Žolinių šventė 2022

Ahoy! Broliai ir Sesės! ☀️
????Žolinės – tai puiki šventė, skirta prisiliesti prie gamtos, susipažinti su jos teikiama nauda ir pabūti kartu su šeima bei draugais, o kad būtų dar smagiau ir giliau Vinetu kaimo bendruomenė kviečia visus prisijungti į gentį ir švęsti gamtos šventę kartu !!
Mūsų laukia:
????????Ugnies ir būgnų ritualas kartu su Vinetu kaimo gentimi.
????????Pažintis su žolelėmis ir jų teikiama nauda kartu su
????Įsižeminimo praktika – stovėjimo ant vinių ratas ( Vinetu gentis )
????Kakavos ceremonija ir ekstatiniai šokiai kartu su Usha ir Ginny (Ispanija), bei gyvai perkusija pritars Donatas Senkus (Donny Drumz).????
Šventės pradžia: 13.00 val
Planuojama šventės pabaiga: 19.00val.
Energetiniai mainai:
20eur/suaugusiems
10eur/vaikui ( iki 5 metų nemokamai)
50eur/ šeimai (2suaug. + 2 vaikai)
????Nakvynė:
Taip pat turite unikalią galimybę apsistoti Tipyje arba Prerijų nameliuose. Visa detalesnė informacija telefonu. Hau!
????REGISTRACIJA į šventę telf. arba email.
☎️Kontaktai:
Tel. Nr. 860250008 arba 860204009
Email.: info@vinetukaimas.lt
✔️Priigriebkit savo būgnus ar gitaras, bus dar smagiau!
❌Griežtai draudžiama vartoti alkoholį ar narkotines medžiagas
✔️ Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas
➡️PLAČIAU APIE ŠVENTĖS VEDLIUS:
✴️Usha – jogos mokytoja / intuityvaus masažo terapeutė / Kakavos ceremonijos vedlė.
Usha yra tikras saulės spindulėlis, pasižyminti ypač užkrečiama šypsena. Jos kelionė į Europą iš gimtosios Indijos yra ne ką mažiau įspūdinga, nei Hollywood filmai. Nuo mažens praktikuoja joga ir yra klasikiniu indišku šokių šokėja, o atvykusi į Ispaniją pradėjo domėtis ir gydančio masažo praktika. Darbas su gamtos medicina jai atvėrė naujas duris – ji nusprende sujungti senąsias jogos tradicijas su protėvių gamtos medicinos žiniomis tam, kad padetu jums pasinerti dar giliau i save. Barselonoje ir uz jos ribu, Usha taip pat organizuoja kakavos ceremonijas ir ekstatinio šokio renginius.
✴️Ginny – Ekstatinių šokių vedlys / DJ
Gintaras Zukauskas, geriau žinomas savo sceniniu vardu Ginny, renginius organizuoja ir uz DJ pulto sukasi beveik 20 metu. Savo karjera pradėjo urban muzikos ritmu gimtojoje Klaipėdoje, o vėliau išvykęs gyventi į Londona jis įsimylejo House ir Techno muzika. Suorganizavus, sugrojus ir atšokus ne viena šimta renginių, jo gyvenimas pradejo keistis palikus Londoną ir atsidūrus mažame pajūrio miestelyje prie viduržemio jūros, Ispanijoje. Čia jis vėl atrado salyti su gamta, praktikuojant tokius sportus kaip kaitavimas. Vėliau, gamtos medicina ir estatikos šokio scenos atradimas, visiškai pakeite Gintaro gyvenimo būda. Pastaruosius keleta metu jis kartu su Usha organizują kakavos ceremonijas ir ekstatinio šokio renginius Ispanijoje, o po keturiu metu petraukos grįžus i Lietuvą pirmą kartą čia kartu su savo partnere pasidalins savo sukaupta patirtimi ir savo gimtojoje žemėje.
✴️Vinetu genties vedliai – Nuo 2006 metų „Vinetu kaime“ puoselėjamos Šiaurės Amerikos indėnų tradicijos, įkurtas gyvosios indėnų istorijos muziejus po atviru dangumi. Rengiami ritualai, į kuriuos atvyksta svečių iš įvairių pasaulio šalių: Amerikos indėnų čiabuviai, Sibiro tautų žiniuoniai ir kt. „Vinetu kaime“ vedamos edukacinės ekskursijos, organizuojamos aktyvaus ir harmoningo laisvalaikio pramogos vaikams, suaugusiems, šeimoms bei kolektyvams, vyksta tradicinės Gamtos šventės bei renginiai, skatinantys stabtelėti ir atsigręžti save, į savo šeimos bei tautos gerovę.
„Visi mes esame susiję, esame giminės, Didžiosios Dvasios sukurti, gyventi darnoje ir meilėje, su viskuo kas mus supa.”
(Indėnų lakotų genties išmintis)

Susiję renginiai

Susisiekite su mumis

Kokopelli festivalis 2024 cover
Prasidėjo bilietų pardavimas į Kokopelli 2024 festivalį!