartomis
Nelengva suvokti, jog protėviai bei jų nugyventi gyvenimai gali lemti mūsų likimą…
Ir vis dėlto lemia. Egzistuoja tam tikra epigenetinė atmintis, kurioje įrašoma viskas, ką išgyveno mūsų tėvai, seneliai, proseneliai, netgi jų broliai, seserys. Ką išgyvename mes, į ją taip pat įrašoma ir vienaip ar kitaip lems ateinančių kartų likimus. Taigi būtų naivu manyti, jog tai, kas išgyventa giminėje, į kurią ateiname gimdami, mūsų niekaip nepalies. Protėviai – tiek tebegyvenantys, tiek kažkada gyvenę – yra neatsiejama mūsų esybės dalis. Jie visą laiką yra mumyse, ir reiškiasi per mus visais egzistencijos lygmenimis. Pradedant fiziniu. Tereikia pažvelgti į veidrodį ir pamatysime, jog akis paveldėjome iš mamos, plaukų spalvą iš tėčio, kūno sudėjimą iš senelės ir pan. Dar įdomesni dalykai atsiveria, kai pradedame tyrinėti savo elgsenos modelius, likimą. Genogramą – jinai labai aiškiai atskleidžia, kaip mūsų gyvenimai persipina su kitų giminės atstovų gyvenimais, kaip mes kartojame tam tikras jų klaidas ar patiriame tokias pat problemas, ligas.
🔸 Būgnų ratas:
Nuo seno senovės žmonės žinojo apie būgnų skleidžiamo garso ir jo vibracijos magiškas galias, kurios pakelia nuotaiką, stiprina kūną, protą ir dvasią. Ne veltui žmogui duotas ir balsas. Net be žodžių, vien garsu galima išreikšti savo emocijas, pajusti save. Dainuodami ir muzikuodami galime įgyti daugiau sveikatos, harmoningam ir laimingam gyvenimui.
„Visi mes esame susiję, esame giminės, Didžiosios Dvasios sukurti, gyventi darnoje ir meilėje, su viskuo kas mus supa.”
(Indėnų lakotų genties išmintis)
Daugiau informacijos:
+370 602 04009 (Mindaugas).
El. paštas: info@vinetukaimas.lt
Svetainė: www.vinetukaimas.lt
*Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas.
*Renginyje ir erdvėje griežtai draudžiama vartoti alkoholį.
Iki susitikimo,
Aho!

Susiję renginiai

Susisiekite su mumis

Kokopelli festivalis 2024 cover
Prasidėjo bilietų pardavimas į Kokopelli 2024 festivalį!